Redyellow'un Kervan'ı 970 (06.07.2014)

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Işid denen kansızların camileri, türbeleri bombaladığı haberleri geliyor.

Bu haberler doğru ise gerçekten bunlar sapık, tam anlamıyla serefsiz!

Bi de isimlerine İSLAM kelimesi koymuşlar, sizin İslamla ne alakanız olabilir allçak herifler??

Çatı adayı ekmeleddin ihsanoğlu akp kurulurken bana teklif geldi açıklaması yapmış.

Doğrudur.

Ekmeleddin İhsanoğlu chp ve mhp zihniyetinden daha çok akp zihniyetine yakın bir isimdir, akpye daha uygun bir zihniyettir.

Hiç şaşırmadım bu habere.

Aziz Nesinin oğlu Ali Nesinden DOĞRU yorumlar, HAKLI açıklamalar.

Her sene sivas katliamını anıyoruz diyerek İSLAMA, DİNE, MÜSLÜMANLIĞA vs. laf atanlara, laf sokuşturanlara kapak olsun.

Ben ara sıra "CHP ve KADROSU GİZLİ AKPLİ, AKPNİN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞIYORLAR" diyorum bana kızıyor bazı chpliler.

Buyrun işte size bir haber.. chp milletvekilinin uğraştığı şeye bak!

Bu kafayla siz Türk milletinden oy alıp nasıl iktidar olabilirsiniz ki?

YUH!

Başbağlar... hala yanıyor, hala ağlıyor.

Hala BU HAİNLİĞİ YAPANLARDAN TEK BİR KİŞİ BİLE yakalanmadı, ceza almadı!

Tek parti döneminin mahyaları da ilginçmiş.

CHP tüm teşkilatlarına mektup göndererek Salı günü görüşülecek olan Çözüm Paketi'nin 4. maddesine eleştirilerini ifade etmekle birlikte destek vereceğini bildirmiş.

Mektupta, CHP'nin tasarısının 4. Maddesine ilişkin eleştirilerini ifade etmekle birlikte, eksiğine, yetersizliğine rağmen bu tasarının yasalaşmasını destekleyeceği belirtilmiş.

İlginç bir destek bence.

Bizim Galatasarayın direkci hamit'i bu güzel ramazan ayında umreye gitmiş, medine yolundalarmış.

Allah kabul etsin, gitmek isteyen herkese nasip etsin inşaallah.

Babasının içeceğine ilaç katıp babasını uyutan, eve erkek alan kızını aynı yatakta erkekle basınca kızına bir tokat atan babaya kızına vurdun diye 700 kusur lira para cezası verilmiş!

ZİNA serbest! BABANIN Kızına tokat atması SUÇ!

Olmaz olsun böyle adalet!

Olmaz olsun böyle hukuk!

ZİNA derhal suç kapsamına alınmalıdır, bu hayasızlık düzeltilmelidir.

Ve bu babaya verilen ceza da tümden iptal edilmelidir.

Dev-Genç örgütü yöneticisi olmak ve anayasal düzeni silah zoruyla değiştirmeye teşebbüs suçlarından müebbet hapis cezasına çarptırılan Sarp Kuray özeleştiri yapmış ve "Biz dini ıskaladığımız için yenildik. Hem 12 Mart’ta, hem sonra…" demiş.

Doğru söylüyor.

MÜSLÜMAN Türkiyede dini uzak, dine soğuk, dine karşıt olan hiç bir kimse, grup başarılı olamaz.

İslam Türk milletinin özündedir, bu öze uzak kalan millete de uzak kalır.

Kaçırılan ve ölüsü bulunan filistinli gencin CANLI CANLI YAKILARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ortaya çıkmış!

Bunu yapanlara İNSAN denebilir mi?

HAYIR.

Peki HAYVAN denebilir mi?

Bence yine HAYIR olmalı.

Çünkü bunu yapanlar ne insan olabilir ne hayvan.. Hayvanlar dahi bu kadar vahşileşemez, bu kadar alcakkklaşamaz!

Avukatların başörtülü olarak duruşmaya alınmamasının ‘hak ihlali’ olduğuna hükmeden Anayasa Mahkemesi konuyla ilgili gerekçeli kararını açıklamış.

Gerekçeli kararda başörtüsü takmanın anayasal güvence altında olduğu, temel hakların hiçbir suretle sınırlanamayacağı, yasağın dezavantaj oluşturduğu vurgusu yapılmış.

Bravo AYM.

HTML