Selam sana EY Nebi!

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Selam sana güller ve gönüller sultanı selam ey kainatın gül kokan sevgilisi.Ölüm getirecekse beni sana hadi bulsun bir gece vakti,kan ter içinde uyanayım sayıkladığım ismin kadar terinde boğulayım Efendim,terinde boğulayım.Ecelin namlusu değsin alnıma,sana akıtılanh yaşlar kadar,yaş olayım ayaklarına,toz olayım,toprak olayım senin yolunda.Hadi bir damla terini yolla bana en derinine indiriyim ciğerlerimin ve ölüm beni senin yoluna uğurlasa...
Duymasam senin sesinden başka ses,ardından başka birşey konuşamasam lal olsam ebediyete dek ve gül kokusundan başka bir koku duymasam.Ansam adını,gözyaşımda boğulduğum bir gece,seni yanımda bulsam.Gel efendim,gel de gül cemalini görünce kör olsun gözlerim.Gel de nankör bedenim huzur bulsun,dinsin acılarım,güzelliğinle eriyeyim,toz olayım,duman olayım,yok olayım...
Sen Taif'te taşlanırken Allah'a kendi zaafından şikayet ediyordun.Sen zulme değil,zulme dayanamayışına yanıyordun.Tenine değen taşlar da ağlıyordu seninle birlikte.Sana değen taşlar gibi eriyorum şimdi yokluğunda...
Ölüm şimendiferi son çığlığında kavururken beni.Hadi gel de bir kez göreyim gül cemalini.Tahta kutulara sığdırmasınlar bedenimi.Öylece sana geleyim.Çalınsın artık kapım bir seni göreyimya sen gel ya ben geleyim!...

Fatma Özkara 2006 kayseri alıntıdır...

A

ada

Guest
Gel efendim,gel de gül cemalini görünce kör olsun gözlerim.Gel de nankör bedenim huzur bulsun,dinsin acılarım,güzelliğinle eriyeyim,toz olayım,duman olayım,yok olayım...
Allah razı olsun Altınnesil

Hanne

Doçent
Allah razı olsun ...

dilhuba

Profesör
Web sitesi
mustafababuroglu.sitemynet.com
YARADANIMIZ ŞEFAATİNE NAİL ETSİN AMİNNNNN.......

yurix6.jpg

^diyar^

susss gönlüm!!!
Allahım O'nun (sav) Senin katındaki sırrı ve Sana olan manevî yakınlığı hürmetine korkularımızı emniyete çevir. Hatalarımızı sil, hüzün ve hırslarımızı gider. Bizim destekçimiz ol. Bizi, bizden alıp götür, kendine yaklaştır. Benliğimizden geçmeyi bize nasip eyle. Bizi nefislerimize meftun eyleme, hisleriyle perdelenmiş kılma ve bize bütün gizli sırlarını aç. Ya Rabbenâ! Kıyamete kadar dünyayı Hz. Muhammed (sav)'in dininin eserleriyle süsle
HZ.MUHAMMED (SAV)şefaatine nail olmak dileğiyle

ikabey

Üye
"Allâh ve melekleri Peygamber'e çokça salât ederler. Ey mü'minler! Siz de O'na çokça salât getirin ve tam bir teslimiyetle selâm verin." (el-Ahzâb, 56)

ALLAH Razı Olsun Sizden Kardeşlerim Salat ve Selam Efendimizin Üzerine Olsun..
ALLAH Şefaatine Nail Etsin Bizleri.. AMİNN

ruhefza

Üye
İçten bir yazı olmuş..etkilenmemek mümkün değil.
Yazandan ve paylaşandan Allah razı olsun.

sana sığınmak olmasaydı...
bir anne yüreğine sığınmak gibi ...
bir çocuk gibi..
başımı eğip tüm suçlarımı bilerek...
senden utanıp yine sana gelmek olmasaydı...
adını okumak bir damla salat tadı bırakmasaydı dilimizde
yaşanır mıydı Efendim...
çekilir miydi bu dünya..?!