SEÇİMİN TEK MAĞLUBU ERDOĞAN 'dır....

Veyselcan

Kısıtlı Erişim
Seçimin tek mağlubu Erdoğan, galibi de Demirtaş'la HDP...

Sözü uzatmak gerekmiyor, seçimin tek mağlubu var:
Tayyip Erdoğan.
Galibine gelince:
Selahattin Demirtaş ve HDP.
Bu satırlar yazılırken, HDP yüzde 12.9 oyla barajı yıkmıştı.
Bu zafer, barış ve demokrasinin zaferidir.
Erdoğan’ın çöküşüdür.
Erdoğan 7 Haziran’da kendini oylattı ama kaybetti.
Başkanlık istedi.
Hayır çıktı.
Tek adamlık istedi.
Hayır çıktı.
400 milletvekili istedi.
Hayır
çıktı.
HDP’nin baraj altına itilmesini istedi.
Hayır çıktı.
HDP için demediğini bırakmadı.
Seçmen kulak asmadı.
Koalisyon kötüdür dedi.
Seçmen kulak asmadı.
Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 52 oy almıştı.
2011 genel seçimlerinde AKP’nin oy oranı yüzde 50 civarındaydı.
Bu satırlar yazılırken oyu ancak yüzde 41’di.
9-11 puanlık bir düşüş söz konusudur.
Ve bu oy düşüşünün tek bir sorumlusu vardır:
Tayyip Erdoğan.

Alıntı : http://www.gazeteoku.com/yazar/hasa...-tek-maglubu-erdogan-galibi-de-demirtasla-hdp

iqra

Asistan
bu seçimin malubu sen ve senin gibiler. ama anlaman mümkün değil ne yazık ki. olsa bu tür davranışlar sergilemezdin zaten.

can feda

Profesör
Bence uzun bir süredir akp karşıtı cemaat dernek parti ne varsa suçlayan...akp nin artık gerçekten öz eleştiri yapma vakti geldi...eer bunu yaparsa bu süreçten kuvvetlenerek çıkar...yoksa suçlamaya bu tarz söylemlere devam ederse...iyice düşecektir bence oyları...

Veyselcan

Kısıtlı Erişim
bu seçimin malubu sen ve senin gibiler. ama anlaman mümkün değil ne yazık ki. olsa bu tür davranışlar sergilemezdin zaten.

Anlaşılan sen üstün zekalı kişi anlıyorsun da bizim anlamamız mümkün olmuyor...!!

öyle mi ÜSTÜN ZEKALI KARDEŞ....!!!!!:D

Şu ÜSTÜN ZEKAN İLE NE ANLADIĞINI ANLAT TA BİZ DE ÖĞRENELİM ....

SAYENDE......!!!!

iqra

Asistan
kör olmuş bir kalbe Allah anlatamamış. ben mi anlatacağım. anlaman için ayette de geçtiği gibi beni canı gönülden dinlemen gerek. sen kalbini kapatırsan benim üstün zekamın bir faydası olmaz kardeş!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Seçimin tek mağlubu Erdoğan, galibi de Demirtaş'la HDP...

Sözü uzatmak gerekmiyor, seçimin tek mağlubu var:
Tayyip Erdoğan.
Galibine gelince:
Selahattin Demirtaş ve HDP.
Bu satırlar yazılırken, HDP yüzde 12.9 oyla barajı yıkmıştı.
Bu zafer, barış ve demokrasinin zaferidir.
Erdoğan’ın çöküşüdür.
Erdoğan 7 Haziran’da kendini oylattı ama kaybetti.
Başkanlık istedi.
Hayır çıktı.
Tek adamlık istedi.
Hayır çıktı.
400 milletvekili istedi.
Hayır
çıktı.
HDP’nin baraj altına itilmesini istedi.
Hayır çıktı.
HDP için demediğini bırakmadı.
Seçmen kulak asmadı.
Koalisyon kötüdür dedi.
Seçmen kulak asmadı.
Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 52 oy almıştı.
2011 genel seçimlerinde AKP’nin oy oranı yüzde 50 civarındaydı.
Bu satırlar yazılırken oyu ancak yüzde 41’di.
9-11 puanlık bir düşüş söz konusudur.
Ve bu oy düşüşünün tek bir sorumlusu vardır:
Tayyip Erdoğan.

Alıntı : http://www.gazeteoku.com/yazar/hasa...-tek-maglubu-erdogan-galibi-de-demirtasla-hdp

Sayın igra; KİŞİLELLEŞTİRCEĞİNİZE yazıdaki fikir ve düşüncelere verecek cevabınız varsa onları yazsanız daha iyi olmaz mı?

Veyselcan

Kısıtlı Erişim
kör olmuş bir kalbe Allah anlatamamış. ben mi anlatacağım. anlaman için ayette de geçtiği gibi beni canı gönülden dinlemen gerek. sen kalbini kapatırsan benim üstün zekamın bir faydası olmaz kardeş!

EYYYY ÜSTÜN ZEKALI KARDEŞ....

Sana kalbimi sonona kadar açtım.....!!!

LÜTFEN ACI BANA DA, Bİ ANLATIVER, ŞU ANLADIKLARINI....:D...:D

iqra

Asistan
yazıda muhattab alınacak bir taraf olmadığı için yazmadım. ancak o düşüş cematin chp den sonra hdp lehine çalışmasının sonucudur. yoksa ak partinin asıl seçmen sayısı değişmedi. değişen seçmenlerden silah zoruyla oy toplanmış olmasıydı. hdp için hem chp liler oy verdi hem fetöş toplattı hem de hdp köylere bizzat benim taıdığım akrabalarımın da olduğu onlarca köye kamp kurup silah zoruyla oy topladı. yırtıldılar meclise girmek için. çünkü barajın altında kalsalardı bir tane bile millet vekilleri olmayacaktı. biteceklerdi. çünkü çoğu meclise daha önce ancak bağımsız olarak girebilmişti.
ayrıca kişiselleştiren sizsiniz. Tayyip Erdoğanı hedef alarak. Bundan sonrası için Allah imanımızı korusun. zor günler geçecekse fetöşün gerçek mensuplarının yaptığı gibi yelkenleri suya indirecek bir imandan Allah korusun.

iqra

Asistan
EYYYY ÜSTÜN ZEKALI KARDEŞ....

Sana kalbimi sonona kadar açtım.....!!!

LÜTFEN ACI BANA DA, Bİ ANLATIVER, ŞU ANLADIKLARINI....:D...:D

daha önce yazdıklarıma bakıver kardeş bir zahmet, anlamazsan sonra tekrar bir münazara yaparız.

hirahos

Kıdemli Üye
Seçimin tek mağlubu var: Millet.

5 Milyon kişi, 80 milyonluk ülkeyi kaosa sürükledi...

Sıcağı sıcağına anlamayanlar, sevinçten gözü görmeyenler yakın bir zamanda anlayacaklar nereye sürüklendiğimizi.

Burdan tek çıkış erken seçim ve yeniden güçlü tek parti iktidarı gibi görünüyor.

can feda

Profesör
Seçimin tek mağlubu var: Millet.

5 Milyon kişi, 80 milyonluk ülkeyi kaosa sürükledi...

Sıcağı sıcağına anlamayanlar, sevinçten gözü görmeyenler yakın bir zamanda anlayacaklar nereye sürüklendiğimizi.

Burdan tek çıkış erken seçim ve yeniden güçlü tek parti iktidarı gibi görünüyor.

hocam tamam böyle düşünüyorsunuz ama artık birazda farklı düşünme zamanı gelmedi mi...biz neden 3.5 milyon oy kaybettik diye...doğu da ki seçmenimiz acaba neden o kadar yatırıma göre bize oy vermedi diye...bakın batıda chp bile (özellikle beşiktaş ve çankaya ya bakılınca görülecektir) hdp ye oy verdi...denize düşen yılana sarılır hesabı...hı?

Veyselcan

Kısıtlı Erişim
yazıda muhattab alınacak bir taraf olmadığı için yazmadım. ancak o düşüş cematin chp den sonra hdp lehine çalışmasının sonucudur. yoksa ak partinin asıl seçmen sayısı değişmedi. değişen seçmenlerden silah zoruyla oy toplanmış olmasıydı. hdp için hem chp liler oy verdi hem fetöş toplattı hem de hdp köylere bizzat benim taıdığım akrabalarımın da olduğu onlarca köye kamp kurup silah zoruyla oy topladı. yırtıldılar meclise girmek için. çünkü barajın altında kalsalardı bir tane bile millet vekilleri olmayacaktı. biteceklerdi. çünkü çoğu meclise daha önce ancak bağımsız olarak girebilmişti.
ayrıca kişiselleştiren sizsiniz. Tayyip Erdoğanı hedef alarak. Bundan sonrası için Allah imanımızı korusun. zor günler geçecekse fetöşün gerçek mensuplarının yaptığı gibi yelkenleri suya indirecek bir imandan Allah korusun.

EYYY ÜSTÜN ZEKALI...

AKP nin seçmen sayısı değişmedi diyorsun ya bilmiyorsun ya da YALAN söylüyorsun....

AKP %10 civarında yani 6 milyon civarında oy kaybetti.
ANLAYABİLDİNİZ Mİ ÜSÜTN ZEKALI KARDEŞ....!!!

Doğuda seçmenlerden silah zoruyla oy toplandı YALANINI atmışsın...

PEKİ... HDP İstanbulda %12 oyu silan zoruylamı aldı....?
HDP İzmirde %11 oyu silah zoruylamı aldı..?
Adanada %10 OYU SİLAH ZORUYLAMI ALDI....???

Bu seçimdeki HEZİMETİN TEK SEBEBİ ERDOĞANDIR...

Mitingde kürsüye çıkıp KUR'AN-I KERİM ' i sallarsan halka...

O kur'an da seni çarpar...!!!

ANNADIN MI...???

iqra

Asistan
EYYY ÜSTÜN ZEKALI...

AKP nin seçmen sayısı değişmedi diyorsun ya bilmiyorsun ya da YALAN söylüyorsun....

AKP %10 civarında yani 6 milyon civarında oy kaybetti.
ANLAYABİLDİNİZ Mİ ÜSÜTN ZEKALI KARDEŞ....!!!

Doğuda seçmenlerden silah zoruyla oy toplandı YALANINI atmışsın...

PEKİ... HDP İstanbulda %12 oyu silan zoruylamı aldı....?
HDP İzmirde %11 oyu silah zoruylamı aldı..?
Adanada %10 OYU SİLAH ZORUYLAMI ALDI....???

Bu seçimdeki HEZİMETİN TEK SEBEBİ ERDOĞANDIR...

Mitingde kürsüye çıkıp KUR'AN-I KERİM ' i sallarsan halka...

O kur'an da seni çarpar...!!!

ANNADIN MI...???

mümin müminin aynasıdır kendini bende görmüşsün çünkü söylediklerim asla yalan değil. bizzat akrabalarım tehdit edildi. sana yalan söyleyecek kadar niye küçüleyim.. sen yanlışsan o kuran sana çarpar da şaşırır kalırsın. o kuran bizim şiarımız elbette onu göstereceğiz halka. hayatımızın her alanında kuran olmalı. kalbini açmışmış. nerde bu zamanda ''hııı öylemi dur bir düşüneyim'' diyen akıl sahibi insanlar. söylediklerim tamı tamına doğru. hdp için chp liler oy verdi. fetöş oy topladı gebere gebere. tehdit edilenler vermek zorunda kaldı hepside ak partiliydi. sen ne dersen de bu gerçeği değiştirmez.