Ş.KAZAN ın akıl aldığı adama bakın.Bu kadar olmaz Yaa YETERin artık

agbi

Yasaklı
KAZAN ÖNDER SAV'LA GÖRÜŞTÜ

Erbakan-Kurtulmuş görüşmesinin yapıldığı aynı gün bir başka ilginç ziyareti de eski Adalet Bakanı Şevket Kazan gerçekleştirdi. Son kongrede Kurtulmuş'a karşı hazırladığı alternatif liste ile krize neden olan Kazan, CHP'nin "gölge lideri" olarak bilinen Genel Sekreter Önder Sav'ı gizlice ziyaret etti.
Kazan'ın, Baykal'ın saf dışı bırakıldığı son CHP Kurultay'ının etkin ismi Sav'dan olağanüstü kongre toplama konusunda taktik aldığı belirtildi. Kazan, Sav ile görüşmesi hakkkında "CHP olağanüstü kongre konusunda deneyimli. Biz de kongre sürecimizde herhangi bir usul hatası yapmamak için kendilerinin tecrübelerinden istifade etmek istedik. Fikirlerini aldık"dedi.

agbi

Yasaklı
Sizce

SAV

KİMDİR?

AKILALINACAK BİRMİDİR?

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
Sizce

SAV

KİMDİR?

AKILALINACAK BİRMİDİR?

fitne ve bölücülük konusunda akıl alınacak birisi olabilir:Cool:,saadet partisi ingiliz politikasını destekleyen bir tabana sahipti,aralarına amerika politikasını benimseyenlerin girmesi durumu,vahimleştirdi:confused1:,önemli olan,artık destekleyenlerinin hakikati görmeleri ve siyaseti terkedip rasulü takip etmeleridir,:Cool:

bakış

Kıdemli Üye
Sn.Leylinur ne diyorsun,biraz açık yaz.Amerika ve ingiltere,eşittir isrilin sömürgesi,ikisi arasında hiç bir fark yoktur.Anlıyamadığım saadete nasıl amerikancı veya ingiliz diyebiliyorsun,mesela örnek verebilirmisin.Çünkü ilk defa böyle bir eleştiri ile karşılaşıyorum.

bu arada yolumuz rasulun yoludur.hernekadar sizin gibi asıp kesmesekte,görünüşümüz düşmanları korkutacak cinstendir.

agbi

Yasaklı
Sn.Leylinur ne diyorsun,biraz açık yaz.Amerika ve ingiltere,eşittir isrilin sömürgesi,ikisi arasında hiç bir fark yoktur.Anlıyamadığım saadete nasıl amerikancı veya ingiliz diyebiliyorsun,mesela örnek verebilirmisin.Çünkü ilk defa böyle bir eleştiri ile karşılaşıyorum.

bu arada yolumuz rasulun yoludur.hernekadar sizin gibi asıp kesmesekte,görünüşümüz düşmanları korkutacak cinstendir.

SAV ın Allah cc en sevdiği kulpeygamberimiz sav için dedikleri düşünceleri ortada

Size sormakisterim SAV ile KAZAN ın görüşmeleri hk.da düşüneleriniz ki KAZAN görüşmekistemiş.

BEDÜZZAMAN ın Allah a sığındığı siyaset bu olmalı galiba
.

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
fitne ve bölücülük konusunda akıl alınacak birisi olabilir:Cool:,saadet partisi ingiliz politikasını destekleyen bir tabana sahipti,aralarına amerika politikasını benimseyenlerin girmesi durumu,vahimleştirdi:confused1:,önemli olan,artık destekleyenlerinin hakikati görmeleri ve siyaseti terkedip rasulü takip etmeleridir,:Cool:

Arkadaşlar ergenekonun sözde islami kanadını unutmayın...
Hilafet masallarıyla kandırılmış zavallı müslümanlar habersiz olarak ergenekona hizmet ediyor...
Herşey ortaya çıkan belgelerle kanıtlanmıştır...
Hizbuttahririn birçok üyesinin ergenekoncularla olan telefon kayıtları ortadadır...
Rasule hizmet ettiğini sananlar artık aslında şeytana hizmet ettiğini anlasa iyi olacak...

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
Önder sav ve Şevket Kazana gelince...

Her işimiz islamladır deyip...
Milli görüş eşittir islami görüş deyip...
Erbakan islam dünyasının tartışılmaz ve hatasız lideridir deyip...

ALLAH VE PEYGAMBER İLE alay edenlerin ayağına gidip akıl danışmak...

Bu milleti ve bütün insanları aptal yerine koymaktır...

agbi

Yasaklı
Hem sav i seveceksin

İslam a hizmet etmek istiyorumdiyeceksin

Sonra kalkıp SAV a gideceksin.

Benim burda isyanım

SAV a gitme nedeni

Yani bir Müslüman kardeşini

Öğretmeninin yetiştirdiği diğer talebeyi BERTRAF ETMEK İÇİN

Ben burda isyanım ı haykırıyorum

barayev

Doçent
Önder Sav yılların arkadaşı Deniz Baykala oyun oynamış biridir bunlar CHP li bunlardan Düzenbazlık oyunları hakkında akıl almışlardır veya YARGI kurumu CHP nin arkabahçesi olduğundan dolayı belki Numan Kurtulmuşu Yargı yoluyla bertaraf etmek için YARDIM istemişlerdir ...YAZIK...

manifesto

Yasaklı
İnsan görüştüğü her insan ile hemfikir veya dost olmak zorunda değil
Şefket Kazan şahsen iyi bilirim değerli bir insandır,uzun yıllardır tanıyoruz
Hatalar olabilir beşer şaşar
Ben şuna yordum
Sen Baykal'ı tereyağından kıl çeker gibi tasfiye ettin
Bunun sırrı ne?
Bize de anlat da Numan Kurtulmuştan da biz kurtulalım
Görüşme bu mihvalde gerçekleşmiş olmalı

bakış

Kıdemli Üye
iki kurt siyasetçi sav ve kazanın buluşmalarını olumlu buluyorum.Siyasetin kirlendiği bi ortamda siyasetçilerin diyalog halinde bulunmaları tayyip erdoğan gibi gerginlikten beslenen siyasetçileri ve onların taraftarlarını üzecektir.Çünkü diyalog olursa malzeme çıkmaz akpartiye..
No gerginlik,yes diyalog

fakiri

Kıdemli Üye
Önder Sav'ın hac konusundaki f,kirlerinden de istifade etseydi bari sayın Kazan ! Bunalrın yatacak yerleri var mı acaba ?

agbi

Yasaklı
iki kurt siyasetçi sav ve kazanın buluşmalarını olumlu buluyorum.Siyasetin kirlendiği bi ortamda siyasetçilerin diyalog halinde bulunmaları tayyip erdoğan gibi gerginlikten beslenen siyasetçileri ve onların taraftarlarını üzecektir.Çünkü diyalog olursa malzeme çıkmaz akpartiye..
No gerginlik,yes diyalog

bakış

Ne dediğin farkındamısın

SİYASET kirlenmiş olabilir.

Fakat SAV ı bu şekilde savunmanız yani buluşmayı

Bana der

Bakış ve bakış gibileri SİYASİ BAZDA MİLLİGÖRÜŞÇÜ

Yaaa adam ın yani SAV ın islam hakkında peygamberimiz sav hakkında görüşleri ortada.

ÇİFTE STANDART YAPMAYIN lütfen.

bakış

Kıdemli Üye
Yaaa adam ın yani SAV ın islam hakkında peygamberimiz sav hakkında görüşleri ortada.

ÇİFTE STANDART YAPMAYIN lütfen.
Agbi lütfen adaletli ol.
peygamber efendimize saldıran,hakaret eden bir papayı taa uçağın kapısında karşılayan,ona değer veren,gülücükler atan tayyip erdoğan'a ne demeli

birisi hakaret etti,diğeride hakaret edene değer verdi,varmı arasında fark?bence var.tayyip erdoğan 70 milyonu temsilen onu yaptı,onun için tayyip erdoğanın yaptığı menfi hareket savınkinden daha büyüktür.yani burada sav,tayyip erdoğana göre daha ehveni şerdir.

bakış

Kıdemli Üye
bak sn agbim.Devamlı dilinden düşürmediğin üstad bediüzzaman ne demiş.ZULME RIZA ZULÜMDÜR.
PAPA ZULUM ETMİŞTİR,Tayyip erdoğanda zulmedene rıza gösterdiği için zulmedenlerden olmuştur.

Sen siyasilere takva yönüyle bakıyorsun ve çok yanılıyorsun.eğer siyasilere adalete sahip çıkmalarına göre bakarsan yanılmazsın.sana bir dost tavsiyesi

fakiri

Kıdemli Üye
bak sn agbim.Devamlı dilinden düşürmediğin üstad bediüzzaman ne demiş.ZULME RIZA ZULÜMDÜR.
PAPA ZULUM ETMİŞTİR,Tayyip erdoğanda zulmedene rıza gösterdiği için zulmedenlerden olmuştur.

Sen siyasilere takva yönüyle bakıyorsun ve çok yanılıyorsun.eğer siyasilere adalete sahip çıkmalarına göre bakarsan yanılmazsın.sana bir dost tavsiyesi

Peki ozaman, SP Kongresinde yeniden başkan se,ilen Numan beyi tekrar kongre yapmaya çağıranlar ne yapmış oluyor ? İyilik mi ? Zulüm mü ? Buna da bir cevap veriver !

bakış

Kıdemli Üye
Sn iksir oda adaletin bir tecellisidir.bizim gönlümüz razı değildir genel başkanın 310 oy ile seçilmesine 1250 delege var ve en azından yüzde 80'i genel başkanı seçmelidir.:Cool:

fakiri

Kıdemli Üye
Sn iksir oda adaletin bir tecellisidir.bizim gönlümüz razı değildir genel başkanın 310 oy ile seçilmesine 1250 delege var ve en azından yüzde 80'i genel başkanı seçmelidir.:Cool:

Bırak şimdi bu adalet ayaklarını dostum ! Numan Bey 1000 oyla bile genel başkan seçilse içinizdeki birçok fanatiğin içi kan ağlayacaktır. Bunu bilmiyor musun ?

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
esselamu aleykum
öncelikle biinmelidir ki,tc kurulduğunda,ingilterenin desteği ile,mustafa kemale kurdurulmuş,siyaset tarihi boyunca ingilterenin işine yarayan kararlar almıştır,büyüyen ve gelişen amerika türkiyeden pay almak için kendi işine yarayacak adamlar yetiştirmiş ve onları piyasaya sürmüştür,amerikanın en son piyonu erdoğandır,eğer ki bu seçimlerde kualisyon oluşturacak şekilde mhp ve chp oy kotasını yükseltirse; oda türküyede: gerek patlamalar arkasındaki;gerek yargının arkasındaki,gerek ergenekonun arkasındaki gizli el ingilterenin başarısı olacaktır,ülkemiz için bilmemiz gereken,sömürülen bir ülke olduğu,bu nedenle büyük ülkelerin isteklerine boyun eğdiğidir,zaman zaman ingilterenin pay aldığı,liderlere yaptırdığı anlaşmalarla,zaman zaman amerikanın..şuan için amerika önde görünsede anayasadaki değişiklik paketini tam reddetmemekle,amerikaya istediğini tam vermeyerek durumu eşitlemiştir,dediğim gibi koalisyon hükümeti kurulursa önümüz seçimlerde bu amerrika için kayıp olcaktır...ülkedeki hiçbir partinin özgün olduğunu düşünmüyorum..
detaylı bilgi için bakınız;
muhammed musa devletler arası siyaset,köklü değişim yayıncılık......:Cool::Cool::Cool:
hizbuttahrirle ilgili söylenenlere gelince,derdim değil:):):)

fakiri

Kıdemli Üye
esselamu aleykum
öncelikle biinmelidir ki,tc kurulduğunda,ingilterenin desteği ile,mustafa kemale kurdurulmuş,siyaset tarihi boyunca ingilterenin işine yarayan kararlar almıştır,büyüyen ve gelişen amerika türkiyeden pay almak için kendi işine yarayacak adamlar yetiştirmiş ve onları piyasaya sürmüştür,amerikanın en son piyonu erdoğandır,eğer ki bu seçimlerde kualisyon oluşturacak şekilde mhp ve chp oy kotasını yükseltirse; oda türküyede: gerek patlamalar arkasındaki;gerek yargının arkasındaki,gerek ergenekonun arkasındaki gizli el ingilterenin başarısı olacaktır,ülkemiz için bilmemiz gereken,sömürülen bir ülke olduğu,bu nedenle büyük ülkelerin isteklerine boyun eğdiğidir,zaman zaman ingilterenin pay aldığı,liderlere yaptırdığı anlaşmalarla,zaman zaman amerikanın..şuan için amerika önde görünsede anayasadaki değişiklik paketini tam reddetmemekle,amerikaya istediğini tam vermeyerek durumu eşitlemiştir,dediğim gibi koalisyon hükümeti kurulursa önümüz seçimlerde bu amerrika için kayıp olcaktır...ülkedeki hiçbir partinin özgün olduğunu düşünmüyorum..
detaylı bilgi için bakınız;
muhammed musa devletler arası siyaset,köklü değişim yayıncılık......:Cool::Cool::Cool:
hizbuttahrirle ilgili söylenenlere gelince,derdim değil:):):)

Bu yazı büyüklere masallardan bir paragraf olsa gerek ! İşçi Partisinin genel başkanı D.Perinçek'in, bu ülkede işine gelmeyen her ne olursa ABD'den bilmesi nasıl bir şeyse, bu yazının sahibi de aynı kafadan ! Ne aymazlar var şu dünyada !