Sanal alemciler

agbi

Yasaklı
Evet

Gerçek yaşamda bazıları Forum larda içlerindekini göstermeye çalışırlar mücadele edemedilermi.

İMA ların arkasına saklanırlar

Konu sobete ederek pisikolojik mücadele ederler.

Forum kuralına uyup mesaj yazıp karşısındakini TAHRİK ederler.

Hedeflerine vardılarımı anımda RAPOR ederler.

Gördüm ki Forum u götüren İki Kişi ceza almış uzaklaştırılmışlar BİR TEK ben kalmışım CEZA almayan bende gidersem FORUM onlara kalacak.

Kendimi izine ayırarak Sevindireyimmi bu üyeleri yoksa kalıp onlarla mücadele edeyimmi acaba MÜCADELE edecek kadar değerleri varmıdır akıl bazında bilemem.

Sofuoglu

Ordinaryus
yazının içeriği, sağ tarafdaki reklam kutucuğunda asağı dogru yazım ile görüntüleniyor,
haliylede okunamıyor!
başlıktan zati içerik az çok bellıde:)

bu konu başlığındada sanki ima var gibime geldi:)

yanılıyormuyum agbı......

agbi

Yasaklı
Sana bir sözüm yok Sofuoğlu

Fikirlerimiz farklı da olsa ( İslam a hizmette ) bana göre sen DÜRÜST ve Konuna savunduklarına HAKİM sin KAYPAK lık yapmıyorsun.

Karşı fikirdede olsa o KİŞİYE SAYGI DUYARIM.Çünkü dürüst inandıklarının geçmişinide bilen.Çizgisini değiştirmeyen.

İMA sormuşsun bir halk sözü vardır KÖR ile yatan ŞAŞI kalkar veya Üzüm Üzüm e baka baka kararırmış.DEDİĞİN DOĞRU İMA var.

Çünkü Forum yöneticileri Kısıtlama cezaları ile sana cevap hakkı vermiyor İMA ya izin var ama direk yazmaya izin yok.

agbi

Yasaklı
yazının içeriği, sağ tarafdaki reklam kutucuğunda asağı dogru yazım ile görüntüleniyor,
haliylede okunamıyor!
başlıktan zati içerik az çok bellıde:)

bu konu başlığındada sanki ima var gibime geldi:)

yanılıyormuyum agbı......

Sana bir sözüm yok Sofuoğlu

Fikirlerimiz farklı da olsa ( İslam a hizmette ) bana göre sen DÜRÜST ve Konuna savunduklarına HAKİM sin KAYPAK lık yapmıyorsun.

Karşı fikirdede olsa o KİŞİYE SAYGI DUYARIM.Çünkü dürüst inandıklarının geçmişinide bilen.Çizgisini değiştirmeyen.

İMA sormuşsun bir halk sözü vardır KÖR ile yatan ŞAŞI kalkar veya Üzüm Üzüm e baka baka kararırmış.DEDİĞİN DOĞRU İMA var.

Çünkü Forum yöneticileri Kısıtlama cezaları ile sana cevap hakkı vermiyor İMA ya izin var ama direk yazmaya izin yok.

Yönetimin TAHRİK leri görmeyip ceza verdiği için bana GÖRE DÜŞÜNCE YAZMA ENGELLENMESİ

UKUBAT ve KORAKEDEMİK in cevap verme ve düşüncelerin aktarma ÖZÜGÜRLÜKLERİNİN kısıtlama zamanı bitesiye kadar yazmıyorum

BUYURSUNLAR SİYASİ TEMELLİ SİYASİ RANT lı MİLLİ GÖRÜŞ çüler istedikleri gibi yazsın Bunları yaftalamıyorum bunlar kimler ortada bakın açtıkları konulara yazdıkları mesajlara GÖRÜN KENDİLERİNİ

DÜŞÜNCE PLATFORUMU diğer deyimle DÜŞÜNCE meydanıdır.