sahabeye dil uzatana ceza yokmu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yenidenrefah

İhvan Forum Üye
mesihçi üye gelip büyüklerine büyüklerimize hakaret etmedi
adam gibi yazdı
arkadaş burası ateist yada islama atış serbest forumuysa soyleyin
değilse ne forumu olduğunu söyleyin ona göre davranalım
Ne geliyorsa başımıza bu zihniyetten geliyor zaten. Büyüğünün arkasına sığınıp atılı-pisliklerin aklanması başka hiç bir ülkede yok.. Biri ATA arkasına, diğeri dine, diğeri partisine, v.s-v,s……. sığınır, ben devletim- Allah ın koruyucusuyum- Peygamberin koruyucusuyum v.s. v.s…. der.. Hukuka -Tecavüz eder..

Hiç aynaya bakma.. Yarın başka bir kutsal arkasına sığınıp af edersiniz, çocuğunzun ırzına-hakkına -hukuna geçerlerse, veya başka sevdiklerinize bir haksızlık yapılırsada ağlayıp da sızlanmayın olur mu..

Aleviyyun

İhvan Forum Üye
o kılıç dedemin kılıcı Allaha şükürler olsunki onu yarı yolda bırakmadık
Karıştırıyorsun. Senin deden; Allah'ın ve peygamberin düşmanı Ebu Süfyan (l.a)'dır ve o kılıçta onun değildir.

Dedeniz, Ebu Süfyan'ı yarı yolda bırakmadığınız belli oluyor. Aynı onun gibi davranıp hileye başvuruyorsun. Allah dedenizin hilesini boşa çıkardığı gibi sizin de hilelerinizi boşa çıkaracaktır.

bi husben

Kıdemli Üye
Karıştırıyorsun. Senin deden; Allah'ın ve peygamberin düşmanı Ebu Süfyan (l.a)'dır ve o kılıçta onun değildir.

Dedeniz, Ebu Süfyan'ı yarı yolda bırakmadığınız belli oluyor. Aynı onun gibi davranıp hileye başvuruyorsun. Allah dedenizin hilesini boşa çıkardığı gibi sizin de hilelerinizi boşa çıkaracaktır.

he sen öyle san allı şanlı Allahın arsalanının torunuyum
siz onu yarı yolda bıraktınız.ihanet ettiniz ve hala ihanet içindesiniz
onun izinden gitmiyorsunuz.onun inandıklarına inamıyor iman ettiklerine iman etmiyor saygı duyduklarına saygı göstermiyorsunuz
hz ALiyi sevmek onun izinden gitmektir.O kuran rehberliğinde yaşadı. o hayberi yahudinin başına yıkarken yanında hakaret ettiğiniz sahabe varde.o hakaret ettiğiniz sahabelerle sırt sırta cenk etti.o ne hz ebubekire ne hz osmana ne hazreti omere hiç bir zaman saygısızlık etmedi onlar DEĞER verdi ama siz hakaret ediyorsunuz sizin tiynetiniz bu hz ali sizden uzaktır beridir

yenidenrefah

İhvan Forum Üye
Tabi ülkende 1 milyon insan öldürüldüde esedin yaptığından beter zulüm olsun
sen hangi kafayı yaşıyorsun

herkes ektiğini biçer efendi darbeye kalkışıyorsan sonucuna da katlanacaksın

eğer başarılı olsalardı asıl zulüm o zaman başlayacaktı vatan diye birşey de kalmayacaktı

yeniden refah diye yola çıkanlar feto nün avukatılığına soyunur olmuşlar anlaşılan

tanklarla insanların üzerinden geçenlerde zaten zulüm etmediler gül attılar millete. millet güllerin altında ezildi

Alaka??

Son düzenleme:

bi husben

Kıdemli Üye
Ne geliyorsa başımıza bu zihniyetten geliyor zaten. Büyüğünün arkasına sığınıp atılı-pisliklerin aklanması başka hiç bir ülkede yok.. Biri ATA arkasına, diğeri dine, diğeri partisine, v.s-v,s……. sığınır, ben devletim- Allah ın koruyucusuyum- Peygamberin koruyucusuyum v.s. v.s…. der.. Hukuka -Tecavüz eder..

Hiç aynaya bakma.. Yarın başka bir kutsal arkasına sığınıp af edersiniz, çocuğunzun ırzına-hakkına -hukuna geçerlerse, veya başka sevdiklerinize bir haksızlık yapılırsada ağlayıp da sızlanmayın olur mu..

tipik fetöcü ağzı. evet demekki kuyruk acınız var
herhalde fetö teröristlerinden biri birileri ahbabınız arkadaşınız
251 insanı bir gecede öldürenlere merhamet mi edecez

bi husben

Kıdemli Üye
Alaka?? fetoş ve yenidenrefah şakamısın? hayatımda bir kez 'hocaefendi 'dediğimi kanıtla şeref namus sözü harekiri yapacağım.
Cübbeliye rağmen ağzımdan bu kelime bir kez olsun çıkmamıştır. Ben her kesimden insanla konuşurum. Ben her insana eşit mesafeli biriyim.
Bunu ispatlayamazsanız harekiri yapmanızı ben sizden istemek durumundayım. Anlaştıysak buyrun.. Ayrıca ben cehepe li de değilim. Cehepe den de arkadaşım var. Akından da.. Mehepesinden de.... v.s.

Evet bir çok ulusalcı -oda' cılar dışında ve kamer genç dışında bu şahsa güzelleme düzmeyen de geçmişte bulamazsınız. Ben hiç birinden olmama rağmen kalben ilhami olarak kendisine hiç bir zaman 'hocaefendi' dememişimdir. Bilmem anlatabildim mi..

17 martta üye olmuşsun ve diyorsunki hocaefendi dediğimi kanıtla
iyide ben seni nerden tanıyayım nasıl kanıtlıyayım
ha daha önce üyeliğin varsa burda bilemem yeni nick almışsan bilemem

yalnız bu şeklide daha önce erdemceerdem denen şahsiyet yazmıştı

yenidenrefah

İhvan Forum Üye
17 martta üye olmuşsun ve diyorsunki hocaefendi dediğimi kanıtla
iyide ben seni nerden tanıyayım nasıl kanıtlıyayım
ha daha önce üyeliğin varsa burda bilemem yeni nick almışsan bilemem

yalnız bu şeklide daha önce erdemceerdem denen şahsiyet yazmıştı

Doktora gitmen tavsiyem gerçekten yerindeymiş. Anlamadım 17 mart da doğmak suçmuymuş?

Hakikaten ne alaka ya sayın yönetim??? Şakamı buzihniyet!

ihvanistanbul

AkhenAton
lütfen rica ediyorum cezayı gerektirecek şekilde yazmayın. siz sakinleşene kadar konuyu kapattım.

kimseye uyarı vermek yada banlamak istemiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...