Redyellow'un Kervan'ı 974 (10.07.2014)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Ortadoğunun GAYRİMEŞRU ÇOCUĞU israil terör örgütü ramazanda yine kudurmuş gibi saldırıyor, katlediyor.

Tam bir alcaak, tam bir vahşi tam bir insanlıktan nasibini almamış yaratık gibi!

TC Dışişleri bakanlığı TARAFLARA sağduyu çağrısında bulunmuş!

TARAFLAR nedir?

Yahu ortada TARAFLAR mı var?

İsrail denen kudurmuş köpekler tek taraflı olarak saldırıyor.

Filistin, Gazze SALDIRMIYOR, sadece KENDİNİ SAVUNUYOR!

Gazzeyi vuran, onlarca insanı katleden serrrefsiz israil dünyadan GAZZENİN KINANMASINI İSTEMİŞ!

Bu kadar mı yüzsüz, bu kadar mı karaktersiz, bu kadar mı utanmaz olur insan yahu????

Yuh artık!

ALLAH BİN TÜRLÜ BELANIZI VERSİN!

Çin hükümetinin doğu türkistanlılara işkenceleri devam ediyor.

Oruç tutanlara zorla su içirmek gibi insanlık dışı şeyler yapıyorlar!

Sizin de Allah belanızı versin ey alçaaak ve zalim ÇİN!

Zulumler_zalimin_yanina_kr_kalmayaca.jpg

13 Temmuz Pazar günü.

Saat: 18.30

Ayasofya Meydanı.

Doğu Türkistan için, Gazze için, Irak için, Suriye için, Arakan için…

Yani MAZLUMLAR için.

AYASOFYA MEYDANINDA “Zalimlere Karşı Mazlumlar İçin Tek Yürek” eylemiyle TÜM DÜNYAYA SESLENEREK BÜTÜN ZULÜMLERİN DURMASI istenecek, mazlumun yanında olduğumuz haykırılarak, dua edilecek.

logoice.jpg

Sözcünün haberine göre ekmeleddin ihsanoğlunun seçim logosu buymuş.

Bilmiyorum ekmeleddin taraftarları beğenecek mi ama bana göre LOGO’dan ziyade sanki düz bir KARTVİZİT gibi olmuş.

Milli gazete yazarı Tayyip Erdoğan hakkında oldukça sert eleştirilerde bulunmuş.

Hamas Müslüman dünyasına çağrı yaparak birlik olunmasını istemiş, saldırganın israil olduğunu, kendilerinin saldırgan değil savunan olduğunu söylemiş.

Bence sadece müslüman dünyası değil içinde gram vicdanı olan ve İNSAN OLAN HERKES israilin karşısında olmalı ve bu utanmazları protesto etmelidir.

Bayrağımızı indirirken vurulan ve tutuklanan kişi cezaevinde kendini asarak intihar etmiş.

Su destisi su yolunda KIRILMIŞ.

Yazık etti KENDİNE!

İstanbulda önceki gün saldırıya uğrayan camiye dün yine saldırı olmuş.

Haber sitesi MEZHEP ÇATIŞMASI ÇIKARMAK İSTEYENLER saldırıyor diyor.

Aynen katılıyorum.

HİÇ BİR MÜSLÜMAN BİR CAMİYE SALDIRMAZ.

Bu hainliği yapanlar mezhep çatışması çıkarmak, TÜRKİYEYİ karıştırmak, MÜSLÜMANLARI çatıştırmak isteyen serrrefsiz oğlu serrefsizlerdir!

IŞİD öncülüğündeki silahlı grupların neden olduğu çatışmalardan kaçan Türkmen aileler sığındıkları Kerkük'te yaşam mücadelesi veriyorlarmış.

Gerçekten de bu insanlar çok zor durumda, Türkiye olarak bu insanlara sahip çıkmalıyız.

ESKİ AKP:

YENİ AKP:

Hey gidi hey!

Dün neydiler, bugün ne oldular????

YORUMSUZ!

Daha önce HACCA GİTMEM; ARAPLAR KAZANMASIN diyen sanatçı müsveddesinin birisi şimdi de ARAP TURİST GÖRMEK İSTEMİYORUM demiş.

IRKÇILIK nasıl tehlikeli bir mikroptur işte bunu gösteren bir haber.

Ben de erdoğanın başbakanlıkda istifa edip c.başkanlığı yarışına öyle devam etmesi gerektiğini, EŞİT olunması gerektiğini düşünüyorum.

BÜTÜN KAMU GÖREVLİLERİ aday olduklarında istifa etmeliler, ama YASALAR maalesef yamuk yumuk türkiyede.

Bunun için de sadece memurlar istifa ediyor, belediye başkanları devam ediyor vs.vs.

Başbakan, bakan, belediye başkanı, memur, bütün kamu görevlileri aday oldukları an istifa etmeliler.

Ama dediğim gibi yasalar yamuk olduğu için ysknın mhpnin talebi yönünde karar vereceğini sanmıyorum.

Türkiyenin çok izlenen kanallarından birinde bir program.

Daha önce defalarca halt eden, pot kıran, terbiyesizlik yapan bir adamın sunduğu bir program.

Ve yine bu adam yine KÜFÜR ediyor.

Ve bu kanal ve bu program türkiyede çok izlenen kanallar arasıda ve programlar arasında.

Türkiyenin halini düşünün artık!

Yazık, çok yazık.