Şehit Cenazesinde Şov Yapan Yarbay Ergenekon Davası İhbarcısı Çıktı

efonaltı

Kısıtlı Erişim
Hakan @cinola27 2 sa.2 saat önce

bu resmi rt yapın belki uyanir yarbaya hak veren gafiller...

mz2D44.jpg

Böyle ağlayan askerlerle bu ülke hiç bir şey yapamaz..ağlayanlardan çok çekti bu ülke!:)

alanyali07

Kıdemli Üye
aziz kardeşim hangi partiye verelim?bizi aydınlatın

evvela şunun anlaşılmasını isterim.
Bir partiye oy vermek demek, onu körü körüne savunma gereğini doğurmamalı..Malesef bizde futbol takımı gibi parti tutma alışkanlığı var.
Bir kişi ak partinin birçok hatasını görebilir,yanlışını görebilir,bunları gerçekten ifade edebilmeli..ama bakarki gerçekten başka oy verecek bir parti göremiyor, ak partiye oy verse bu anlaşılabilir inanki..
Çünkü yanlışlarını hiç çekinmeden ifade ediyor..ve yanlışlarını kabul etmiyor..Buna saygı duyarım..

Ama deseki "ak partiden başka oy verecek parti yok, o halde ben ak partinin herşeyini savunmalıyım" anlayışıyla hareket ediyorsa o körü körüne bağlılıktır..
Benim sana şu partiye oy ver deme gibi bir telkinim olamaz..Şahsen , ak partide gördüğüm yanlışlıkları eleştiren ve İslamiyet davası olan bir partiye oy vermeye gayret ediyorum.

efonaltı

Kısıtlı Erişim
evvela şunun anlaşılmasını isterim.
Bir partiye oy vermek demek, onu körü körüne savunma gereğini doğurmamalı..Malesef bizde futbol takımı gibi parti tutma alışkanlığı var.
Bir kişi ak partinin birçok hatasını görebilir,yanlışını görebilir,bunları gerçekten ifade edebilmeli..ama bakarki gerçekten başka oy verecek bir parti göremiyor, ak partiye oy verse bu anlaşılabilir inanki..
Çünkü yanlışlarını hiç çekinmeden ifade ediyor..ve yanlışlarını kabul etmiyor..Buna saygı duyarım..

Ama deseki "ak partiden başka oy verecek parti yok, o halde ben ak partinin herşeyini savunmalıyım" anlayışıyla hareket ediyorsa o körü körüne bağlılıktır..
Benim sana şu partiye oy ver deme gibi bir telkinim olamaz..Şahsen , ak partide gördüğüm yanlışlıkları eleştiren ve İslamiyet davası olan bir partiye oy vermeye gayret ediyorum.
çekinmemize hiç gerek yok .Bu forumda nedense millet hangi partiye oy verdiğini söylemek istemiyor.neden çekiniliyor anlamadım?
Ben akp
sen kime verdin.
@Kaptan sen kime ?
@çelebiler sen kime?
@ihvanistanbul sen kime?

alanyali07

Kıdemli Üye
çekinmemize hiç gerek yok .Bu forumda nedense millet hangi partiye oy verdiğini söylemek istemiyor.neden çekiniliyor anlamadım?
Ben akp
sen kime verdin.
@Kaptan sen kime ?
@çelebiler sen kime?
@ihvanistanbul sen kime?
sen kime verdiğimi sormadın ,kime verelim diye sordun o sebepten cevap vermedim ;)
ben SP-BBP ye verdim.
ama akparti düzene girerse yine ak partiye veririm hiç çekinmeden.

Kaptan

Mecra Yazarı
sen kime verdiğimi sormadın ,kime verelim diye sordun o sebepten cevap vermedim ;)
ben SP-BBP ye verdim.

oy oy oyyyy

"Bu aziz milletin sarhosu da ateisti de Müslümandir. Ülkemizi yönetenlerin insanlari inanclarina göre ayristirmaktan ziyade birsletiric olmalari gerek" diyen SP'li Kamalak'a mi oy erdin?

merakli

Yeni
ben SP-BBP ye verdim.

Yargı veya eleştiri amaçlı olmaksızın merakımdan soruyorum neden ittifaka oy verdiniz.

çelebiler

Kıdemli Üye

ahze21

Yasaklı
EEE! Ne olmuş? Şehit akrabası olmayan bu acıyı bilmez. Allah insanı kör ve vicdansız etmesin. Kendi partisine ters açıklama yapan bir şehit yakınını bile hain ilan eder. Allah ıslah etsin.

merakli

Yeni
Ne olursa olsun vatanı savunma görevi olan üniformalı bir askerin söylememesi gereken sözlerdi. Kardeşinin acısı ve üzerindeki üniformanın şerefi dolayısıyla ben sözlerini duymamış kabul ettim kendimi ve şu ana kadar da üzerinden yorum yapmadım. Dua etmek daha isabetli olur.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Mehmet Akif KAYNAR @akifkaynar 11 sa.11 saat önce

Yarbayın acısına saygımız sonsuz acısını en az onun kadar bizde hissediyoruz. Bir askerin devletine isyan etmesi PKK'ya malzeme olması acı!

Tamam velev ki yarbay acısından isyan etti hakverelim. Peki neden başka şehit yakınları devletine isyan etmedi/etmiyor? Birde böyle bakın!

Kardeşin Yüzbaşı Ali Alkan onuruyla savaşıp şehit oldu, sen ise gönüllerde öldün Yarbay! Onurun varsa o üniformayı çıkartıp istifa edersin!

Cumhuriyet tarihin ilk defa bir komutan PKK ya propaganda malzemesi oldu. Utanç verici.Acısı var bırakın yaşasın dedik ama iş öyle değilmiş!

Yarbay! Üzerindeki yıldızlı üniformayı çıkarıp bu şöföre ver. Bu adam o üniformanın onurunu canı pahasına korur!

qlv1MV.jpg