Senai Demirci Röportaj için SORULARIMIZI YOLLADIK,cevap bekliyoruz

HaZiRuN

Revizyonda
İslamoğlu hocamızla muhabbetlerini biliyordum, kitaplarını tavsiye etmesi
Senai Demirci'ye karşı olan muhabbetimi daha da arttırdı...bilgilendirme için eyvallah forumdayım..

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Sanırım daha cevap vermemiş. Soru sormak için geç kaldık. Lakin sorma şansımız olsaydı Kendisine eleştiri vari sorularımız olacaktı. En azından vereceği cevapları merakla beklemekteyiz.

mü'HÜR

Ordinaryus
Mustafa İslamoğlu'nun dini fetvalarını tasvip etmiyorum.

Aydınlattığınız için teşekkür ederiz...

türkü

Kıdemli Üye
eee ne oldu bu senai demirci ropörtajı?

talib

Kıdemli Üye
Bazı şeyleri sevemedim her nedense. Hadi kendimizden bilelim, yazmayalım :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
yani dünyanın genel haline bakınca Allah'ın neden bütün bu olup bitenlere kayıtsız(!) kaldıgını, bu kadar sabırlı olabilmesini anlayamamayı, kendi irademize bıraktıgı bu yeryüzünde "insanlık" diye ütopik birşeyin hakikaten kıyametten önce varolabilecegine inanıp-inanmadıgını, umuda dair kendi yerinden degil benim tarafımdan bakıp nasıl bir cümle kurabilecegini merak ediyorum..acaba kendisi de birçokları gibi herşeyi oldugu gibi kabullenme yolunu mu seçmiştir yoksa düşünsel alanda geliştirdigi -ki yazılarında bunu görmek mümkün- hazlarla oyalanmakta mıdır? en sapık, en kınanası ve en haddini aşan düşüncesi nedir Allah ile ilgili, açıkyüreklilikle paylaşabilir mi bunu istiyorum :D

Benim şahsen bu röportaj işinden haberim yoktu. Mağaranın ağzı kapalıydı açılana kadar bir miktar daha kaldım.:)

Şimdi Senaibey niye röportajı kabul etmemiş olabilir derken bu soruya gelince kabul etmiş ama kesinlikle cevabı araştırıyordur diye düşündüm. Tabi anlayabildiyse.:p

türkü

Kıdemli Üye
anlamıştır da -eger okuduysa- cevap vermeye tenezzül etmemiştir hocam :p tamam hadi benim cümlelerim devrik, düz soruları niye cevaplamadı ? kaç zaman oldu haberin var mı senin hocam. sallamıyor işte basbayagı :D

kebîkec

İhvan Forum Üye
anlamıştır da -eger okuduysa- cevap vermeye tenezzül etmemiştir hocam :p tamam hadi benim cümlelerim devrik, düz soruları niye cevaplamadı ? kaç zaman oldu haberin var mı senin hocam. sallamıyor işte basbayagı :D

Hocamız gündem yoğunluğundan 10 Şubatı 2012 nin 10 Şubatı olarak anlamış olamaz mı ?:)

türkü

Kıdemli Üye
peki ya devamı nerede :O