resimlerinizi filme çevirmek istermisiniz

hamza

Üye
evet arkadaşlar bahsi gecen programımız sayesinde resimlerimizden vcd ve dvd de izleyebileceğimiz filmler yarattabiliyoruz.
mesela bir arkadaşımıza yazın tatilde cektirdiğimiz resimlerimizi yollamak istiyoruz ama o ne resimler digital ve arkadaşımızın pc si yok nasıl yapacağız işte tam burada proshow gold devreye girriyor ve sizin resimlerinizi bir cd ye vcd formatında yazıyor. ve isterseniz resimleriniz arasında geçiş yaparken birbirinden güzel yüzlerce efekt uyguluyor müzik ekliyor resimlerin uzerine ister her resim için ayrı ayrı ister hepsine birden logo veya istediğiniz herhangi bir yazıyı ekliyor ve dvd de izleyecek arkadaşlarımız için ozel bir açılış ekranı uyguluyor(orneğin ayrı ayrı zamanlarda ayrı yerlerde cekindiğiniz resimleriniz var işte bunları ayrı klasorler şeklinde secebilme imkanı tanıyor size proshow gold).

http://files.photodex.com/psgold_25_1635.exe

serial numarası da aşağıdadır.

GÜLE GÜLE KULLANIN
Name: www.serials.ws Phone Number: 909070 Serial: DBBMM0CVA866G

HuBeyB

Asistan
paylasımın için tesekkürler Allah razı olsun

Zeynep Özmen

Kevok_84
ilginç bir programa benziyor paylaşım için teşekkürler

şehidan

Asistan
...

Gerçekten güzel bir program allah razı olsun çözemediğim tek şey ise müziği ekledikten sonra sadece bir tanesinde çalıyor diğerine geçtiğinde ise baştan başlıyo yani kaldığı yerden devam etmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.:crying:

şehidan

Asistan
Tamam arkadaşlar daha yeni öğrendim meğerse sadece baştakine seçeceğin müziği eklersen diğerleri de aynı çalıyormuş yani diğerlerine eklemeye gerek yok

yasinerbu

Üye
gerçekten mükemmel bir proğram. geçiş efektleri harika . (?) soru işaretini seçerseniz her resmin efektini otomatik olarak kendisi atıyor. seçtiğiniz resimlerin tümünü işaretleyip slayt saniyelerini 7veya 8 yaparsanız daha güzel oluyor.
hamza kardeş helal sana.

dundar27

Üye
şu an bakmadım ama anlatıldığına göre güzel bir program
eline sağlık

Gülzar-ı İrfan

..............
evet arkadaşlar bahsi gecen programımız sayesinde resimlerimizden vcd ve dvd de izleyebileceğimiz filmler yarattabiliyoruz.
mesela bir arkadaşımıza yazın tatilde cektirdiğimiz resimlerimizi yollamak istiyoruz ama o ne resimler digital ve arkadaşımızın pc si yok nasıl yapacağız işte tam burada proshow gold devreye girriyor ve sizin resimlerinizi bir cd ye vcd formatında yazıyor. ve isterseniz resimleriniz arasında geçiş yaparken birbirinden güzel yüzlerce efekt uyguluyor müzik ekliyor resimlerin uzerine ister her resim için ayrı ayrı ister hepsine birden logo veya istediğiniz herhangi bir yazıyı ekliyor ve dvd de izleyecek arkadaşlarımız için ozel bir açılış ekranı uyguluyor(orneğin ayrı ayrı zamanlarda ayrı yerlerde cekindiğiniz resimleriniz var işte bunları ayrı klasorler şeklinde secebilme imkanı tanıyor size proshow gold).

http://files.photodex.com/psgold_25_1635.exe

serial numarası da aşağıdadır.

GÜLE GÜLE KULLANIN
Name: www.serials.ws Phone Number: 909070 Serial: DBBMM0CVA866G

:uzgunum[1]: ben anlayamadım,biraz daha ayrıntılı anlatırmısın,örneğin reimlerin arkasına müziği nasıl verip,cd ye aktaracam...:uzgunum[1]: