Şarj problemine kolay çözüm

Verda

Gales
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nis 2010
Mesajlar
10,920
Beğeniler
997
Puanları
113
#1
Windows 8.1'in bu minik aracı sayesinde, tabletlerin pilini sömüren uygulamaları kolayca bulun. Sleep Study isimli araç, tablette enerji tüketen tüm uygulamaların raporunu tutarak kullanıcıya bilgi veriyor.

Microsoft, Windows 8.1 tabletlerinde pilin çabuk tükenmesinden şikayet eden kullanıcılar için yeni bir araç yayınladı. Sleep Study isimli araç, tablette enerji tüketen tüm uygulamaların raporunu tutarak kullanıcıya bilgi veriyor. Böylece tablette, kullanıcının farkında olmadan çalışan ve pili tüketen uygulamalar kolayca açığa çıkıyor.

Uygulama sadece InstantGo uyku modunda çalışıyor. Bu mod Windows 8.1 ile gelen bir yenilik ve tablet uyku modundayken uygulamaların güncellenmesini sağlıyor. Ayrıca tableti hızla uyku modundan çıkarıp çalışmaya hazır hale getiriyor.


Uygulama, sıradan bir uygulama gibi yüklenmiyor ve Microsoft'un bu konuda yayınladığı Blog'daki direktifleri takip etmek gerekiyor. Uygulama çalıştıktan sonra kullanıcı için HTML formatında düzenli raporlar hazırlıyor ve kullanıcıya bilgi veriyor.http://yenisafak.com.tr/teknoloji-haber/sarj-problemine-kolay-cozum-06.07.2014-664497?utm_source=yenisafak-facebook&utm_medium=yenisafak-facebook&utm_campaign=yenisafak-facebook


 

HTML

Üst