Resimli şiirler...

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
bu resimdeki bayan cezbedici bakmıyormu sizcede peki islamiyetimize uygunmu?:thinking:

mavi gece önemli olan şimdi bunu söylemek değil ..sen bastan beri rahatsız olduğun için söyleseydin bi kıymeti olurdu ..
şu dakikadan sonra uyarın için yine de tesekkürler ama seninki kısas oluyor ..
ayrıca hala burda olduğuna göre bizimlesin sanırım ;)

mavigece

Asistan
mavi gece önemli olan şimdi bunu söylemek değil ..sen bastan beri rahatsız olduğun için söyleseydin bi kıymeti olurdu ..
şu dakikadan sonra uyarın için yine de tesekkürler ama seninki kısas oluyor ..
ayrıca hala burda olduğuna göre bizimlesin sanırım ;)

hayır ben size sizin gibi davranıyorum beni anlamanız için;) ...Üyelerin konularını , onların emeklerini zayi ederken aslında gözünüzün önünde olan bir çok resmi gözünüzün önüne seriyorum!..Yoksa bu tarz resimler beni hiç bir zaman rahatsız etmez!...Ama madem sizi rahatsız ediyor o zaman bu işi titizlikle yapın ki ...Biz de eywallah diyelim!...Bu tarz resimlerle bu forumda çok karşılaştığım için ve bana o şekilde davrandığınız için kendinizle çelişiyorsunuz bende bunu göstermeden gitmeye niyetim yok!

özzey

♥özlemzeynep♥
mavigece bakın sizin açtığınız başlıklar sadece bayanları gözönüne koyuyordu, yani erkekler baktığında gelinliğin ya da başörtünün vs. nasıl olduğuna bakmaz değil mi, görünen genel şey bayan resimleri yani, o yüzden forumda bulunmaları uygun görülmedi, ama bu mesajlarda asıl amaç resimli şiirler, tabiki resmin nasıl olduğu da önemli ama basit bir bayan fonresmi diğerleri kadar göze çarpmıyor

mavigece

Asistan
mavigece bakın sizin açtığınız başlıklar sadece bayanları gözönüne koyuyordu, yani erkekler baktığında gelinliğin ya da başörtünün vs. nasıl olduğuna bakmaz değil mi, görünen genel şey bayan resimleri yani, o yüzden forumda bulunmaları uygun görülmedi, ama bu mesajlarda asıl amaç resimli şiirler, tabiki resmin nasıl olduğu da önemli ama basit bir bayan fonresmi diğerleri kadar göze çarpmıyor

iyide bayanların üzerinde olmadan nasıl insanlar gelinliğin nasıl durduğunu görecek erkeklere mi giydirselerdi yani!...Şiir bölümündede fon olarak kullanılan bayanların bazısı açık saçık..Ve de etkileyici bakmıyormu?..Bu beni hiç bir zaman rahatsız etmedi...Etmezde zaten ama madem tesettüre uygun şeyler değil...O zaman o fonlardaki tesettüre uygun olmayan resimlerde kaldırılmalı öyle değilmi?...Sence göze çarpmayabilir ama bence çok göze çarpıyor;)

özzey

♥özlemzeynep♥
rahatsız olanlar bildirirler yönetim tarafından kaldırılır, dediğin gibi benim gözüme çarpan senin gözüne çarpmayabilir ben gider yönetime bildiririm rahatsız olduğumu ve gereken yapılır. Sen de rahatsız olduğun resimleri söylersen kaldırılır ama biz forumdaki tüm resimleri tek tek gözden geçiremeyiz.
Gelinliği erkeğe mi giydirselerdi demişsin, illa birine giydirilmesi şart değil, hem illa da paylaşmak gibi bir zorunluluğun da yok, eğer bayanlara özel bir bölüm olsaydı orada paylaşılırdı...

mavigece

Asistan
rahatsız olanlar bildirirler yönetim tarafından kaldırılır, dediğin gibi benim gözüme çarpan senin gözüne çarpmayabilir ben gider yönetime bildiririm rahatsız olduğumu ve gereken yapılır. Sen de rahatsız olduğun resimleri söylersen kaldırılır ama biz forumdaki tüm resimleri tek tek gözden geçiremeyiz.
Gelinliği erkeğe mi giydirselerdi demişsin, illa birine giydirilmesi şart değil, hem illa da paylaşmak gibi bir zorunluluğun da yok, eğer bayanlara özel bir bölüm olsaydı orada paylaşılırdı...

Paylaşma gibi bir zorunluluğum yok evet ama madem paylaşmışım madem tesettüre uygun değil diye siliyorsunuz o zaman sizinde işinizi titizlikle yapmanız gerekir bence!...Ben eğer tesettüre uygun olmayan resimlerlede karşılaşıyorsam bu forumda benim resimlerimde silinmemeli!...Rahatsız olduklarını haber ver diyorsun..Ben hiç bir zaman size silin dediğim o resimlerden rahatsız olmadım olmamda...Ama madem sizin kıstaslarınıza uygun değil,bunları gördüğünüz yerde sizin silmeniz gerekmezmi?..Hem ayrıca o silinmesini belirttiğim resimlerin olduğu yerde sizlerinde mesajları var görmemeniz mümkün değil;) ...İşte bu ayrı gayrıcılağa kaçıyor bence;) ...Neyse umarım yapılan haksızlığı birazcıkta olsa anlatmaya çalışabilmişimdir:good[1]: Selametle..

melde

helina_roje
İnşallah gitmezsin aramızdan mavigece.