Rtük İnternetten Şikayet edebilirsiniz.

agbi

Yasaklı
Googleden Rtük e ulaşabilirsiniz.

Ulaştıktan sonra Sağ tarafta İzleyici Bildirimleri var

Oraya geldikten sonra Görüş ve Öneri formunu tıklayın

Çıkan sahifede doldurulacak yerleri doldurun ve şikayetinizi bildirdikten sonra

Gönderin.

Sayın Admin ve yöneticiler bu başlığı sabitleyin.

Kardeşlerim şikayetlerinizin birer kopyasını buraya yapıştırın bizlerde bilgilenip ana fikire sagdık kalıp değişik cümlelerle oluşan yazımızı gönderelim.Ne kadar çok itiraz okadar ses getirir.

Yalnız aynı cümleleri kullanmayalım şüphe çeker etkin olmaz.

Buda bir Cihattır.

agbi

Yasaklı
Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.Allah razı olsun sabitlemişsiniz konuyu.

agbi

Yasaklı
Şikayetim geneldir yabancı damat dizisinde Türk kızı geçimsiz Yunan Damat ise geçimli hoşgörülü olarak tanıyılıp gelenek ve göreneklerimize aykırı bir ana konu işleniyor.

Tutucu muhafazakar bir dede sonunda Yunan bir Nine ile evleniyor.

Tutucu muhafazakar bir toplumda Erkeğin çapkınlık yapması hele hele zina yapması normal karşılanıyor.

Enes

İhvan Forum Üye
:) ekranlarda o kadar çok şeytanlık var ki...

hangi birine yetişelim... zahit akman her gözü ile 10 kanal izlese yine de yetişemez hepsine...

agbi

Yasaklı
sıla ATV de

Dinimizde Savaş harici insanları öldürmek külliyen haramdır.

Töre konu edilerek ve Din konu edilip İnsanlar öldürülüyor.

Törede insan öldürmeyi dine mal edilmek istenmesi toplumuza negatif etkiler bırakıyor

ibrahimi

Has Uşak
ALLAH RAZI OLSUN AGBİ.
BENDE AVRUPA YAKASI DİZİSİNİN TÜRK AİLE YAPISINA UYGUN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM...

agbi

Yasaklı
ALLAH RAZI OLSUN AGBİ.
BENDE AVRUPA YAKASI DİZİSİNİN TÜRK AİLE YAPISINA UYGUN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM...

Hassasiyetinizden dolayı teşekkürler.Başlangıç msj ımda şikayet yolunu gösterdim ve benim yazdıklarım ı RTÜK e gönderiyorum.Sizde bu yolu izleyebilirsiniz.

Allah a eamanet olun

M

M.T.

Guest
Show tv deki "Hayat bilgisi" adli dizi de aynisi

Menan isimli adam ikide bi serefsiz menan vs. diyor ve Menan bildigimiz gibi Allahin 99 isimlerindendir...

veya Din Hocasi guya müslüman bir meyhanede icki satiyor bunlar cok asagilatici seyler ve bizde bisey olmamis gibi izliyoruz;)

agbi

Yasaklı
Show tv deki "Hayat bilgisi" adli dizi de aynisi

Menan isimli adam ikide bi serefsiz menan vs. diyor ve Menan bildigimiz gibi Allahin 99 isimlerindendir...

veya Din Hocasi guya müslüman bir meyhanede icki satiyor bunlar cok asagilatici seyler ve bizde bisey olmamis gibi izliyoruz;)

İnanın bildirdim Rtüke aslında karşılık göremezsek bile bu konularda hatta reklamlarda bile devamlı yazarzak mutlak birgün karşılığı alacağımıza inanıyorum.

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
BEN BU ÜLKENİN EVLADIYIM VE EN BÜYÜK SIKINTILARDAN BİRİSİNİ DİLE GETİRMEK İSTİYORUM..

BU ÜLKE DEMOKRATİK İSE DEĞERLERE, İNANCA, VE İSLAMA SAYGILI VE NE YAPTIĞINI BİLEN YAYIN KURULUŞU İSTİYORUZ...KENDİNİ BİLMEZLERİN BİLİNÇLİ OLARAK YAPTIĞI SALDIRILARI GÖRMÜYOR DEĞİLİZ.. FAKAT BİZİM DERDİMİZ HERKESE SAYGI DUYULMASI.

DEĞERLERİMİZE YAPILAN SALDIRILARIN ÖNLENMESİ SİZLERİN BİRİNCİ GÖREVİ OLDUĞU GİBİ BİZLERİN DE UYARMASI ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVDİR.. EĞER BARIŞÇIL BİR BİREY VE TOPLUM İSTİYORSAK BUNUN BÖYLE OLMASI GEREKİR.
KÖTÜLÜKLERİN AŞILMASI DİLEĞİYLE...

bende böyle birşeyler yazdım inşallah işe yarar... zamanı geldimide yarayacak...inşallah...

nesil

Kedicik - Ummul Hureyre
Dün akşam bir reklam gördüm. Peugeot 207 reklamı.

Tutkunuzu ateşleyin gibisinden bir cümle geçiyor.

Anlatılacak gibi bir reklam değil. Rezalet.

Hani araba reklamı diyip de babamla izleyeyim desem, yüzümüzü kızartacak cinsten.

agbi

Yasaklı
Dün akşam bir reklam gördüm. Peugeot 207 reklamı.

Tutkunuzu ateşleyin gibisinden bir cümle geçiyor.

Anlatılacak gibi bir reklam değil. Rezalet.

Hani araba reklamı diyip de babamla izleyeyim desem, yüzümüzü kızartacak cinsten.

Bence uygun uslup le Rtük e şikayet edin ben de edicem itirazlar çoğaldıkça dikkate alacaklardır

agbi

Yasaklı
Aslında sistemli ve ses getirecek yasal eylemler herzaman fayda sağlamıştır.

BU YASAL EYLEMLERİMİZ KARŞI TARAFA MÜSLÜMANLARIN TEK VUCUT OLDUĞUNU VE DİNİMİZ İÇİN VATANIMIZ İÇİN BU ŞEKİLDE HAREKET EDEBİLECEĞİMİZİ KARŞI TARAFA ANLATMAKTIR.

Örneğin Şubat Ay'ını komple Cocolaya Boykot Mart Ay'ını Coco Cola ile birlikte Nestle ürünleri Nisan Ayında Bu iki ürüne bir başka ürünü ekleyebiliriz.

BU YASAL EYLEMLERİMİZ ORGANİZELİ YAPMAMIZ BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR A İMKAN SAĞLIYACAKTIR.

BİZLERE DÜŞEN GÖREV BU BOYKOTU ULAŞABİLDİĞİMİZ HER YERE ULAŞTIRMAK.

HAZIRLIKLARIMIZA BAŞLIYALIM HER ULAŞACAĞIMIZ YERE ŞUBAT AYININ COLA VE YAN ÜRÜNLERİNE YASAL BOYKOTA BAŞLIYACAĞIMIZI İLETELİM.

HEYECANDAN YZNLIŞ YERE YAZMIŞIM HAKKINIZI HELAL EDİN.

agbi

Yasaklı
KONU F.GÜLEN VE CEMATİ OLUNCA TENKİTLERİNDE BİR SANİYE GEÇİKMEYEN KARDEŞLERİM NERELERDESİNİZ

ates

Üye
kardesler tvden ve onun yaydıgı zararlardan uzaklasmak icin birazcık kumandayı ele almak gerekiyor.
selametle

agbi

Yasaklı
Gelecek Hafta Sosyolog Ve Biride Iletişim De öğrt.gör.arkadaşlarin Televizyon Porogramlari Ve Dizilerin Toplumuza Verdiği Negatif Etkileri Hakkinda Araştirmalarini Buraya Getiriceğim.

Ana Fikri Değiştirmeden Cümlelerle Oynuyarak şikayet Edin Aynisini Gönderirseniz Tek Taraftan Gönderildiği Sanilir Fazla Kaale Alinmaz.

xfoto

Üye
Bu topic ten Tepkilerimizi daha kolay ulaştıracagız demek Allah razı olsun

infinity

Üye
Ben şu Seda sayan vs gibi programlarda gereksiz ve ahlaksız konuların ve de gereksiz insanların çıkarılmasına tahammül edemiyorum.Televizyonda çoğu kanalda rastladığımız sanatçı diye geçinen ,bir taraflarını açarak,insanların arkasından konuşarak prim yapmaya çalışan insanlara tahammül edemiyorum.! bunları şikayet etmek lazım

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Ben şu Seda sayan vs gibi programlarda gereksiz ve ahlaksız konuların ve de gereksiz insanların çıkarılmasına tahammül edemiyorum.Televizyonda çoğu kanalda rastladığımız sanatçı diye geçinen ,bir taraflarını açarak,insanların arkasından konuşarak prim yapmaya çalışan insanlara tahammül edemiyorum.! bunları şikayet etmek lazım

kardeşim ben sence şikayet et....kısacasını da yazıver buraya...

selametle....

boş durmamak lazımm