Saadet'te Fatih ERBAKAN sesleri....

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
SAADET PARTİSİ KONGRESİNDE FATİH ERBAKAN ADAY OLACAK MI?

6033_NpAdvHover.jpg
opel.jpg

Eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan canlı yayında Saadet Partisi'nde yaşananlarla ilgili iddialara cevap verdi. Erbakan SP yönetimini dezenformasyon yapmakla suçladı.

Saadet Partisi'nde kayyum ve kongre olaylarıyla ilgili Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan açıklamalarda bulundu.

Fatih Erbakan, kayyum iddialarına karşı çıkarak partiye kimsenin el koymadığını sadece kongre sürecine girdiğini söyledi.

Fatih Erbakan bundan önceki kongrede yeşil ve beyaz listelerin oluşturulduğunu, yeşil listenin asıl liste olmasına karşın sanki korsan liste imiş gibi gösterildiğini, liste krizi yüzünden partinin bu noktaya geldiğini söyledi. Erbakan, Numan Kurtulmuş'un partiden ayrılması veya başka bir parti kurmasının partide bir karşılığı olmadığını belirterek " Numan Kurtulmuş siyasi alt yapıdan gelmedi. Teşkilatlarda çalışmadı, akademik bir süreçten geldi. Ayrılmak isterse bir bölünmeye yol açmaz. Numan bey bir seçim veya kongre kazanarak gelmiş değildir." dedi.

Fatih Erbakan partide kendisinin görev alacağına ilişkin babası ile ilgili bir görüşmesi olmadığını, sadece Recai Kutan'ın bu konuda öngörüsü bulunduğunu belirterek "Muhterem babam, bu partide herkes terlemek için gelmiştir." dedi. Bizde göreve talip olunmaz görev tevdi edilir. Böyle bir görev büyük bir sorumluluk ve çok ağır bir yüktür. Ancak aynı zamanda şerefli bir görevdir. İnşallah göreve gelenler bunu hakkı ile yerine getirir." dedi.

Haber7.com

111111111111111111111111111_700.jpg

İstihya

Doçent
Bir de bu var tabii...

belkide tüm negatifler bu isim etrafında düğümlendi..

Sayın Erbakan Hocanın oğlunun geçmesi parti içinde daha geniş çaplı sorunun habercisi gibime geliyor...

bakış

Kıdemli Üye
Komik, bakınız Numan Kurtulmuş'un istifa ettirilme süreci...
Bakınız numan kurtulmuşun genel başkanlığa tavsiye edilmesi.(2008 kongresi)
Bakınız numan kurtulmuşun her iki listede genel başkan adayı olarak tavsiye edilmesi.(2010 kongresi)

Yani 2 kongrede 3 liste var.Üçüde numan kurtulmuş.Yani görevi ona vermişiz
Sn cümle mühendisi,eğer gerçekten mühendis isen analitik düşünmen lazım.Butür komiklikler sana yakışmıyor,ukubatın provakasyonlarına inanmak sana yakışmıyor.

İstihya

Doçent
Şu an ki fikirler şu yönde; yönetim şimdilik vekil olarak gelecek kişide olacak, daha sonrasında Erbakan hocamızın oğlu görevi devralacak..

Olay şu; Numan Bey; bunu kabul etmedi bensem baştaki çalışma arkadaşımı ben belirlerim,

ve..

ipler koptu...!

İdrak da yanlışım var mı !
belki lakin gerçek olan şu ki ; Bir davadaşların aradaki en sıkı ipi koptu..

Ne Uğruna..!

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
Fatih erbakan secilirse Milli görüs yine ikiye bölünür.

AK saclilar biz 31 yasinda askerligini yapmamis cocugun arkasindan gitmeyiz derler.

Ak saclilar 50 yasinda Numan kurtulmusun pesinden bile gitmediler.

Hemde Numan askerligini yapmisti.

ıtri

Üye
Fatih'in başkan olması iyi olur.
İstanbul fethi kutlamaları bir başka olur.
Şimdiye kadarki kavga aile vesayeti yüzünden çıktığına göre Sp de sular Fatih bey seçilirse durulur.
Fatih önderliğinde SP yüzde kaç oy alır?
Onuda Allah bilir.

bakış

Kıdemli Üye
Şu an ki fikirler şu yönde; yönetim şimdilik vekil olarak gelecek kişide olacak, daha sonrasında Erbakan hocamızın oğlu görevi devralacak..
Öyle birşey yok.Fatih erbakanın gelmesi muhtemel değil.Gelirsede onu genel başkanımız sayar devam ederiz.

ibrahimi

Has Uşak
:yn:

konu siyaset meydanına alındı.
diğer forumları siyasetle meşgul etmeyiniz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
SAADET PARTİSİ KONGRESİNDE FATİH ERBAKAN ADAY OLACAK MI?

opel.jpg

Tamam konuyu anladık senin özel ilgi alanına giriyor (çünkü erbakan hocaya ilgili ilgisiz saldırmak senin özel ilgi alanındır bunu biliyoruz zaten) ama bu araba neyin nesi?

Yoksa bu başlık araba resimleir paylaşma başlığımı?

O zaman bir iki tane de ben paylaşayım:

modifiyeli_jeep.jpg

kaliteli_araba_jeep.jpg

jeep_2.jpg

2009_mercedes_benz_m_class_0_430.jpg

limuzin_resimleri.jpg

ferrari_modena_limo.jpg

ferrari-limuzin.jpg

Güzel değil mi?

Eleştir ama ayıp etme ummuhan, ilgisiz fotoğrafları habere ekleyerek ayıp ediyorsun.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Tamam konuyu anladık senin özel ilgi alanına giriyor (çünkü erbakan hocaya ilgili ilgisiz saldırmak senin özel ilgi alanındır bunu biliyoruz zaten) ama bu araba neyin nesi?

Yoksa bu başlık araba resimleir paylaşma başlığımı?

O zaman bir iki tane de ben paylaşayım:

modifiyeli_jeep.jpg

kaliteli_araba_jeep.jpg

jeep_2.jpg

2009_mercedes_benz_m_class_0_430.jpg

limuzin_resimleri.jpg

ferrari_modena_limo.jpg

ferrari-limuzin.jpg

Güzel değil mi?

Eleştir ama ayıp etme UKUBAT!!, ilgisiz fotoğrafları habere ekleyerek ayıp ediyorsun.

(isim yanlışlığını düzeltmek için tekrar edilmiştir)

bakış

Kıdemli Üye
Abi bunlar bilal erdoğanın mı acaba.Hazır konu açılmışken bizde kurtlarımızı dökelim.

Uploaded with ImageShack.us
resimdeki gemicik.Biraz büyük ama olsun
Bilal babasından akıllı çıktı.babası tekneyle simit satardı ama oğlugemiyle armatörlük yapıyor.

Şöyle tipine bi bakıyorum.Aynı babasının oğlu

_Berceste_

bir tutam delilik...
limuzin_resimleri.jpg

vayyy ben bunu begendim :ıslık:konu disi ama olsun :)

manifesto

Yasaklı
Bırakın şimdi bu çoluk çocuk şakalarını da SP de FATİH Erbakan'ın genel başkan olmasını ne ile izah edecekler? Ben şahsen böyle bir şeyi mümkün görmüyorum.Ama Hoca bizi şaşırtmakta pek mahir.Buna rağmen oğlunu genel başkan adayı olarak onaylarsa benzin döküp yaksın partiyi bir işe yaramaz nasıl olsa..

_Berceste_

bir tutam delilik...
Erbakan hoca oglunu genel baskan olarak getirmez mümkünati yok.beni demisti dersiniz :D

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bırakın şimdi bu çoluk çocuk şakalarını da SP de FATİH Erbakan'ın genel başkan olmasını ne ile izah edecekler? Ben şahsen böyle bir şeyi mümkün görmüyorum.Ama Hoca bizi şaşırtmakta pek mahir.Buna rağmen oğlunu genel başkan adayı olarak onaylarsa benzin döküp yaksın partiyi bir işe yaramaz nasıl olsa..

ya hakikaten ilginç insanlarsınız. Hem böyle bir şeyi mümkün görmüyorum diyorsunuz hem de fatih erbakanın genel başkan olmasını nasıl izah edecekler diyorsunuz, kendi kendinizi tekzip ediyorsunuz sayın manifesto.

madem inanmıyorsunuz, mümkün görmüyorsunuz niye yazıyorsunuz allah aşkına?

(siz sormadan ben sorayım, saadet partiliyim, erbakan hocanın peşindeyim, fakat fatih erbakan genel başkan olursa saadet partisine oy vermem!)

ıtri

Üye
,
(siz sormadan ben sorayım, saadet partiliyim, erbakan hocanın peşindeyim, fakat fatih erbakan genel başkan olursa saadet partisine oy vermem!)

Hakikaten sizde ilginç bir insansınız.
Neden ya hu, Neden oy vermezsin?
Bizi tatmin edecek bir nedenin varmı?

ummuhan

Kıdemli Üye
Tanıyıp nasıl hayat sürdüğüne şahid olanlar laf edebilirler o halde Ercan Tekin :)

Kendileri müslümanların emiri gibi hayat sürmüyorlar harcama ve maddi güç yerinde bize de onların yaptığı yanlış hareketler ve lüzumsuz harcamalara) (çırağanda uluorta kız evlendirmek, Taa Alamanyalardan -burada yokmuş- beyaz limuzin getirtmek, aldıkları giyim ve mücevherleri reklam olacak şekilde almak ve kullanmak.... v.s ) gereksiz yere bunları savunma avukatlığı düşüyor....