Samsung i9000 Galaxy S Yakında Türkiye'de

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Katılım
6 Tem 2006
Mesajlar
15,309
Puanları
113
Yaş
32
4 inç Super AMOLED ekranı ve son sürüm Android işletim sistemi ile Samsung i9000 Galaxy S, kullanıcılara üstün teknoloji ve kusursuz mobil deneyim sunuyor.

Android işletim sistemi ile çalışan Samsung i9000 Galaxy S, 4 inçlik Super AMOLED ekranı ve 1 GHz'lik üstün işlemcisi sayesinde HD kalitede video kullanımı, arttırılmış gerçeklik teknolojisi ve geliştirilmiş lokasyon bazlı servis imkânı sağlıyor.

Social Hub fonksiyonu ise, belli başlı portalların hepsinin e-posta, IM ve SNS hizmetlerini kesintisiz biçimde telefona direkt entegre etmek üzere tasarlandı.


Samsung i9000 Galaxy S, gelişmiş multimedya özelliği ile dikkat çekiyor.


4 inçlik geniş Super AMOLED ekranı; daha az yansıma ve ekstra hızlı tuş hassasiyeti ile eşsiz ekran kalitesi sunuyor. Samsung i9000 Galaxy S'e entegre edilen ve en popüler Samsung LCD ve LED TV'lerinde kullanılan Mobil Dijital Doğal Görüntü Cihazı; fotoğraf, video ve e-kitap uygulamaları için daha keskin ve pürüzsüz bir görüntü sağlamanın yanı sıra, HD videoları kaydetme, düzenleme ve oynatma, internet yüklemeleri ve e-kitapları okuma için mükemmel bir ortam yaratıyor.


Zengin Multimedya Özellikleri

Samsung i9000 Galaxy S; hava durumu, haber başlıkları ve borsa bilgilerine anlık erişim sağlayan Günlük Brifing özelliğinin haricinde; dijital fotoğraf çerçevesi, masa saati, takvim ve müzik istasyonu uygulamaları sunan Ev İstasyonu özelliği ile de dikkat çekiyor.
Samsung i9000 Galaxy S sahipleri aynı zamanda Google Search, Gmail ve Google Maps gibi Google'ın mobil servislerinden yararlanabiliyor.


Samsung i9000 Galaxy S,Social Hub özelliğiyle kullanıcılarına her yerde e-mail erişimi ve sosyal ağa ulaşım fırsatı veriyor.Samsung i9000 Galaxy S; hava durumu, haber başlıkları ve borsa

Samsung i9000 Galaxy S'in öne çıkan diğer özellikleri arasında, hareket halindeyken ekrana bilgilerine anlık erişim sağlayan Günlük Brifing özelliğinin haricinde; dijital fotoğraf çerçevesi, masa saati, takvim ve müzik istasyonu uygulamaları sunan Ev İstasyonu özelliği ile de dikkat çekiyor. hızlı ve kolay veri girebilmeye yarayan Skype, Microsoft Office 2007 belgelerini düzenleme ve kaydetme, kullanıcıların akıllarına gelenleri saklama ve hangi formatta kullanacaklarına daha sonra karar vermelerine olanak tanıyan Yaz ve Git fonksiyonları yer alıyor.


Galaxy S (I9000) Ürün Özellikleri


tn_adsız..jpg


Kaynak
 
Üst