Saadet Partisi kürdistanı tanıyacak

KAFKAS

Kıdemli Üye

Mesele Saadet Partisinin bu adamı aday göstermesi değil!
Neticede kavun değil ki kesip koklayasın denilebilir lakin bazı adamlar vardır ki perşembenin gelişi çarşambadan bellidir hesabı misyonu ve vizyonu ortadadır!
Bölge özelinde Ak partide de gösterilen ve partide var olan insanlarında bölge özelinde sıkıntılı söylemleri mevcut olmak ile birlikte ya bu adaylar söylemlerini bir vesile tekzip etmişler ya da Ak parti yönetimi ülke genelinde sıkıntı yaratan söylemleri tekzip etmiştir!

Burada asıl mesele bu adam seçim olmadan bu söylemleri üstüne basa basa Saadet Partisi ne zimmetleyerek söylemesi ve parti yönetiminin bu sözleri Tekzip etmeyip ,bu adamın adaylığında devamlılık göstermesi!

KAFKAS

Kıdemli Üye

Burada asıl mesele bu adam seçim olmadan bu söylemleri üstüne basa basa Saadet Partisi ne zimmetleyerek söylemesi ve parti yönetiminin bu sözleri Tekzip etmeyip ,bu adamın adaylığında devamlılık göstermesi!
Altan Tan ın ayrı özelliği var efendim:)

KAFKAS

Kıdemli Üye
karamollaoglu-turk-turktur-kurt-de-kurttur-h1528282512-ee5811.png

Üzgünüm, şimdilik sadece bu kadar elimizden geldi:)Diyor......

Karamollaoğlu kürt raporu açıkladı malum geçen yıl:)

Katılımcıların rapora tepkisi aşağıda:)

Kürt raporu heyecan yaratamadı

Toplantıda, raporun Kürt meselesi konusunda alışılmış kalıpların dışında bir şey söylemediği eleştirileri hakimdi.

Katılımcılar sık sık, siyasi partilerin yıllardır benzer Kürt raporları hazırladığını ama bunun sonuç getirmediği vurguladı.

Kayyumların atanmasıyla Kürtçe isimlerin değiştirilmesinin, Kürtlerin toplumsal onuruna dokunduğu ifade edildi; Irak ve Suriye'de Kürtlerin statü taleplerine Türkiye'nin müdahalesinin Kürtlerde rahatsızlık yarattığı söylendi

Temel Karamollaoğlu Diyarbakır'da: 'HDP ile ittifak yaparsak oy kaybedecektik'

Bu ifadelere Karamollaoğlu nun cevabı:)

Raporun beklentileri karşılamadığı yönünde gelen soruya "Üzgünüm, şimdilik sadece bu kadar elimizden geldi" :)

Aday gösterdikleri Altan Tan ne diyordu?Saadet Partisi Kürdistanı tanıyacak!Biz ne dedik;asıl mesele bu adam seçim olmadan bu söylemleri üstüne basa basa Saadet Partisi ne zimmetleyerek söylemesi ve parti yönetiminin bu sözleri Tekzip etmeyip ,bu adamın adaylığında devamlılık göstermesi! O da yetmedi ;partiden tekzip beklerken"Üzgünüm, şimdilik sadece bu kadar elimizden geldi" :)

tengiz

İhvan Forum Üye
Şimdi biraz tarihi geri saralım,
Erken seçim öncesi Türkiye nin gündemi ne idi? Fıratın doğusu.. Ne olduda birden bire gerek olmadığı halde savaş ortamından T.C. seçim havasına girdi??

Dönüyor dolaşıyor yakın tarihde sayın bahçeli ile T.C. nin kaderi bir şekilde çakışıyor. Hatta 20 sene öncesine dönelim. Gene fazileti kabul etmeyip, dsp(sol) ile koalisyon yapan kilit isim sayın bahçeli değil mi? Kendisinin görevli olduğunu yaşar okuyan defaatla söylemişit.r Görevli ama neye veya kimin görevlisi? Ülkenin aleyhine bir kaderinde başrol görevi mi bu görev??
O bölgeye(sınırın ötesi 100 bin kişilik ağır silahlı ordu ile kuşatılmış) operasyon seçimden önce şarttı. Erken Seçimle gelinen durum budur. Sabah akşam terörist dediklerine zaman kazandırıp daha da güçlenmeleri silahlanmaları için fırsat sağlanmıştır.

Son düzenleme:

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
"Saadet Partisi kürdistanı TANIYACAĞIZ" dediğini ispatla ben akpli olacağım.

hem de öyle azılı akpli olurum ki beni akp genel başkanlığana bile getirebilirsiniz :)

HODRİ MEYDAN!!!

Ama ispatlayamazsanız İNSAN GİBİ özür dilerim der misiniz???

Bekliyorum.

KÜRDİSTANI TANIYACAĞIZ açıklaması nerede, kaynak, ispat, kanıt, delil, video ?

KAFKAS

Kıdemli Üye
"Saadet Partisi kürdistanı TANIYACAĞIZ" dediğini ispatla ben akpli olacağım.

hem de öyle azılı akpli olurum ki beni akp genel başkanlığana bile getirebilirsiniz :)

HODRİ MEYDAN!!!

Ama ispatlayamazsanız İNSAN GİBİ özür dilerim der misiniz???

Bekliyorum.

KÜRDİSTANI TANIYACAĞIZ açıklaması nerede, kaynak, ispat, kanıt, delil, video ?
Pardon yukarıda gayet açık ve net yazdım neyin ispatından bahsediyorsun,bir de hodri meydan:)Al video aşağıda tekrar güncelleyelim:)Yukarıda yazdığımızı aynen tekrar yazalım:)

O da yetmiyor:)Karamollaoğlu katıldığı toplantıda şu eleştiriyi getirenlere Kayyumların atanmasıyla Kürtçe isimlerin değiştirilmesinin, Kürtlerin toplumsal onuruna dokunduğu ifade edildi; Irak ve Suriye'de Kürtlerin statü taleplerine Türkiye'nin müdahalesinin Kürtlerde rahatsızlık yarattığı söylendi
Ne söylüyor;"Üzgünüm, şimdilik sadece bu kadar elimizden geldi":) Yukarıda saadet partisinin kürt raporuna yapılan eleştiriye verilen üzgünüm elimizden bu kadar geldi demek midir?:)Elinden daha fazlası gelseydi ne yapacaktı doğrusu çok merak ediyorum.Saadet partisi ve genel başkanı ,aday gösterdikleri bir adamın partiye zimmetleyerek söylediği sözleri tekzip etse ,Altan Tan ın söylemleri kişisel olarak değerlendirilir.Bi zahmet varsa tekzip getir koy,ben bulamadım,bir de Karamollaoğlu nun rudaw da yaptığı konuşma var o da ayrı vahim............

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bak kafkas;

Sen ırkçı faşist kafadan değilsin, en azından böyle biliyorum ben seni.

ONLAR GİBİ DAVRANMA!
Sırf saadete laf çakayım merakıyla faşistleşme!!

Altan tan ne diyor, aynen cümle şu:

“Saadet Partisi iktidara gelirse; Kürtlerin, insani vicdani, İslami vatandaşlık tanımından anadil eğitme kadar, ilkokuldan üniversiteye kadar, yerinde yönetimlere, bölgesel yönetimlere kadar bütün haklarını tanıyacağını taahhüt ediyor. İlk fırsatta Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile ilişkileri geliştirecek.”

Bunda ne var?

Kürtlerin de başkalarının da İNSANİ; VİCDANİ; İSLAMİ VATANDAŞLIK TANIMI seni niye rahatsız ediyor?
ANA DİL EĞİTİM, BÜTÜN HAKLAR TANINACAK sözleri seni niye rahatsız ediyor? Senin için de benim için de bu haklar geçerli, bana sana hak olan başkasına haram mı?

Kaldı ki ana dil gibi konularda bizzat akp bir sürü şey yapmadı mı?

Akp hain mi?

KÜRDİSTAN BÖLGESEL YÖNETİMİ İLE İLİŞKİLER GELİŞTİRİLECEK diyor ama ahlaksız, vicdansız karaktersiz yalamalar SAADET KÜRDİSTANI TANIYACAĞIZ DEDİ diyor.

Yahu KÜRDİSTAN BÖLGESEL YÖNETİMİNİN BAŞI BİZZAT ANKARADA TÖRENLE KARŞILANMADI MI?

Akp kürdistanı tanıdı dediniz mi?

Tekrar ediyorum.

FAŞİSTLEŞME!

IRKÇILAŞMA!!!

Ve YANDAŞ HİÇ OLMA!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ve size bir not daha ve bir tavsiye:

BAZI AHLAKSIZ YANDAŞ HABER SİTELERİNİN, HABER KANALLARININ sadece ve sadece MANŞETLERİNE bakarak hüküm vermeyin!

Bunlar kadar ahlaksız, bunlar kadar yalancı, bunlar kadar şerrrefsiz bir medya görmedim.

Konuşmada asla olmayan bir sözü başlığa çekiyorlar, millet sadece buna bakarak başlıyor hakarete, küfüre.

Mesela kafkasın paylaştığı video da aynen SAADET PARTİSİ KÜRDİSTANI TANIYACAK sözü yazılı, insanlar buna bakıyor başlıyor küfüre!

Halbuki asla böyle bir söz yok!

ALLAHDAN KORKUN!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Altan tan ne diyor, aynen cümle şu:

“Saadet Partisi iktidara gelirse; Kürtlerin, insani vicdani, İslami vatandaşlık tanımından anadil eğitme kadar, ilkokuldan üniversiteye kadar, yerinde yönetimlere, bölgesel yönetimlere kadar bütün haklarını tanıyacağını taahhüt ediyor. İlk fırsatta Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile ilişkileri geliştirecek.”

Bunda ne var?
Bak red bu ifadeyi koyman çok çok iyi olmuş tebrik ediyorum seni....
Red bu ifade ne demek?İlgili kısımdan bu cümleyi alırsak bu ne anlama geliyor arkadaşım?Bu ifadeyi Saadet partisine zimmetleyerek söylüyor?Saadet Partisi tekzip etmiyor diyoruz,varsa tekzip Alltan Tan ın bu beyanatı gereksiz olmuş,kendisini bağlar desinler!Aşağıdaki ifade ayan beyan Kürdistan taleplerini karşılayan bir beyanat!

Saadet Partisi iktidara gelirse; yerinde yönetimlere, bölgesel yönetimlere kadar bütün haklarını tanıyacağını taahhüt ediyor.

O da yetmiyor:)Karamollaoğlu katıldığı toplantıda şu eleştiriyi getirenlere Kayyumların atanmasıyla Kürtçe isimlerin değiştirilmesinin, Kürtlerin toplumsal onuruna dokunduğu ifade edildi; Irak ve Suriye'de Kürtlerin statü taleplerine Türkiye'nin müdahalesinin Kürtlerde rahatsızlık yarattığı söylendi
Ne söylüyor;"Üzgünüm, şimdilik sadece bu kadar elimizden geldi":) Yukarıda saadet partisinin kürt raporuna yapılan eleştiriye verilen üzgünüm elimizden bu kadar geldi demek midir?:)Elinden daha fazlası gelseydi ne yapacaktı doğrusu çok merak ediyorum.

ihvanistanbul

AkhenAton
Burada ak partinin almanyada federasyon arastirmasi hakkinda ki haberi paylasmistim sen o konuda ne dusunuyordun kafkas?

KAFKAS

Kıdemli Üye
Burada ak partinin almanyada federasyon arastirmasi hakkinda ki haberi paylasmistim sen o konuda ne dusunuyordun kafkas?
Almanya nın kendi sistemi içinde federasyon işleyişinin araştırılmasında bir mahsur var mı!Ha dersen ki ,o kalıbı alıp aynısını uygulayabilirler mi ya da ona yakın bir kalıp şeması!Ortaya elle tutulur bir veri konulur ,faraza konuşuyoruz!Bölgede hdp nin etkinliği kesin olarak kırılmadan ya da şu an Türkiye Devletinin toprak sınırları düşünülerek ortaya konacak bir uygulama olacağına dair bir kanaatim yok ki,hele ki ortada mhp ile yapılan bir ittifak varken

ihvanistanbul

AkhenAton
Turkiye cumhuriyeti devleti kokobongonun yerlilerinin nasil yasadigiyla alakali arastirma yapiyor mu acaba? Federasyonu arastirmalarinin sebebi bariz degil mi? La safa yatma ya. Saadetli birinin saadet hakkinda soyledigi soz tekzip edilmedi diye demedigini birakmiyorsun ( ki sana hak veriyorum ) ak parti federasyon sistemini arastiriyor gik demiyorsun. Sende adin gibi biliyorsun bu sistem ulkeyi boler ama Allahtan korkmuyor partinden korkup susuyorsun. Vallahi olum var kafkas. Vallahi hesap var.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Turkiye cumhuriyeti devleti kokobongonun yerlilerinin nasil yasadigiyla alakali arastirma yapiyor mu acaba? Federasyonu arastirmalarinin sebebi bariz degil mi? La safa yatma ya. Saadetli birinin saadet hakkinda soyledigi soz tekzip edilmedi diye demedigini birakmiyorsun ( ki sana hak veriyorum ) ak parti federasyon sistemini arastiriyor gik demiyorsun. Sende adin gibi biliyorsun bu sistem ulkeyi boler ama Allahtan korkmuyor partinden korkup susuyorsun. Vallahi olum var kafkas. Vallahi hesap var.
İhvan kavga etmek istiyorsan ,kendine de pay çıkart!Sonra millete ayar vermeye kalkma!Ortada mhp ile ittifak var diyoruz ve bölgede hdp realitesi var diyoruz!Bir barizlik arıyorsan alsana barizlik!Senin kastetdiğin manada yüklediğin algıya göre mhp ile ittifakı mevzunun neresine koyuyorsun o zaman?

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan kavga etmek istiyorsan ,kendine de pay çıkart!Sonra millete ayar vermeye kalkma!Ortada mhp ile ittifak var diyoruz ve bölgede hdp realitesi var diyoruz!Bir barizlik arıyorsan alsana barizlik!Senin kastetdiğin manada yüklediğin algıya göre mhp ile ittifakı mevzunun neresine koyuyorsun o zaman?
İttifak meselesine koymuyorum oraya girmiyorum.
Diyorum ki sen kendi partini “ak”liyor saadete saldiriyorsun. Kendince haklisin da milli ve adil degilsin. Pergelin ucu hakta sabit degil ak ta sabit o yuzden de Daire degil yamuk ciziyorsun. Mert ol ya. Cok sey istemiyorum ciddi ciddi mert ol. Elestir biraz. Saadete kizdigin gibi akpyede kiz. Mhpyede kiz. Yine akpye oy ver ama mert ol. Yanlışına yanlis de ki baskasina laf soylediginde bi ciddiyetin olsun.

KAFKAS

Kıdemli Üye
İttifak meselesine koymuyorum oraya girmiyorum.
Diyorum ki sen kendi partini “ak”liyor saadete saldiriyorsun. Kendince haklisin da milli ve adil degilsin. Pergelin ucu hakta sabit degil ak ta sabit o yuzden de Daire degil yamuk ciziyorsun. Mert ol ya. Cok sey istemiyorum ciddi ciddi mert ol. Elestir biraz. Saadete kizdigin gibi akpyede kiz. Mhpyede kiz. Yine akpye oy ver ama mert ol. Yanlışına yanlis de ki baskasina laf soylediginde bi ciddiyetin olsun.
Laf cambazlığı yapıyorsun ihvan ittifak meselesini koymuyorsun,oraya girmiyorsun!Bu araştırma mevzusuna bir anlam yüklüyorsan ,bunu yapılan ittifakın ruhuna aykırı mana yüklemek havanda su dövmekten başka bir şey değil.İhvan bak bu ezber lafları bırak.Yahu hangi ciddiyetten bahsediyorsun ittifakı görmiyeceksin ,görmediğin ittifaktan bağımsız mana yükleyeceksin,ne güzel dünya!Bide işi mertliğe vurduracaksın!

ihvanistanbul

AkhenAton
Laf cambazlığı yapıyorsun ihvan ittifak meselesini koymuyorsun,oraya girmiyorsun!Bu araştırma mevzusuna bir anlam yüklüyorsan ,bunu yapılan ittifakın ruhuna aykırı mana yüklemek havanda su dövmekten başka bir şey değil.İhvan bak bu ezber lafları bırak.Yahu hangi ciddiyetten bahsediyorsun ittifakı görmiyeceksin ,görmediğin ittifaktan bağımsız mana yükleyeceksin,ne güzel dünya!Bide işi mertliğe vurduracaksın!
Dostum demek istedigimi anlatamadim sanirim. İttifak vs orada degilim ben senden bahsediyorum. Saadet yanlis yapmis. Ak partide yanlista mhpde. Bana bunu soyleyebilmeni isterdim diyorum. Yoksa artik hicbirine inancim yok. Hepsi kendi menfaatinin pesinde. Yil olmus 2019 devlet karneyle sebze meyve satisina girismis. Yok kutsal ittifak yok migfer devletler vs... vs..

KAFKAS

Kıdemli Üye
Dostum demek istedigimi anlatamadim sanirim. İttifak vs orada degilim ben senden bahsediyorum. Saadet yanlis yapmis. Ak partide yanlista mhpde. Bana bunu soyleyebilmeni isterdim diyorum. Yoksa artik hicbirine inancim yok. Hepsi kendi menfaatinin pesinde. Yil olmus 2019 devlet karneyle sebze meyve satisina girismis. Yok kutsal ittifak yok migfer devletler vs... vs..
Önce bir samimi ol bırak bu dost ayaklarını!
Benden bahsetmiyorsun ,kendi algını,ortadaki realiteler görmezden gelerek karşındakine dayatmaya çalışıyorsun!Sende adin gibi biliyorsun bu sistem ulkeyi boler diyorsun,evet ortada görmek istemediğin ,koymadığın,meselesi yapmakdıklarını görmezden gelir,kalıp olarak federasyon araştırmasına yüklediğin manayı bölgede hdp realitesi ortadayken kurşuna kafa atarsan ölürsün.Olay bu kadar basit sen inanma ,ne yapayım!Ben de bu realite ortadayken böyle bir federasyon mantığının hayat bulacağına zerre inanmıyorum.Ha faraza 10 yıl sonra ,senin hiç birine inancın yok dediklerin hala başta ve dediklerin olmuşsa keyfine bakarsın!Yok başka bir vizyon ortaya koyacaksan çıkacağın saha belli sana kaç kere söyledik!Olmadı Topla 40 tane adam ,saraya baskın ver!

ihvanistanbul

AkhenAton
10 yil sonra dediklerim olursa bakacak keyfim kalmaz.
Sen boyle devam et kafkas. Putunu yedigin gunleri gorur gibiyim.
Selametle...

KAFKAS

Kıdemli Üye
10 yil sonra dediklerim olursa bakacak keyfim kalmaz.
Sen boyle devam et kafkas. Putunu yedigin gunleri gorur gibiyim.
Selametle...
Bak bu dini benzetmelere 100 kere girme dedim haddini bilmiyorsun!Git kendini 1 hafta engelle ,bilgimiz olsun,ilgili yerde!Sen kendi dediğini 2 yıldır yemeye başladın diye mi karşındakini kendin gibi görüyorsun!

Son düzenleme: