Senin göz Rengini Tahmin edebilecekmiyiz?

spesifik

آزادی قید و بند
http://onedio.com/haber/goz-rengini-tahmin-edebilecek-miyiz--476137

Tahminlerimize göre, sen göz rengin siyah! Siyah göz rengi en ama en nadir bulunan göz rengidir ve aslında bir nevi senin gibi. Göz renklerinin karakterlerin tipik bir yansıması olduğunu varsayarsak, senin de aynı göz rengin gibi nadir bulunan bir kişilik olduğunu söylemek gerek. Ki hakikaten öyle: Etrafına sorsak, eminiz senin gibi bir insan tanımadığını söyleyecektir. Evet, senin gibi birisi, insanların hayatına sadece bir kere girer. Senin farkınsa, kesinlikle bakış açından kaynaklanıyor. Kafan saat yönünün tersine çalışıyor: Yapacak bir şey yok!..

NOT : Gözlerim siyah değil...

nefahtü

Kıdemli Üye
"Kahve" çıktı!
trans.png

Tahminimize göre, senin göz rengin kahverengi. Evet, dünyadaki her 100 kişiden 90'ının gözünün rengi kahve olabilir; ancak bu durum, senin de sıradan olduğın anlamına gelmez. Kahvenin bin tonu vardır ve asıl mesele tüm bu aynılık içinde farkını belli etmektir (senin gibi). Ayrıca gözleri anlamlı kılan göz rengi değil; bakışlar ve bakışlardaki gizli anlamlardır (laf aramızda sendeki gibi). Yoksa tek başına renkli gözlü olmak, renkli bir kişilik anlamına gelme...

Kemal Sunal filmi ile gözüm kahve çıktı süt kardeşleri seçmeseydim acaba yeşil mi çıkacaktı...

Meryem

Komplike
Ben Çöpçüler Kralı'nı işaretledim, bence kahverengi gözlü olmak bunu gerektirirdi. :D