Sedat Peker vs Süleyman Soylu

cemaliii

Kıdemli Üye
Sedat pekere asla güvenmiyorum. Söylediklerine de inanmıyorum. Dış ülkeye gidip oradan ahkâm kesen kimseye inanıp güvenmiyorum.

Soylunun dediklerine inanıyorum. Bu olay uluslararası gibi geliyor.

ihvanistanbul

AkhenAton
Bugün uğur mumcunun katilinin ağar olduğunu, Binali yildirimin oğlunun Türkiye'deki en büyük uyuşturucu baronlarindan biri olduğunu iddia etti.

Ne kadarı yalan ne kadarı doğru Allah bilir ama gerçeklik payı olmasaydı şimdiye kadar tefe koyar calarlardi. Kimseden çit çıkmıyor.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bu dümenlerin her zaman yapıldığı da bir gerçek çamur at izi kalsın.Siyasette belli noktalara gelmiş insanlar için farzı misal maddi güç devşireceklerse bile bunu daha meşru yollardan çok daha rahat yapabilirler..Bu tarz haberler bel altı ,lakin hepte müşterisi olur.

3677

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bir de işin tuhaf tarafı Binali nin oğlu en büyük uyuşturucu baronlarından biri olacak ,ama 2013 de gün yüzüne çıkan 17-25 aralık dan itibaren başlayan 15 temmuz da darbe kalkışması ile zirveye gelen fetö oluşumunun ki polis , güvenlik kuvvetleri içinde ne kadar habis bir yapılanmaları oldukları ortada olan insanların böyle bir BARON u hükümet ile girdikleri mücadelenin en kızışık olduğu bir süreçte, üstelik Binali başbakan olduğu zaman bile ortaya belgeleri ile koymayacaklar bilemiyorum artık.

ihvanistanbul

AkhenAton
Gerçekten o kadar mı kötüydü ? Sonuç olarak herhangi bir cevap veremedi mi suçlamalara?

kokain meselesini görmezden geldi, pekerden maaş alan siyasetçi kim söylemedi, kendi kendine konuştu gitti. keşke hiç çıkmasaydı. zaten peker yeni bir video ile cevap verdiğini düşündüğü bazı konularda kendisini yalanladı. bakalım nereye kadar gündemi meşgul edecek bu işler

kebîkec

İhvan Forum Üye
Erdoğan 25 gün sonra konuşmuş
Devlet bahçeli konuşmuş
Olayı neden Fetoye bağlamadik demisler
Foseptik.atığı. .. bakana hitaben
Nasıl bir kefen Emine hanımın çantası
Erdoğan kürsüden tüm ülkeyi tehdit etti.
Allahını seven defansa gelsin
Binali Yıldırım a hakaret....
Şimdi konuşacaksınız sonrasında değeri olmayacak.

İsraillilerin saygın gazetesi haaretz.

Sanatcilarimizdan 100 tanesi parasizliktan canina kıymış.

Hangileri yerinde tespit anlayamdim ama videodaki hakaretlerden dolayı başı derde düşerse şaşırmam. Terbiye sınırlarını zorlamış. Sorsak özgürlük der diktatör dediği adamın Başkan olduğu ülkede yaptığı hakaretlere.... Ne diyelim bu da köklügiller familyasından bir köklü gibi...

2023 e ne kaldı. ..

ihvanistanbul

AkhenAton
Mümkündur. ...
Bakalim yarın neler anlatacak Peker. Kurtlar vadisini bekler gibi kendi gününde kendi saatinde pekeri bekliyoruz
inceden reisi tehdit etti. çok kibar bir dille seninle alakalıda konuşacağız dedi.
suriyeye giden silahlardan bahsetti ama öğrendiğim kadarıyla suriyede şii türkmen yok verdiği bilgi yanlış. bakalım pazar günü düzeltme yahut belge ortaya koyacak mı?

dipnot: ülke gündemini ülkenin mafyasının belirlemesi de enteresan oldu

ihvanistanbul

AkhenAton
Pazar sabahtan ikindiye kadar basagrimin sebebi oldu. Pisliği biliyordum ama çapı ve derinliği mahvetti beni. Yatacak yerleri yok. Bu yagmayi talanı Moğol yapmadı anadoluda. Yazıklar olsun ne diyeyim.

gamsız

Profesör
taraf tutuyor gibi algılanmasın diye yorum yapmayacağım aklıma takılan tek şey şu; bir tek videosunu izledim 10 dakka gibi, adam ın (güya) bilgisi olmadığı hiç bir konu yok, bir adamın bütün herşeyi bilmesi normal değil bana göre yani eline ne veriyorlarsa okuyor, METE YARAR ın anlattığı İTİBAR SUİKAST leri başladı bence..

(Gerçek te ne varsa ortaya dökülsün REİS bile olsa SOYLU bile olsa BABAM bile olsa, bu memleketin vatanın safraları temizlensin bahaneyle, aslolan vatandır şahıslar değil)

Son düzenleme:

ihvanistanbul

AkhenAton
milletin malına çökme, yağma, hırsızlık, karakolda adam dövdürme, talan... ne ararsan var maşaAllah... Bir tetikçi konuştukça ne pislikler dökülüyor.

erdemceerdem

Profesör

Bodoslama dalmış ama
Çok yerinde tespitler
Kim bu adam necidir bilmiyorum =))
kaç defa tıkladım kapattım, tıkladım kapattım bu videoyu...
ve şu an izledim... teşekkür ediyorum bu videoyu buraya eklediğiniz için...

Sayın süleyman soylunun haber türkteki konuşmasında sayın davutoğlundan, sayın babacandan bahsetti...
sayın davutoğlu fox da çalar saate konuk oldu....
-----

benim aklıma da ne geldi biliyor musunuz?
chp aydın Milletvekili sayın Adnan Menderes....