Seçim için Tahminlerinizi Alalım?

hakanköse

İhvan Forum Üye

erdemceerdem

Profesör
https://fb.watch/kLYlkrGk_b/?mibextid=2Rb1fB Seçim tiyatrosu bittikten sonra önümüzdeki yıllarda küresel ajanda kapsamında yapılması planlananların kısa bir özetidir.. 7 dakikanızı ayırıp dinleyin bir şey kaybetmezsiniz..

Kesinlikle doğru söylüyor...
Ev alma işi, araba alma işi, yatırım yapma işi, biriktirme işi, evlenme işi, çocuğunu evlendirme işi, gerçek manada HAYAL olmuş durumda...
Kıytırık Şahinler, Doğanlar Reno Toroslar 200.000 TL ye ulaşmış durumda...

Asıl gelen felaket başka bir noktada, bizlere işaret edilen felaket bambaşka noktada...
Felaketin olduğu yere gözümüzün ilişmesine dahi izin verilmiyor...
ve bir kesim goygoy cular hala mihmandarlık yapmakta...

cemaliii

Kıdemli Üye
İkinci turda kılıçdaroğlunun oylarının düşeceğini öngörüyorum. %38 olacak. Erdoğan farklı galibiyet alacak inşallah

gamsız

Profesör
1685171738297.png
halife_i ruhi zemin efendimiz fetvasını verdi sakın yanlış yapmayın haaaaaaa, yoksa haaaam yapar sizi, sen ne diyon @cahid halifene uyacaksın dimi. 🤣 🤣 🤣 🤣

hakanköse

İhvan Forum Üye
Her insan gibi hatam eksigim çok ama Allah'ıma Şükürler olsun O'nun emirlerine bariz düşmanlık yapanlarla ve Mehmetçiğe kurşun sıkanlarla hiç birlikte olmadım, onlara ve onların ortaklarına destek vermedim.
Allah'ım bizi; gaflete, delalete ve hıyanete düşenlerle bir tutma.
🇹🇷
🇹🇷

1685177232722.png

KAFKAS

Kıdemli Üye
Bazı aklı evvellerde !Efendim bu açıklamalar kime yarıyor diye ;kendilerine bir savunma mekanizması kurmaya kalkıyor.Kılıçdaroğlu daha bunları muhalefette engellemekten acizken bunların desteği ile daha sonra bunlara karşı mücadele edebileceğini mi zannediyorsun.Bunları ve Kılıçdaroğlu nu destekleyen batı ;yarın bu teröristleri sana yedirir mi, pişmiş aşa su kattırı mı.Yemeği fırına verecek afiyet ile yiyin diyecek.Kılıçdaroğlu 300 milyar dolar bulacakmış:)O adamlarda sen bu teröristleri ye diye sana verecek :mad:

Kılıçdaroğlu'nun demediği bir bu kalmıştı: PKK'lı teröristleri destek için MİT yönlendirmiş!:):):)

Bu adamlar aylardır destek açıklaması yapıyordu da bugüne kadar neredeydi aklın:)Hdp nin silme oy aldığı yerlerde Kılıçdaroğlu birinci ne hikmetse:)

cemaliii

Kıdemli Üye
İlk gençlik yıllarımda mhpye oy vererek başladığım seçmen hayatımda orta yaş döneminde yıllarca chpye oy verdim. Lakin 2019 yerel seçiminde ilk defa akpye oy vermemle başlayan süreç devam ediyor. İlk turda da Erdoğana oy verdim, 2 turda da oyumuzu Erdoğana verdik. Bir sonraki seçimde ne yaparım bilmiyorum. Zira takım tutar gibi parti tutmaya karşıyım.

kebîkec

İhvan Forum Üye
İlk gençlik yıllarımda mhpye oy vererek başladığım seçmen hayatımda orta yaş döneminde yıllarca chpye oy verdim. Lakin 2019 yerel seçiminde ilk defa akpye oy vermemle başlayan süreç devam ediyor. İlk turda da Erdoğana oy verdim, 2 turda da oyumuzu Erdoğana verdik. Bir sonraki seçimde ne yaparım bilmiyorum. Zira takım tutar gibi parti tutmaya karşıyım.
Sonraki seçim çarşı karışık ve Çeşit bol olur. Ak parti içinden cevher çıkartır mı, başka bir yiğit öne mi geçer zaman gösterecek. İlk iki yıldan sonra planlar ortaya çıkmaya başlar. Hayatta olursak hep beraber karar veririz inşallah. Son kez Tayyip Beyi destekledik bu gün. Yarının işinde Allahtan yardım diliyoruz. Hayra çıkarsın...

cahid

Kıdemli Üye
Bu tiyatro da bitti.. Bundan sonra tekrar bir tiyatro olur mu olmaz mı bilemiyorum ama ülke yönetimlerini DSÖ'ye devir için toplantı halindeler Cenevre'de.. Yeni pandemiler ve sonrası modern kölelik sistemine doğru tam gaz ilerliyoruz.. Buna şu ya da bu şekilde destek olanlar da sorumludur ve dünyada olmasa da ahirette karşılarına çıktığı zaman şaşırmasınlar..