Rical-i Gayb den bildiğiniz kimse var mı

Abd-

Üye
Selamün aleyküm kardeşler;

Tıbben tedavisi mümkün olmayan bir hastalık ile mücadele ediyorum ve zor durumdayım. Tıbbın benim için yapabileceği pek bir şey yok. Ben de evliyaullah ın duası ile şifa arıyorum. Duası makbul bir mübarek ararken Ladikli Ahmed Hüdai hazretlerini öğrendim ve kendisine hayran kaldım. Hakkında yorum yapmak bana düşmez ama bence mükemmel bir şahsiyet.
Sormak istediğim böyle rical i gayb den hayatta olan bildiğiniz mübarek zatlar var mı?( Daha önce forumda üçlerden veya yedilerden birisini bildiğini söyleyenleri görmüştüm) Paylaşırsanız memnun olurum.
Cümleten hayırlı ramazanlar...

ömerusta

Kıdemli Üye
hah işte aradığını buldun ben varım nefesim çok guvetli ALLAH c.c hında dostuyum
şimdi di bakayım

Abd-

Üye
......Bu adam Resulullah'a karşı lazım olan edeplerden birini gözetmedi. Veli olmak için lazım olan edepleri de gözetemez. Hiçbir edepsiz Allahü Teâlâ nın veli kulu, sevgili kulu olamamıştır.

Bayezid–i Bistami

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com

Tıbben tedavisi mümkün olmayan bir hastalık ile mücadele ediyorum ve zor durumdayım. Tıbbın benim için yapabileceği pek bir şey yok. Ben de evliyaullah ın duası ile şifa arıyorum. Duası makbul bir mübarek ararken Ladikli Ahmed Hüdai hazretlerini öğrendim ve kendisine hayran kaldım. Hakkında yorum yapmak bana düşmez ama bence mükemmel bir şahsiyet.
Sormak istediğim böyle rical i gayb den hayatta olan bildiğiniz mübarek zatlar var mı?( Daha önce forumda üçlerden veya yedilerden birisini bildiğini söyleyenleri görmüştüm) Paylaşırsanız memnun olurum.

Öncelikle Allah CC şifa versin

Amma Ricalil Gayb erlerinden bir zatı bilen varsa bile buralarda söylemezler kardeşim

Abd-

Üye
Öncelikle Allah CC şifa versin

Amma Ricalil Gayb erlerinden bir zatı bilen varsa bile buralarda söylemezler kardeşim

Şifa temenniniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun. Söylediğinizi bende düşündüm aslında ama şansımı denemek istedim açıkçası. Buradan ulu orta yazmak istemeyenler özel mesajda gönderebilir diye düşündüm.

lafons7275

Kıdemli Üye

Her nefis ölümü tadacaktır.

Her ümmet için takdir edilen bir zaman (ecel) var. Müddetleri gelince bir an geri kalamazlar ve öne de geçmezler.

Aziz kardeşim senin durumunda ben olsam diyerek sana burda sürüyle cümle kurmam mümkündür lakin bu seni ne denli rahatlatır o meçhuldür.

Gücün yettiği kadarıyla fakire sadaka vermek ve günahlarına istiğfar etmek şimdilik yapılması gereken en mantıklı işlerdir. Allah yar ve yardımcın olsun.

ömerusta

Kıdemli Üye
......Bu adam Resulullah'a karşı lazım olan edeplerden birini gözetmedi. Veli olmak için lazım olan edepleri de gözetemez. Hiçbir edepsiz Allahü Teâlânın veli kulu, sevgili kulu olamamıştır.

Bayezid–i Bistami
edepli olanlar ALLAH c.c .dan gayrıından aman dilenme ALLAH c.c. a dost olur her Müslümanı da ALLAH c.c.dostu bilir edepsiz

Abd-

Üye
edepli olanlar ALLAH c.c .dan gayrıından aman dilenme ALLAH c.c. a dost olur her Müslümanı da ALLAH c.c.dostu bilir edepsiz
Allah ü Tealadan başkasından aman dileyen mi var? Biz vesile arıyoruz. Nihayetinde şifayı veren Allah. Bu söylediklerine inanıyorsan kendi söylediklerini gözden geçir. Nefesim kuvvetli demişsin. Nefesin ne kudreti var ki kuvvetli olsun. O nefes vesilesiyle şifa veren Allah ü Teala dır.

Abd-

Üye
Her nefis ölümü tadacaktır.

Her ümmet için takdir edilen bir zaman (ecel) var. Müddetleri gelince bir an geri kalamazlar ve öne de geçmezler.

Aziz kardeşim senin durumunda ben olsam diyerek sana burda sürüyle cümle kurmam mümkündür lakin bu seni ne denli rahatlatır o meçhuldür.

Gücün yettiği kadarıyla fakire sadaka vermek ve günahlarına istiğfar etmek şimdilik yapılması gereken en mantıklı işlerdir. Allah yar ve yardımcın olsun.
Allah razı olsun. Söyledikleriniz çok doğru. Bunlaruı da ihmal etmemeli.

ömerusta

Kıdemli Üye
Allah ü Tealadan başkasından aman dileyen mi var? Biz vesile arıyoruz. Nihayetinde şifayı veren Allah. Bu söylediklerine inanıyorsan kendi söylediklerini gözden geçir. Nefesim kuvvetli demişsin. Nefesin ne kudreti var ki kuvvetli olsun. O nefes vesilesiyle şifa veren Allah ü Teala dır.
işte biz yanlışınızı almanız adına yazık sağlık için vesile tıp dır dua her Müslümanın yapmsı gerekendir kimin duası kabul olur onu ALLAH c.c bilir

http://www.youtube.com/watch?v=5KcoZ4Y7Wl4
bu viou dnle

cemaliii

Kıdemli Üye

Tıbben tedavisi mümkün olmayan bir hastalık ile mücadele ediyorum ve zor durumdayım. Tıbbın benim için yapabileceği pek bir şey yok. .

inşallah şifa bulursunuz.nedir hastalık?

Abd-

Üye
Bana yanlisimi anlatmak gibi bir niyetiniz varsa üslubunuzu kontrol etmenizi oneririm. Kendi fikrinizi savunabilirsiniz lakin bunu yaparken karsinizdaki kisiyle hele de yardim isteyen zor durumdaki bir kisiyle dalga gecercesine bir üslup kullanamazsiniz. Boyle bir tavir karsisinda, soyledikleriniz dogru olsa bile ne kadar onemsenie siz dusunun.

işte biz yanlışınızı almanız adına yazık sağlık için vesile tıp dır dua her Müslümanın yapmsı gerekendir kimin duası kabul olur onu ALLAH c.c bilir

http://www.youtube.com/watch?v=5KcoZ4Y7Wl4
bu viou dnle

Abd-

Üye

Ayrıca kendiniz yazmışsınız işte kimin duası kabul olur onu Allah-ü Teala bilir. Bizde o makbul duayı arıyoruz. Bunun neresi garip?

cemaliii

Kıdemli Üye
özel mesaj atabiliyormusunuz,yoksa 50 mesaj yazıncamı özel mesaj hakkınız var?

cemaliii

Kıdemli Üye
Yani? Herkesten dua iste demek mi bu. Tam anlayamadım.

hayır herkesten dua istemeyin.ama çevrenizdeki kişilere bakın bakalım.velilerin kimler olduğu bilinmez,ortaya çıkanı azdır,genelde senden benden farkları yoktur,dış görünüş şekil şemal olarak.konuşmalarından anlamakta zordur.ama allahtan dileyip isterseniz allah size farkettirecektir gerçek bir allah dostunu.veya direk ayağınızada gönderebilir.iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş.

Abd-

Üye

hayır herkesten dua istemeyin.ama çevrenizdeki kişilere bakın bakalım.velilerin kimler olduğu bilinmez,ortaya çıkanı azdır,genelde senden benden farkları yoktur,dış görünüş şekil şemal olarak.konuşmalarından anlamakta zordur.ama allahtan dileyip isterseniz allah size farkettirecektir gerçek bir allah dostunu.veya direk ayağınızada gönderebilir.iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş.
Bu işin özeti sabır yani.