Saadet, seçime de iktidara da hazır | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Saadet, seçime de iktidara da hazır

hasan59

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
25 Kas 2009
Mesajlar
68
Puanları
0
Yaş
48
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, kongre öncesi istifalar nedeniyle boşalan ve yeni görevlendirme yapılacak il başkanlıkları için geniş kapsamlı bir istişare toplantısı yaptı. Parti genel merkezindeki toplantıda, yeni döneme ilişkin önemli mesajlar veren Milli Görüş Lideri Erbakan, 'şuurlanma ve çelikleşme'nin önemine dikkat çekti.


Saadet Partisi Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, göreve geldikleri günden itibaren yoğun bir şekilde bütün ülkeyi taradıklarını ifade ederek, bazı illerdeki il başkanlıklarının değiştirilmesi noktasında sona ulaştıklarını kaydetti.
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, kongre öncesi istifalar nedeniyle boşalan ve yeni görevlendirme yapılacak il başkanlıkları için geniş kapsamlı bir istişare toplantısı yaptı.
Parti genel merkezindeki toplantıda, yeni döneme ilişkin önemli mesajlar veren Milli Görüş Lideri Erbakan, 'şuurlanma ve çelikleşme'nin önemine dikkat çekti. Erbakan, il teşkilatlarında görev almanın getirdiği sorumluluklar üzerinde durarak, 7 ay sonraki seçim için yapılacak çalışmaları anlattı.
Aydın: "Seçime hazır tek parti olacağız"

Saadet Partisi Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, göreve geldikleri günden itibaren yoğun bir şekilde bütün ülkeyi taradıklarını ifade ederek, bazı illerdeki il başkanlıklarının değiştirilmesi noktasında sona ulaştıklarını kaydetti.
Aydın, inançla, azimle, şefkatle iktidara gelmek için Saadet Partisi Teşkilat Başkanlığı olarak teşkilat noksanlıklarını hızla tamamladıklarının altını çizerek, "İnşallah aralık ayının sonunda Saadet Partisi bütün Türkiye sathında bütün il, ilçe, belde, mahalle ve sandık bölgelerinde seçime hazır, iktidara hazır tek parti olacaktır" dedi.
Yapılan toplantı sonrası belirlenen il başkanlarının isimleri şöyle:

Kahramanmaraş Erol Tansel
Eskişehir Fesih Bingöl
Kocaeli Mustafa Mercan
Trabzon Mahmut Cizmecioğlu
Gaziantep Selman Özçalışkan
Manisa Hakan Lalebaş
Sivas Cemil Laçiner
Bursa S. Sait Terzioğlu
Erzurum Sedat Laloğlu
Adana Mustafa Gözütok
Tekirdağ Mustafa Yolyapan
Aksaray Erdem Baysal
Burdur Süleyman Arslan
Nevşehir Ali Doğan Simit
Isparta Yaşar Gürtok
Gümüşhane Akın Demir
Düzce Selim Gökdemir
Bayburt Osman Nuri Temur
Karabük Muhsin Çebi
Bilecik İbrahim Meral
Erzincan Hikmet Meydan
Osmaniye Osman Eroğlu
Kayseri Mahmut Arıkan
Toplantıda ayrıca il müfettişlerin durumu da ele alınarak yeni atamalar yapıldı. Yeni atanan il müfettişlerinin ise isimleri şu şekilde:

Kocaeli H. Yusuf Saka
Trabzon Selçuk Özderya
Gaziantep Mehmet Karalar
Manisa Cemil Bağcı
Sivas Dursun Coşar
Erzurum Behçet Tekmanlı
Adana Hasan Şaybak
Tekirdağ Adem Akbulut
Aksaray Arif Başer
Gümüşhane Hüseyin Duman
Düzce Faruk Erdem
Bayburt Arif Öztürk
Karabük A. Fatih Karahasan
Erzincan Ömer Başgöze
Kayseri Duran Soyuğur


Geri izleme
 
Üst