Sabancı Katilinin Anlatamadıklarını Anlatmış

GENCAKINCI

Profesör

147493.jpg

Türkiye'nin en büyük dolandırıcısının ölmeden önce arkasında bıraktığı bu ses kaydı ve görüntüler gündem yaratacak. TRT Haber programı olan 'Büyük Takip'in yayınladığı kayıtlarda çok çarpıcı ayrıntılar yer alıyor...

TÜRKİYE ONU YAPTIĞI İNANILMAZ DOLANDIRICILIKLARLA TANIYOR. HATTA YAPTIKLARININ ARDINDAN KİMİLERİ ONA TÜRKİYE’NİN GELMİŞ GEÇMİŞ EN ÜNLÜ DOLANDIRICISI YAKIŞTIRMASINI BİLE YAPTI. KİMDEN BAHSETTİĞİMİ HERHALDE ANLAMIŞSINIZDIR. SELÇUK PARSADAN.

4 YIL ÖNCE TEMMUZ AYINDA TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE KANSERDEN ÖLDÜ. ANCAK ARKASINDA BUGÜNLERDE YAŞANAN GELİŞMELERE IŞIK TUTACAK ÇOK ÖNEMLİ BİR SES KAYDI BIRAKTI. BÜYÜK TAKİP SELÇUK PARSADAN’IN SIRLARININ VE TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ CİNAYETLERİNDEN BİRİ SABANCI CİNAYETİNİN PERDE ARKASINA İLİŞKİN ÇARPICI AÇIKLAMALARIN YER ALDIĞI O SES KAYDINA ULAŞTI. BİRAZDAN BU GÜNE KADAR HİÇBİR YERDE YAYINLANMAYAN OLAY ÇIKARACAK SES KAYDININ ÇARPICI BÖLÜMLERİNİ TRT HABER EKRANLARINDAN İZLEYECEKSİNİZ. AMA ÖNCE SELÇUK PARSADAN’IN HAYATINI VE YAPTIKLARINI YİNE KENDİ ANLATIMLARIYLA BİR HATIRLAYALIM.

ÇİLLER VE DEMİREL’E KADAR PEKÇOK SAYGIN KİŞİYİ DOLANDIRDI

Selçuk Parsadan internet ortamının ansiklopedisi wikipedi’de şöyle tanımlanıyor: Dönemin Başbakanı Tansu Çiller ve Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in de aralarında bulunduğu birçok kişiyi, büründüğü sahte kimliklerle dolandıran Türk dolandırıcı.

Soyunda genarallerin ve emniyet mensuplarının bulunduğu Kafkas kökenli bir aileden geldiği biliniyor ancak kökeninin ne olduğu konusunda kendisinin de kafası karışık.

BEN KENDİMİ KARSLI BİLİYORDUM, CEZAEVİNDEYKEN BİR ARAŞTIRMACI YAZAR GİTMİŞ BENİM SECEREMİ ÇIKARMIŞ. BİZ ÇEÇENİSTANDAN 1893 SAVAŞINDA TÜRKİYE YE KAÇAN RUSLARDAN, Kİ BEN BUNU 1997’DE ÖĞRENDİM. BİR GAZETE DE OKUDUM. …………………….. . BİR KISMI ERMENİ OLDUĞUMUZU, ERMENİ KÖKENLİ OLDUĞUMUZU İDDİA ETTİ. ÇÜNKÜ DÜNYADA PARSADANYAN DİYE PROFESOR VAR. ÖYLE BİR ERMENİ PROFESÖR VAR. DÜNYANIN EN ÖNEMLİ 10 PROFESÖRÜNDEN BİRİ. AMA TÜRKİYE’DE PEK FAZLA GEÇMİYOR. ERMENİ PROPOGANDASI OLMASIN DİYE. BİR GRUP O ZAMAN ERMENİ KÖKENLİ DİYE ŞEY YAPTI. DİĞER GRUP HAYIR BU ADAM ÇEÇEN KÖKENLİ DEDİ. BİLMEM NE DEDİ. BENİ İLGİLENDİRMİYOR YANİ, TÜRK OLMAKLA YUNANLI OLMAK ARASINDA BİR ONUR FARKI BENCE YOKTUR. BEN ANNEMİN KARNINDAN DÜNYAYA GELDİM, TÜRKİYE YE GELMEDİM. ANLATABİLİYOR MUYUM? BEN DÜNYA VATANDAŞIYIM. KÖTÜ BİR TÜRKTEN İYİ BİR YUNANLI BENİM İÇİN DAHA İYİDİR. ANLATABİLİYOR MUYUM? BENİM MANTIĞIM BUDUR.
İzmir’de yaptığı askerliğin ardından ilk işi Etibank’ta çalışmak. Ancak hayatında sporda var. Galatasaray Spor Kulübü’nde ve Eczacıbaşı basket takımında basketbol oynuyor.

http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=308158