Sedat Peker : Ben Mafyaysam Neden Cemaat Benimle Görüştü Gülen ALTIN SAAT Hediye Etti ?

Dua Nur

Kıdemli Üye
Sedat Peker : Ben Mafyaysam Neden Cemaat Benimle Görüştü Gülen ALTIN SAAT Hediye Etti ?

Sedat Peker ile Paralel yapı tetikcisi Emre Uslu arasında yaşanan tartışmada paralel örgütün kirli çamaşırları ortaya çıktı. Peker, Gülen'in kendisine altın saat gönderdiğini açıkladı.

Paralel örgüte yüklü miktarda bağışlar yaptığını açıklayan Sedat Peker, "Eğer ki ben mafyaysam 92 yılından itibaren düzenli olarak benden neden himmet, kurban, burs adı altında astronomik bağışlar kabul ettiniz" dedi.

GÜLEN’DEN PEKER’E ALTIN SAAT

Paralel örgütle olan ilişkilerini açıklayan Peker, Paralel tetikçiye

‘Eğer ki ben mafyaysam hocaefendinin isminin yazdığı ve sadece 10 tane olan altın saatten bana neden hediye yolladınız Emre Uslu’ diye sordu.

Peker Twitter hesabından şunları yazdı:"Hocaefendiye ani bir şey olursa Cemaat'e kim abilik yapar diye, düşünüldüğünde akla gelen isimlerden ilk bir kaçı olan kişiler, ben eğer ki mafyaysam benimle niye görüşmüşler Emre Uslu.

Benimle görüşmeye gelen isimleri söylememem benim kalitemdir. Ancak beni yalancılıkla suçlarsan isimlerini açıklamak zorunda kalırım.

Eğer ki ben mafyaysam benim çocuklarımı hizmet evlerinde niye yetiştirdiler Emre Uslu.

Eğer ki ben mafyaysam 92 yılından itibaren düzenli olarak benden neden himmet, kurban, burs adı altında astronomik bağışlar kabul ettiniz.

Eğer ki ben mafyaysam hocaefendinin isminin yazdığı ve sadece 10 tane olan altın saatten bana neden hediye yolladınız Emre Uslu.

Eğer ki ben mafyaysam Kimse Yok mu derneğine benim kundaktaki çocuğum adına gönderdiğim yüklü bağışları neden kabul ediyordunuz Emre Uslu.

Eğer bunlar yetmediyse sana sabaha kadar ispatı kesin maddeler yazabilirim. Anladın mı Emre Uslu."

http://www.haber10.com/haber/624841/#.VX5R6fntmko

Dua Nur

Kıdemli Üye
Rafi Koparan @rkopar 19 sa.19 saat önce

Olum adam koskoca mafya babası, onu bile haraca bağlamış paraleller. Ahahaha.

Adamlar bu ülkenin gördüğü en büyük mafyatik yapılanma, en sinsi terör örgütü. Nasıl oldu da bunlardan kurtulabildik insanın aklı almıyor.