Saadet'li Başkan'dan alkışlanacak icraat: Sözleşmeyi iptal etti

alanyali07

Kıdemli Üye
Ne olacak söyleyim: Yeniden seçim yapılacak. Chp bunu seve seve kabul edecek, ve açık ara, 1 milyon farkla alacak, hatta Ak partili ilçeleri de alacak. Bu gazla Ak parti iktidarının meşruiyetini sorgulayacaklar. Erken seçim diye bastıracaklar. Zaten istanbul'u açık ara farkla kazansın var ya o ak troller şakır şakır dökülmeye başlar. Hele medya!!! Alayı Chp'ye çalışmaya başlayacaktır.
ilginç..
aynı yorumları bugün bir mesai arkadaşı da yaptı ..
ki ben de aynı istikamette düşünmekteyim..
ancak muhalefetin erken seçim isteyeceğini sanmıyorum.. akıllanmışlardır artık diye düşünüyorum..
erken seçim istememesi CHP'yi daha prestijli bir duruma getirir ya da Millet ittifakını..

Son düzenleme:

alanyali07

Kıdemli Üye
Rabia Naz Vatan'ın babasını tımarhaneye yatırmışlar ihvan. Yau bir şeyler oluyor. Ak partinin üzerinden sanki rahmet alınmış gibi bir his var bende. Hata üstüne hata yapılıyor. Acaba komplo olabilir mi falan diye düşünüyorum, yok abi, böyle bir organizasyon mümkün değil. Binali Yıldırım biraz önce basın açıklaması yaptı: Mazbatanı almadan sen kime hava atıyon, nasıl imza atarsın tarzı açıklama yaptı. Çocuk gibi ne bu ya? Hadi o neyse, ya Erdoğan? 15 bin oy farkla İstanbul gibi bir şehri yönetemezsin diyor. Abi bu nasıl bir açıklama? 1 oy farkla da yönetir. Ne demek yönetemezsin? 15 bin farkla yönetilemiyorsa kaç bin fark olması lazım? Bunun sınırını kim belirleyecek? Erdoğan yeniden seçime oynuyor. O değil de bundan nasıl bir mucize bekliyor onu merak ediyorum. Diyelim ki yeniden seçim yapıldı ve Ak parti kazandı. CHP, bunu da ben kabul etmiyorum dese ne diyebilirsin? Böyle bir saçmalık olabilir mi yahu? Şu an paso batıyorlar.
.
Abdurrahman Dilipak gibi şahsiyetler artık sosyal medyadaki aktrollerin farkında varıp bunlardan illallah ettiyse AKP artık iyiden iyiye insanları kendine gıcık etme eşiğine gelmiş demektir.. :
"Sosyal mediada trollerin yazıp çizdikleri halkta itibar görmüyor, aksine öfke topluyor. O mediadaki ‘sahibinin sesi' kalemlerin yazdıklarının da toplumda bir karşılığı yok. Media diplerde sürünüyor"

AKP açıkçası güç ve iktidar sarhoşluğuna yakalanmıştır..
"kulak çekme" denilen büyükşehirlerdeki seçmen tepkisini bile göremeyecek duruma gelmiştir..
yaralı aslan misali kükreyerek saldırma triplerine giriyor..

kibir sahibi "muhafazakar" etiketli parti çökmeye mahkumdur...ancak sağlam bir temizlenme ile kendine gelmelidir..
S. Özışık'ın son yazısında yazdığı gibi AKP içine öyle menfaatperest kişiler girmiş ve sülük gibi yapışmışki temizlemek zor, ancak akp sıkıntılı bir duruma girecekki bu menfaatperestler fare gibi dağılsın..

ihvanistanbul

AkhenAton
Rabia Naz Vatan'ın babasını tımarhaneye yatırmışlar ihvan. Yau bir şeyler oluyor. Ak partinin üzerinden sanki rahmet alınmış gibi bir his var bende. Hata üstüne hata yapılıyor. Acaba komplo olabilir mi falan diye düşünüyorum, yok abi, böyle bir organizasyon mümkün değil. Binali Yıldırım biraz önce basın açıklaması yaptı: Mazbatanı almadan sen kime hava atıyon, nasıl imza atarsın tarzı açıklama yaptı. Çocuk gibi ne bu ya? Hadi o neyse, ya Erdoğan? 15 bin oy farkla İstanbul gibi bir şehri yönetemezsin diyor. Abi bu nasıl bir açıklama? 1 oy farkla da yönetir. Ne demek yönetemezsin? 15 bin farkla yönetilemiyorsa kaç bin fark olması lazım? Bunun sınırını kim belirleyecek? Erdoğan yeniden seçime oynuyor. O değil de bundan nasıl bir mucize bekliyor onu merak ediyorum. Diyelim ki yeniden seçim yapıldı ve Ak parti kazandı. CHP, bunu da ben kabul etmiyorum dese ne diyebilirsin? Böyle bir saçmalık olabilir mi yahu? Şu an paso batıyorlar.

Ne olacak söyleyim: Yeniden seçim yapılacak. Chp bunu seve seve kabul edecek, ve açık ara, 1 milyon farkla alacak, hatta Ak partili ilçeleri de alacak. Bu gazla Ak parti iktidarının meşruiyetini sorgulayacaklar. Erken seçim diye bastıracaklar. Zaten istanbul'u açık ara farkla kazansın var ya o ak troller şakır şakır dökülmeye başlar. Hele medya!!! Alayı Chp'ye çalışmaya başlayacaktır.

Sıkıntı nerede biliyor musun? İKİYÜZLÜLÜKTE! eskiden ikiyüzlülük şerefsizlik addedilirdi şimdi şeref gibi oldu.
3500 oy farkla kazandık derken sıkıntı yok rakibin bunun 4-5 katını atınca sıkıntı var böyle olmaz. adam olan der ki kardeşim 3500 fark istanbul gibi bi şehir için meşruiyet sorunu yaratır bizim hesabımıza göre öndeyiz ama kesin sonuçlar böyle olursa yeniden seçim isteriz o zaman 15000 farkı kabul etmiyorum dediğinde samimi bulurum seni. Sen kalkıp kendini 3500 farkla başkan ilan ediyorsun rakibin 3-4 katıyla ilan edince ooouuwww bağırıyorsun. hak mı bu? ayrıca bahçeli beyin de söylediği gibi bu sistemde 1 oyla bile seçim kazanılır. kurallar açık net.
Yeniden seçim olacağını çok sanmıyorum ekonomi bunu kaldırmaz artık. zaten pamuk ipliğine bağlı. korktuğum tüm senaryolar bir bir gerçekleşiyor bu durum işleri daha da berbat eder. bana kalırsa günah keçisi olarak yskyı gösterecekler onun için bunları yapıyorlar.

Rabia Naz konusuna hiç girme canikliden başlar destekleyenden çıkarım...

ihvanistanbul

AkhenAton
Birde gözden kaçırılan hakiki günden: ekonomi.

Damat beyin programını izledim. Resmen kıdem tazminatlarına çöktüler. Hayırlı olsun. 40 milyon küçük baş sayısını 100 milyona çıkartacağız dedi ama şu şekilde yapacağız diye izah etmedi. şöyle olacak böyle olacak anlattı sağolsun ama şu şu şekilde olacak diye izah etmedi. velhasılı kelam ben çöle karpuz ekeceğim bir karpuz 500 kg gelecek desem anca bu kadar inandırıcı olurdu. Gün itibariyle dolar 5,75, euro 6,48... soğan dolardan pahalı. domates öyle. Menemen 15 tl olmuş yahu. Fakir yemeği diye millet iş yerinde misafirine ikram ederken tereddüt ederdi ayıp olur mu diye :D sağolsun hükümetimiz sayesinde patates soğan değer kazandı.

ihvanistanbul

AkhenAton
..::Arif DEDE Kişisel Web Sayfası::.. :: Dosya

Şimdi hangi takımı tutuyorsan firavunlaşmaması için ne gerekiyorsa yap. Linki tıkladığında devlet protokolunu anlatan bir slayt gösterisi ile karşılaşacaksın. Sana zahmet bu pencereden bi göz at. 10,16,19,22,23,25,26,28,37,38,50. slaytları daha bi dikkatli inceleyebilirsen biraz ufkun açılır. Senin reis olarak görmek istediklerin de bu protola uyacak mecburen :) (Yönetimde protokol kuralları yazan en üstteki dosya )

Siz cidden firavunlaşmışsınız. Gözünüz ve gönlünüz lüksü şatafatı protokolde öne geçmek zannediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japon İmparatoru ile görüştü

Japon imparatoru misafirini böyle ağırlıyor ama kimse japonyayı eziklemiyor.

headline.jpg

resized_16462-6493a7d21.jpg

İtibar oturduğun altın varaklı koltukla olmuyor. Güçlü ekonomi, güçlü ordu, güçlü millet ile oluyor. Sizin nefsiniz size aksini söylese bile bu böyle!

kebîkec

İhvan Forum Üye
Siz cidden firavunlaşmışsınız. Gözünüz ve gönlünüz lüksü şatafatı protokolde öne geçmek zannediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japon İmparatoru ile görüştü

Japon imparatoru misafirini böyle ağırlıyor ama kimse japonyayı eziklemiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 1052

Ekli dosyayı görüntüle 1053

İtibar oturduğun altın varaklı koltukla olmuyor. Güçlü ekonomi, güçlü ordu, güçlü millet ile oluyor. Sizin nefsiniz size aksini söylese bile bu böyle!

Japon imparatoru saadetli mi yoksa :)

alanyali07

Kıdemli Üye
Ooo hoş geldin. :)

Rezayla ilgili hiç muhabbet etmedik alanyalı niye öyle diyorsun. Benim bir iddiam varsa getir.
zerrabı öven siyasileri ve nerdeyse milli kahraman ilan edip bayrak önünde tvye çıkaranları eleştiriyorsun o zaman doğru mu anladım.. ? :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
zerrabı öven siyasileri ve nerdeyse milli kahraman ilan edip bayrak önünde tvye çıkaranları eleştiriyorsun o zaman doğru mu anladım.. ? :)

Yine nereye saplandın akşam akşam. Yorgunum açık açık yaz nereye takılı kaldın. Saatine dersen sen manifesto olmalısın :)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
İhsan Eliaçık: Devlet adamının itibarı adil olmasıdır.

eminenin dünü ve bugünü (siz de yapılan estetik ve slikonu görüyor musunuz)

emine-erdogan-makyaji_1659708.jpg

bunlar da eminenin çantası ve takıları:

D3hkW1eUcAENdXR.jpg

D3hkW1hU8AAlstR.jpg

b2b2cd0c5be96e39118da727a1947cd2.png

bu da halkın tepkisi ve itibar anlayışı... (bu bir dip dalgadır...)

Son düzenleme:

alanyali07

Kıdemli Üye
Yine nereye saplandın akşam akşam. Yorgunum açık açık yaz nereye takılı kaldın. Saatine dersen sen manifesto olmalısın :)

saati bile aklamaya çalışıyorsan muammer güler olmalısın zerrab savunucu reflekslerin çıkıverdi :D

alanyali07

Kıdemli Üye
Alanyalı hep aynı şeyi yapıyorsun. bu huyundan vaz geç. Elamalarla armutları ayrı ayrı topla...
sana ayna tutuyorum farkında değilsin muallim..
aslında memnun olmadığın kendi huyun bunu anlamanı istiyorum..
japondan hdpye geçiş yaparsan, sana rezzaba geçiş yaptırırlar,,
oradan manifestoya geçiş yapayım dersen, zerrabın önüne yatan muammer gülere geçiş yaptırırlar böyle kalakalırsın..

ihvanistanbul

AkhenAton
Benden daha milli ise çok mubarek adamdır eli öpülebilir. Aynı kafayla mı hdp saadet izdivacı oldu :)
Hocam sokakta ki ( hadi kibar olayim ) tas bile senden milli. En azindan net. Bildigin tas. Senin millilikten anladigin akpartililik. Bugun ak dedigin yarin kara.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hocam sokakta ki ( hadi kibar olayim ) tas bile senden milli. En azindan net. Bildigin tas. Senin millilikten anladigin akpartililik. Bugun ak dedigin yarin kara.

Kafana düşmesin o tas. :) Kibarlıkda pek bi yakıştı.:)

Mesela neler var bu gün ak dediğim yarın kara diyeceğim.