Şehit ailesi Kemal Kılıçdaroğlu'nun yüzüne bakmadı.

Kaptan

Mecra Yazarı
Azicik utanması varsa bu utanç ona yeter.

Kaptan

Mecra Yazarı
Ismet Özelin güzel bir lafı var;

Alçalan insanların yükselen değerlerinden uzak durmak gerek...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
kimse yazmamış "kral çıplak" diye ben yazayım. neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu. dün aklını fetulaha kiraya verenler bugün akp'ye (ahaber) veriyor.

1- pkk ile özdeşleştirilen hdp ile akp daha dün görüşmüyorlar mıydı?
2- hatta akp oslo da pkk ile bile görüşmedi mi?
3- hdp hukuken varlığını devam ettiren meşru bir parti değil mi? bildiğim kadarı ile hakkında kapatma davası da yok.

eee o zaman bu ne yahu...

niye işinize geldiği gibi defacto bir durum yaratıyorsunuz. unutmayın kaderin adaleti gereği yaptığınız ile muamele göreceksiniz.

not: ey akp nin şişko trolleri. hepiniz biliniyorsunuz.. (daha dün "malik ejder" isimli akp trolü deşifre oldu. bak sana söylüyorum şişko "marginale" bu işi bırak. çok ters tokat yiyeceksin. kimse de seni kurtaramaz. kuyumcu çıraklığına dön. benden söylemesi... bak yol yakınken dön.) yaptığınız cezasız kalacak sanmayın. ayrıca kendi yaptığınızı başkasına mal etmeyin.

akp ülkeyi felakete sürükledi ve şu an felaketin eşiğindeyiz. herkesin haberi ola!

Son düzenleme:

Kaçak

Yeni
Sevgili Sadık kul ...
Beni konuya dahil etmezsen sana ufak bir şeyler söyleyeyim , ama sende bana malik Ejder kimmiş nolmuş onu söyle ...
Mesela bir kan davası olsun ...
Hadi bu kan davasını çözelim, bitsin bu iş dendiğinde ...
İki taraf Ve veya iki tarafın temsilcileri oturur masaya anlaşır konuşur barışır yahut tekrar savaşır ...
Burada iki taraf vardır ...
Biri siyahtır diğeri beyaz ...
Birde birşeyden ortak menfaat sağlamak isteyen iki tarafı düşünelim ...
İkiside gri olur , menfaat vardır neticede ...
Farkı farkedebildiniz mi ?

gamsız

Profesör
ey nefsinn
kimse yazmamış "kral çıplak" diye ben yazayım. neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu. dün aklını fetulaha kiraya verenler bugün akp'ye (ahaber) veriyor.

1- pkk ile özdeşleştirilen hdp ile akp daha dün görüşmüyorlar mıydı?
2- hatta akp oslo da pkk ile bile görüşmedi mi?
3- hdp hukuken varlığını devam ettiren meşru bir parti değil mi? bildiğim kadarı ile hakkında kapatma davası da yok.

eee o zaman bu ne yahu...

niye işinize geldiği gibi defacto bir durum yaratıyorsunuz. unutmayın kaderin adaleti gereği yaptığınız ile muamele göreceksiniz.

not: ey akp nin şişko trolleri. hepiniz biliniyorsunuz.. (daha dün "malik ejder" isimli akp trolü deşifre oldu. bak sana söylüyorum şişko "marginale" bu işi bırak. çok ters tokat yiyeceksin. kimse de seni kurtaramaz. kuyumcu çıraklığına dön. benden söylemesi... bak yol yakınken dön.) yaptığınız cezasız kalacak sanmayın. ayrıca kendi yaptığınızı başkasına mal etmeyin.

akp ülkeyi felakete sürükledi ve şu an felaketin eşiğindeyiz. herkesin haberi ola!
ey nefsinin sıska trolü rabbinsadık kulu ol kendine gel vicdansız, davul çalmaya ne zaman başlıcan çık meydanlara hadi...