Sen Aslında Ne kadar Kötüsün :)

spesifik

آزادی قید و بند
http://onedio.com/haber/sen-aslinda-ne-kadar-kotusun--475598

Ne kötülüğü allasen, sen tam bir meleksin!
5510150eed6fae0029ce6782.webp

Abartmıyoruz, sen resmen bir meleksin yahu! İçinde gizli bir kötülük olabileceğini nasıl düşündün gerçekten hayret ediyoruz yani. Kötülüğün zerresi yok sende! Ama sende ne var biliyor musun? Sende yeni doğmuş bir bebeğin saflığı, masumluğu var. Kalbin, beynin o kadar temiz ki senin. Bu yüzdendir ki çoğu zaman insanlar senin söylediklerine, yaptıklarına anlam veremiyorlar. Ama boşver, bu senin eksikliğin değil onların fesatlığı. Sen hiç çizginden dönme, çok nadir bir insansın. Sakın değişme güzel insan!

Verda

Gales
Yazmasam daha iyi olacak gibi gibi :D

Hakperest

Kıdemli Üye
Kötülük değil ya o, gaz gaz.
551019d713536db820a89aac.jpg

İçinde seni sanki kötü şeyler yapmak için dürten hisler var gibi değil mi? Böyle miden kıpır kıpır, sancılar giriyor sanki. Kötü bir şey yapmam lazım, kötülük, kötülük diyor sanki sana. Öyle gibi geliyor sana değil mi? Hahahaha yapma Allah aşkına! O ne biliyor musun? Dün yediğin kuru fasulyenin sana bıraktığı hediye; gaz o gaz. Midende gaz var senin. Kötülük falan değil yani. Haa hiç mi kötü değilsin sen? Belki biraz, ama herkes kadar. Normalsin aslında yani. Dengeni iyi kuruyorsun. Hiç telaşlanma yani :) Ama sana bir tavsiye vermemiz lazım; sıcak su torbasını karnına koy ayaklarına da kalın çoraplar giyip örtünün altına uzan bir. O gazın çıkması lazım...

ibrahimi

Has Uşak
Şeytansın sen şeytan! Taş kalpli şeytan!

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Verda

Gales
Şeytansın sen şeytan! Taş kalpli şeytan!

55101a19bb41f3582b646f19.webp

Sen var ya sen... Sen kötülüğün kitabını yazmışsın be! Bu ne hırs bu ne kibir! Derdin ne senin, ne istiyorsun bu insanlardan, canlılardan. Kuzum bunlar sana ne etti de sen bu hale geldin? Aman diyeyim o nasıl bakış o nasıl düşünceler o nasıl sözler! Senin lügatında affetmek kelimesi yok resmen. Biri sana bir yanlış yaptı mı cezasını mutlaka çekecek! Hem de en acımasız biçimde. Ama bir şey söyleyelim mi, bu kötülük sana çok yakışıyor! Adeta yürüyen karizma yapıyor seni. Senin bu kötü havan etrafındakileri korkutuyor ve herkesin sana saygı duymasını sağlıyor.

:O

spesifik

آزادی قید و بند
Cıkss abartmışlar.. Son cümleler olabilir :) Affedicisin kanımca ..

spesifik

آزادی قید و بند
İtiraf ediyorum ikinci denemem de bana da aynısı çıktı :p Sadece bir soruyu değiştirmiştim üstelik .. ilki kabulümdür ...

ömerusta

Kıdemli Üye
o kadar kötüyümki
53 yıllık ömrümü ALLAH c.c. a razılık gösteremeden gidiyorum benim bana yaptığımı düşman yapamadı
kırılsın kolun kanadın
yıkılsın dört duvarın
hakta yok ol dendi
sen bağırdın burdayım bende varım

ne iflah olmaz durak bilmezsin
ey kötülük anası nevsim sen neden ölmezsin
tüm yaratılmış yola geldi
acep sen niye gelmezsin
ömer ÇİFTÇİ