Sen öyle sanmadın, hiç inanmadın ki!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmiyorum artık yüzün güldü mü[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kapattığın kalp gözlerin sürurla buluşup, hasretle beklediği hazza erişti mi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gizli emellerin, hasretmeye intina ettiğin niyetin, gerekçelerine ilhak olup şevkleşti mi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Senin esaralı yüreğini şehredip, masumluğun ihsanıyla nefeslendirdi mi, zannın bitti mi[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Onca yıllar eskitti melalimi bir kumaş misali[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömür lahzasında can çekişen can gibi, bir esarti sinesinde yaşayan mahkum misali[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hani söz vermiştik, şahit olmadan ön yargıyla hükmetmeyecektik, onca bizar zanlılar gibi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne sorduğum suale cevap veriyorsun, ne kalbi manada nazar edip rahat ettiriyorsun ar gibi[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Müeebbet cezasıyla hüküm yemiş bir ruh yani[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık çare arıyorum, ıssız köşelerde nefeslenmeye ihtiyaç duyuyorum, umutlanır gibi[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbimin sahibi belliyken, bir hesabın abadına ram olmuş nefes-i mukakkak ikenin timsali[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık haya ediyorum, o halet-i ruhiyeni görmekten kaçınıyorum bir yaralı kuşun afakı gibi[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden hayatı dar ediyor, kalbimi merak etmiyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niçin konuşmak için konuşarak, akli muvazeneden uzaklaşıyorsun, idraki ne yapıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir anlasam ki neyin peşinden koşuyorsun bazen hakim, bazen de gardiyanı hatırlatıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye rahmetin ve mağfiretin sana ait olmadığını anlamıyorsun, paçavra gibi davranıyorsun[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir kabre girmeden, zindanı sineme zerkettin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar şevk ve sürurum varsa hıncınla kurutup, bir kalbi kuraklığı ahvalimde yaşattın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden anlamak için ruhun ve kalbin sedasından uzaklaştın, hamasetle muameleler yaptın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık saygıyı da unuttum sanki ummana bırakılmış mahzun bir kulum iyi ki sen hatırlattın[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]