Resim, Söz ile Buluştu ...

ramazan_17

Yasaklı
579552_468614413183876_487491732_n.jpg

ramazan_17

Yasaklı

evet şeyhimin öünde iki büklüm oldum, ama sor bakalım neden diye??? putkırann..bu arada nikinde güzelmiş..:laugh: çünkü ben o şeyhi allaha yakın olmak için vesile edindim..alllahcc ne buyuruyor maide 5. aytte.. Ey iman edenler! Allah’tan sakının ve O’na (yaklaşmak için) vesile arayın! O’nun yolunda cihad edin, belki kurtuluşa erersiniz.

PUTKIRAN

Kıdemli Üye
evet şeyhimin öünde iki büklüm oldum, ama sor bakalım neden diye??? putkırann..bu arada nikinde güzelmiş..:laugh: çünkü ben o şeyhi allaha yakın olmak için vesile edindim..alllahcc ne buyuruyor maide 5. aytte.. Ey iman edenler! Allahâ€ââ€￾¢tan sakının ve Oâ€ââ€￾¢na (yaklaşmak için) vesile arayın! Oâ€ââ€￾¢nun yolunda cihad edin, belki kurtuluşa erersiniz.

Sahabe senin kadar akıllı (!) değildi herhalde yazdığın ayeti anlayamadılar . :D
Peygamber, önünde eğilmek için senin şeyhinden daha fazla layıktır elbette.

İslam kula kulluğu yasaklamış en büyük ve affedilmez günah saymıştır.Bu sebeple Peygamberimizin önünde bile eğilmemiş el etek öpmemiştir.
Allah Peygamberimiz için "efendiniz" dememiş "arkadaşınız" demiştir.

ramazan_17

Yasaklı
Sahabe senin kadar akıllı (!) değildi herhalde yazdığın ayeti anlayamadılar . :D
Peygamber, önünde eğilmek için senin şeyhinden daha fazla layıktır elbette.

İslam kula kulluğu yasaklamış en büyük ve affedilmez günah saymıştır.Bu sebeple Peygamberimizin önünde bile eğilmemiş el etek öpmemiştir.
Allah Peygamberimiz için "efendiniz" dememiş "arkadaşınız" demiştir.

buna ledün ilmi diyorlar herkese verilmiyor çünkü fitne çıkıyor..senin gibi kardeşlerimiz inkar ediyor işte..ehline veriliyor yani..

Buna uymaman için 3 neden..levlake levlak sözde hadisini ,hadis kabul ederek peygambere allaha iftira atıyor.
nakşiliğe ait olan gavs inancına sahib.evreni velilerin idare etiğini söylüyor
rabıta denen şirk inancına sahib
kabir ehlinde yardımı caiz görüyor
sarık cübbe şalvar donu kutsuyor
daha çok varda......

fe en leyse lil insanu illa ma sea! insan için ancak çalıştığının karşılığı vardır!

hurafat yolunda binkerre kutsanıp 100 000 cemaat sahibi olsan ne çıkar..