Referandum a HAYIR diyenlerin aslında EVET diyecekleriönemli noktalarDÜŞÜNÜN VEBAL ALMAYIN.

agbi

Yasaklı
Referandum a HAYIR diyenlerin aslında EVET diyecekleriönemli noktalarDÜŞÜNÜN VEBAL ALMAYIN.

Sen HAYIR diyerek ERBAKAN ı 4 siyasi darbe yapanlara EVET de

Sen HAYIR diyerek ERBAKAN a hapis cezası veren sisteme EVET de

Sen HAYIR diyerek Kuran öğrenme yaşınnı yükselten sisteme EVET de

Sen HAYIR diyerek başörtüsü zulmünü oluşturanlara EVET de.

Sen HAYIR diyerek İstiklal marşı islam ı tebliğ ediyor değiştirmelidiyenlere EVET de.

Sen HAYIR diyerek ERBAKAN a küfür edenlere EVET de.

Sen HAYIR diyerek ERBAKA a laf çarptıran orkestra şefi düşüncelerine EVET de

Yukarıdaki ler SİYASİ TARAFGİRLİĞİ ön planda olan MİLLİ GÖRÜŞ çülere.

Şimdi de bu Forum da bu Forum un ana fikri İSLAM a hizmet olan üyelere.

Referandum a HAYIR diyerek Namaz kıldı diye YAŞ kararlarında ordudan atan SİSTEME EVET dersin.

Referandum a Hayır diyerek İhtilal yapan zihniyete EVET de.

Referandum a Hayır diyerek Kuran öğrenme yi yasaklayan & Ezanı türkçeleştiren ZİHNİYETE EVET de.

Referandum a Hayır diyerek İmam hatiplilere KATSAYI koyan zihniyete EVET de

Referandum a Hayır diyerek Türkiye nin resmi dinini değiştirmek isteyen zihniyete EVET de.

Referandum a Hayır diyerek 1960 ihtilalinden sonra oluşan sisteme zihniyete EVET de.

:dik:DİKKAT EDİN HAYIR DERKEN nelere EVET diyeceğinizi.:dik:

Referandum a Hayır diyerek Peygamberimiz sav hakaret eden KABE yi küçümseyen sözler söyleyen SAV gibi düşünenleri SEVİNDİR onlara yol ver SİZTEMLERİNİ daha güçlü kılsınlar.

Sen HAYIR diyerek ERBAKAN ı 4 siyasi darbe yapanlara EVET de

Sen HAYIR diyerek ERBAKAN a hapis cezası veren sisteme EVET de

Sen HAYIR diyerek Kuran öğrenme yaşınnı yükselten sisteme EVET de

Sen HAYIR diyerek başörtüsü zulmünü oluşturanlara EVET de.

Sen HAYIR diyerek İstiklal marşı islam ı tebliğ ediyor değiştirmelidiyenlere EVET de.

Sen HAYIR diyerek ERBAKAN a küfür edenlere EVET de.

Sen HAYIR diyerek ERBAKA a laf çarptıran orkestra şefi düşüncelerine EVET de

Yukarıdaki ler SİYASİ TARAFGİRLİĞİ ön planda olan MİLLİ GÖRÜŞ çülere.

Şimdi de bu Forum da bu Forum un ana fikri İSLAM a hizmet olan üyelere.

Referandum a HAYIR diyerek Namaz kıldı diye YAŞ kararlarında ordudan atan SİSTEME EVET dersin.

Referandum a Hayır diyerek İhtilal yapan zihniyete EVET de.

Referandum a Hayır diyerek Kuran öğrenme yi yasaklayan & Ezanı türkçeleştiren ZİHNİYETE EVET de.

Referandum a Hayır diyerek İmam hatiplilere KATSAYI koyan zihniyete EVET de

Referandum a Hayır diyerek Türkiye nin resmi dinini değiştirmek isteyen zihniyete EVET de.

Referandum a Hayır diyerek 1960 ihtilalinden sonra oluşan sisteme zihniyete EVET de.

:dik:DİKKAT EDİN HAYIR DERKEN nelere EVET diyeceğinizi.:dik:

Referandum a Hayır diyerek Peygamberimiz sav hakaret eden KABE yi küçümseyen sözler söyleyen SAV gibi düşünenleri SEVİNDİR onlara yol ver SİZTEMLERİNİ daha güçlü kılsınlar.

Refarandum da HAYIR diyerek CHP zihniyetinin camilerimiz AHIR yapan zihniyete EVET DİYECEĞİNİZİ biliyormusunuz ?

Refarandum a HAYIR diyerek.

Müslümanların Medeniyetler zincirinde geri kalmasına sebeb İslam dini diyenleremi EVET diyeceksiniz.

Meryem

Komplike
:yn:

Gargi; ardarda mesaj yazmaya devam ederseniz uyarı vermek zorunda kalacağım.

gargi

Asistan
Refedanduma evet diyerek Peygamberini karikatürlerle dalga konusu yapan Danimarkanın Başbakanı Rasmusseni NATO genel sekreteri yap :)

Referanduma Evet diyerek "Allah katında hak din islamdır" ibaresini hutbeden gayri müslümler rahatsız oluyor diye kaldır. (Allahtan hocalar okumaya devam ediyor)

Referanduma Evet diyerek başına çuval geçiren komutanı Afkanistandaki Türk birliklerinin komutanı yap.

Referanduma evet diyerek Papanın heykelinin altında böbürlenerek imza at ve papanın ruhunu okşa...

Referanduma Evet diyerek "toplu sözleşme" tuzağına düş ki artık hiç dava açamayasın. zaten memursun maaşını mahkemelerde harca evet diyerek

Referanduma evet de ki E-Muhtıra veren Genelkurmay Başkanına Devlet Şeref Madalyası verilsin.

Referanduma Evet de ki PKK ile devletin kurumları görüşsün.

Referanduma Evet de ki yabancı devlet başkanlarının ellerini sıkmak için yarışan Gül ve Erdoğan hanımlar dini kullanmaya devam ederek zengin olsun.

Referanduma Evet de ki cemaat adı altında kalpazanlar devletin kurumlarını ele geçirsin (polis okusu sınavı ve kpss)

Referanduma evet de ki, Kuran'a ters olan kadın erkek eşitliği tam tersine kadınlara üstünlük olsun. (cumhuriyetin bu özelliği eleştirenler pozitif ayrımcılığa evet diyecek. demek ki Allah'ın kanunu değilmiş derdiniz...)

korakademik

Ordinaryus
saygır gar,

söyledikleriniz şu an zaten mevcut
hayır deyince bunlar devam etmicek mi:D

anayasa değişikliğine baktınız mı

tek bir madde için bile evet derim defalarca
ordudan atılan abilerimin sosyal haklarını kazanmaları için.

siz kaç kişinin mağdur olduğunun farkında mısınız.

siz zaman okuyun:D
her şey zamanla anlaşılır:D:D:D

gargi

Asistan
Sevgili korakademik. bunlar önceki hükümetlerin yaptığı işler olsa amenna bugün gidip diyelim Evet

Ama bunların hepsini yapan AKP hee ayrıca özelden iftira diyen var, hepsinin de kanıtı var...

Ayrıca Müslümanım diyenler lütfen gidip Nisa Suresini Türkçe meali ile tane tane okusun. Pozitif ayrımcılık ters mi değil mi anlarsınız...

korakademik

Ordinaryus
Refedanduma evet diyerek Peygamberini karikatürlerle dalga konusu yapan Danimarkanın Başbakanı Rasmusseni NATO genel sekreteri yap :)
arkadaşım nato genel sekreteri biz ne kadar direnirsek direnelim zaten bypass edip zaten karar alınalı yıllar olmuştu adam ona göre seçimlere girmedi... burda birşey söylenicekse obama ya söylenmeli...

Referanduma Evet diyerek "Allah katında hak din islamdır" ibaresini hutbeden gayri müslümler rahatsız oluyor diye kaldır. (Allahtan hocalar okumaya devam ediyor)
alakayı kuramadım

Referanduma Evet diyerek başına çuval geçiren komutanı Afkanistandaki Türk birliklerinin komutanı yap.

afganistandaki birliklerimizin görevi belli... komutanı da...

Referanduma evet diyerek Papanın heykelinin altında böbürlenerek imza at ve papanın ruhunu okşa...

?

Referanduma Evet diyerek "toplu sözleşme" tuzağına düş ki artık hiç dava açamayasın. zaten memursun maaşını mahkemelerde harca evet diyerek

hata yapan düşünsün. işkenceyi yap sonra devletin hasarı ödesin var mı öyle yağma.

Referanduma evet de ki E-Muhtıra veren Genelkurmay Başkanına Devlet Şeref Madalyası verilsin.

e-muhtırayı bir albayın verdiğini ve bu dönem emekli edildiğini cümle alem biliyor:D

görüşmeyip de ne yapıcaksın. hepsi vatandaşımız kurşuna mı dizicez...
ayrıca
görüşülmeyen hangi dönem var ki
bu görüşmeler sonucu zaten apo teslim oldu.
Referanduma Evet de ki yabancı devlet başkanlarının ellerini sıkmak için yarışan Gül ve Erdoğan hanımlar dini kullanmaya devam ederek zengin olsun.
Peygamberimiz ne yapmıştı ki.. aksini hükümetten bekliyorsun.

Referanduma Evet de ki cemaat adı altında kalpazanlar devletin kurumlarını ele geçirsin (polis okusu sınavı ve kpss)
devleti şu an koruyanlar kim ki..:D
bu vatan bizim neyi ele geçiricem zaten benim :D:D:D

Referanduma evet de ki, Kuran'a ters olan kadın erkek eşitliği tam tersine kadınlara üstünlük olsun. (cumhuriyetin bu özelliği eleştirenler pozitif ayrımcılığa evet diyecek. demek ki Allah'ın kanunu değilmiş derdiniz...)

Allah'ın emaneti zaten tabii ki pozitif ayrıcalığı olucak.
emanete sahip çıkmayan erkeklerin suratına ....... lazım.

agbi

Yasaklı

Bu yazdıklarıızın REFERANDUMda oylanacak maddelerle ilişkisini bir anlatsanıza bizlerde ANLIYALIM

agbi

Yasaklı
Referandum da HAYIR diyerek GENÇ gibilerinin düşüncelerini yaşama geçireğinizin farkındamısını ?

“HSYK DEDELERDEN İMAMLARA GEÇECEK”Hemşehrisi Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlık koltuğuna oturtulmasının ardından CHP'ye katılan Kamer Genç, 12 Eylül'de oylanacak Anayasa değişiklik paketini eleştirirken de “HSYK dedelerden imamlara geçecek” yorumunda bulundu. Genç şöyle konuştu: “Başbakan ‘Dedeler talimatıyla yargıya atama dönemi bitiyor' diyor ya. Bu sözüyle şunu söylemiş oluyor aslında, ‘Artık dedeler talimatıyla değil, imamlar talimatıyla atama yapılacak..' Bunu demiş oluyor, artık imamlar atama yapacak. Yani HSYK Dedelerden imamlara geçecek.”

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
Evet dediğimiz vakit:

Başörtüsü; "bizim meselemiz değil" diyenlerin meselesi haline gelecek mi?

Başörtüsü meselesi yüzde bir buçuğun meselesi olmaktan çıkacak mı?

Başbakan ve Cumhurbaşkanı eskisi gibi her Cum'a başörtülülere çiçek verecek mi, artık eskisi gib yanlarına gidecek mi?

12 Yaşından küçüklerin dinini öğrenme yasağı kalkacak mı?

Ayasofya müze olduğu iddiası yapan bakan özür dileyecek mi?

Sokakta içki içme yasağı gelecek mi?

Çıplak karılar bilboarlardan kalkacak mı?

İbadet edenleri engellemek cezası tekrar geri gelecek mi?

Zina suç olacak mı?

Kocatepe Camiinde 8 senedir yasak olan Bediüzzaman Mevlidine tekrar izin verilecek mi?

AKP Sivil Kemalizm Gizli Propogandasını terk edecek mi?

12 Eylül ürünü olan ve AKP'nin hali hazırda politikalaştırdığı Dindarlar ile Atatürk'ü barıştırma politikası terk edilecek mi?

Okullarda askeri kışla sistemi kalkacak mı?

Yozlaştırılan Müslümanlar tekrar dinine dönecek mi?

Duha

Profesör
Web sitesi
www.risaletalim.com
Yok yargı bağımsız olacakmış, yok HSYK düzelecekmiş, yok 12 Eylülcüler yargılanacakmış mış mış mış.

Bunlar sizin tarafgir olduğunuz kişilerin iddiaları.

Biz ehil değiliz ki doğru söyleyip söylemediklerini kontrol edebilelim.

İtimat etmekten başka şansımız yok.

Sen bana evet demem için telkin ettiğin vakit diyorusun "Benim partime itimat et"

İyi de ben senin partine itimat etmek zorunda mıyım?

Yahu o zaman tek parti olsun.

Yahu sizin bu zhniyetinizin CHP'den kalır yanı nedir?

CHP tek parti istediğinde zulüm de sizin ki Allah'ın emri mi?

Moderatöre bilgilendirme: Her iki konu farklı olduğu için ard arda yazdım. Özür dilerim.

bakış

Kıdemli Üye
bende evet diyenlerdenim.yanlız en komiğime giden laf bundan sonra darbe olmayacak lafı...
kanun değişince darbe olmayacakmış.Sanki bundan önceki darbeler kanuna uygun yapıldı.Adı üstünde darbe.darbe hiç bir zaman dünya siyasetinde bitmez.Kimi kanlı olur,kimi kansız!...

ummuhan

Kıdemli Üye
bende evet diyenlerdenim.yanlız en komiğime giden laf bundan sonra darbe olmayacak lafı...
kanun değişince darbe olmayacakmış.Sanki bundan önceki darbeler kanuna uygun yapıldı.Adı üstünde darbe.darbe hiç bir zaman dünya siyasetinde bitmez.Kimi kanlı olur,kimi kansız!...

Yargılancaz diye korkarlar ayh... :D

Sabr-el-Hayat

Profesör
Esselamü Aleyküm...

Halk olarak lüzumlu daha cok lüzumsuz sebeblerden dolayi sokaga dökülür onu bunu protesto grev mrev bilmem neler yapariz.

Adamlar kravatlariyla dinimize aykiri ne varsa kanunlastirmaya ve bizleri bunlara uymaya zorlamaya calismalarina neden bir olup biz mülumaniz, bir müslüman islami nasil yasamasi gerekiyorsa öyle yasamak istiyoruz, islami sartlar altinda yasamak istiyoruz ve hakkimizi istismar edenlere gereken tepkiyi neden göstermiyoruz???

Böyle yazilar okuyunca cok cok fena asabim bozuluyor...Cildirmamak eldemi?

Selam ve dua ile insallah...

agbi

Yasaklı
Evet dediğimiz vakit:

Başörtüsü; "bizim meselemiz değil" diyenlerin meselesi haline gelecek mi?

Başörtüsü meselesi yüzde bir buçuğun meselesi olmaktan çıkacak mı?

Başbakan ve Cumhurbaşkanı eskisi gibi her Cum'a başörtülülere çiçek verecek mi, artık eskisi gib yanlarına gidecek mi?

12 Yaşından küçüklerin dinini öğrenme yasağı kalkacak mı?

Ayasofya müze olduğu iddiası yapan bakan özür dileyecek mi?

Sokakta içki içme yasağı gelecek mi?

Çıplak karılar bilboarlardan kalkacak mı?

İbadet edenleri engellemek cezası tekrar geri gelecek mi?

Zina suç olacak mı?

Kocatepe Camiinde 8 senedir yasak olan Bediüzzaman Mevlidine tekrar izin verilecek mi?

AKP Sivil Kemalizm Gizli Propogandasını terk edecek mi?

12 Eylül ürünü olan ve AKP'nin hali hazırda politikalaştırdığı Dindarlar ile Atatürk'ü barıştırma politikası terk edilecek mi?

Okullarda askeri kışla sistemi kalkacak mı?

Yozlaştırılan Müslümanlar tekrar dinine dönecek mi?

Yok yargı bağımsız olacakmış, yok HSYK düzelecekmiş, yok 12 Eylülcüler yargılanacakmış mış mış mış.

Bunlar sizin tarafgir olduğunuz kişilerin iddiaları.

Biz ehil değiliz ki doğru söyleyip söylemediklerini kontrol edebilelim.

İtimat etmekten başka şansımız yok.

Sen bana evet demem için telkin ettiğin vakit diyorusun "Benim partime itimat et"

İyi de ben senin partine itimat etmek zorunda mıyım?

Yahu o zaman tek parti olsun.

Yahu sizin bu zhniyetinizin CHP'den kalır yanı nedir?

CHP tek parti istediğinde zulüm de sizin ki Allah'ın emri mi?

Moderatöre bilgilendirme: Her iki konu farklı olduğu için ard arda yazdım. Özür dilerim.

Bunları sorabilme DÜŞÜNCE YAPINIZ VAR ise mutlak cevaplarınıda biliyorsunuzdur.

Yanlış hatırlamıyorsam içinde bulunduğunuz veya daha önce bulunduğunuz İslam temlli oluşum SİYASET le iç içe idi.

MERDİVNLER basamak basamak çıkılır ve şunu belirteyim BEN AK Partili değilim Fakat aklım ve ruhum şuan AK Partiyi desteklememi vede Referandum da EVET çalışmaları yapmamı bana söylüyor.

SİZ HAYIR deyin madem AKLINIZ ve VİJDANINIZ HAYIR cıılarla ile birlikte.

Tame rGenç bakın ne demiş REFERANDUM için

agbi

Yasaklı

Eski durumlara bakarsanız haklısınız.

Fakat şimdi

İşte GENERAL lerin durumu ortada eskiden DARBE yapamassalar bile bu şekilde KÖŞE ye sıkışmıyorlardı HELE BASIN TEK HARF i onlar için NEGATİV kullanamıyordu YA ŞİMDİ ?