Sen Tebliğle Mükellefsin ! İnandıran "Biz"iz !

-Muhammed-

Profesör
Kuran yetimmiş,
Kuran Ağlıyormuş
Kuran-ın babası ölmüş.
Titreyen elinden yuvarlanmış
Elinden fırlamış
Sinelere çarpmış.
Talihsizliğe uğramış.
Asılmış.
Kuran sahibsizmiş.
Yahu bu sözler ipe sapa gelmez laflar.

Ya ya ,

o yüzden dedelerimiz Kur'an'ı saklamak zorunda kalmışlar değil mi?

O yüzden müslümanlar bir birlik içinde olamıyor değil mi?

Kuran herkesin elinde tek tek olmaktan çıkıp tüm müslümanların elinde bir nur olmalı değil mi?

Kuranı yetim bırakmadılar mı zamanında yasaklayarak ?

Ya ya ,

o yüzden dedelerimiz Kur'an'ı saklamak zorunda kalmışlar değil mi?

O yüzden müslümanlar bir birlik içinde olamıyor değil mi?

Kuran herkesin elinde tek tek olmaktan çıkıp tüm müslümanların elinde bir nur olmalı değil mi?

Kuranı yetim bırakmadılar mı zamanında yasaklayarak ?
Yahu zavallı çocuk Allahü Teala sana doğruyu görmek nasib etsin.Haşa hiç Kuran-ı Kerim yetim olurmu.O Azimüşşanın öncesiz ve sonrasız kelamı.O'nun sahibi Allah Cellecelalüh ''O'nu biz indirdik biz muhafaza edeceğiz.'' buyuruyor.Böyle bidat ve delalet laflardan çuşa gelmekte nurcu taifesine mahsus bir şey olsa gerek.Bolca dinleyin ,dinleyin çuş edin.!bakalım.!

-Muhammed-

Profesör
Yahu zavallı çocuk Allahü Teala sana doğruyu görmek nasib etsin.Haşa hiç Kuran-ı Kerim yetim olurmu.O Azimüşşanın öncesiz ve sonrasız kelamı.O'nun sahibi Allah Cellecelalüh ''O'nu biz indirdik biz muhafaza edeceğiz.'' buyuruyor.Böyle bidat ve delalet laflardan çuşa gelmekte nurcu taifesine mahsus bir şey olsa gerek.Bolca dinleyin ,dinleyin çuş edin.!bakalım.!

Yetim derken öyle yetim değil anlatılmak isteneni gördüğünüz halde kelimeye takılıp kalıyorsunuz :)

Nurcu felan da değilim ben.