Redyellow'un Kervan'ı 968 (04.07.2014)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

IŞİD soytarıları tarafından kaçırılan türk kamyon şoförleri serbest bırakılmışlar.

Baktılar Türkiye devletinin kurtaracağı yok, biz bari serbest bırakalım dediler herhalde!

Büyük geçmiş olsun.

İnşaallah diğer diplomatlar da en kısa zamanda kurtulurlar.

Başbağları unutma, unutturma demiş milli gazete.

MAALESEF devlet başbağları unuttu bile.

Gerçek anlamda faillerini araştırmadı bile, soruşturmadı bile.

Erdoğan mal beyanında bulunmuş.

Milyon dolarlar bankada görünüyor.

Fakat haberde 2011 yılı beyanındaki liste yazılı, şu anki mal beyanı belirtilmemiş.

2011 yılından bu yana artmış mı, eksilmiş mi belli değil!

Yeni liste yayınlanmalı.

Çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu da mal varlığını açıklamış.

Buna göre:

- Kendine veya eşine ait, miras ve satın alma yoluyla İstanbul’da 9 daire

- 1 adet 2006 marka Opel Vectra Otomobil

- Banka hesaplarında 240.427 TL ve 3.596.304 dolar.

- İhsanoğlu Yozgat’ta dedesinin konağına ait arsaları ve üzerindeki binaları Bozok Üniversitesi’ne 2011 yılında bağışladığı da belirtildi.

Hiç beklemediğim kadar büyük bir mal varlığı varmış ekmeleddin beyin.

Maşaallah.

AKP'nin ssklı ve bağkurlu emeklilere yapacağı temmuz zammı belli olmuş.

Yüzde 5,7 imiş.

VEKİLLERE, DANIŞMANLARA YÜZDE 100!

Emekliye yüzde bilmem kaç!

Vicdanın kurusun AKP!

Türkiye öyle bir ülke oldu ki, her gün onlarca cinayet, tecavüz, vahşet haberi gırla gidiyor.

Gitmesi de normal, artması da normal!

Çünkü türkiyede SUÇ ve CEZA orantısı yok!

İNSAN ÖLDÜRENLERE, TECAVÜZCÜLERE İDAM CEZASI verilse bakalım bunların azalıyor mu azalmıyor mu?

İDAM ŞART!

632676_447091222008888_447089282009082_39986_2694_b.jpg

Yine bir RAMAZANI daha müslümanlara zehir ediyor israil denen kudurmuş hainler!

Kahrolsun israil ve israilin tüm destekcileri!

Galatasaray italya milli takımı eski hocası İtalyan çalıştırıcı Cesare Prandelli ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirmiş.

YERLİ HOCALAR dururken bunlara onlarca milyon dolar ödenmesini hiç doğru bulmuyorum.

Bunlara verilen şans yerli hocalara verilmeli ve GS'nin başına yerli hoca getirilmeli bence.

Bu haber doğruysa tam rezalet.

Devletin alacağı 424 MİLYON TL nasıl sıfırlanır, hangi vicdanla sıfırlanır anlamıyorum.

Bu alenen peşkeşdir!

YUH!

Yine başladılar akpnin ekmeğine yağ sürmeye.

Kafaya bakar mısınız:

Çatı adayına göre filistin-israil meselesinde taraf tutmamalıymışız, TARAFSIZ OLMALIYMIŞIZ!

Yuh!

Ortada apaçık bir işgal var, apaçık bir ZULÜM varken bir insan nasıl olurda tarafsız kalabilir yahu?

Yazık sana ekmeleddin yazık.

TARAF OLMAYAN BERTARAF OLUR!

Bu kafayla mı cumhurreis seçileceksin?

Bu kafayla siyaset yapıyorlar sonra da millet oy vermeyince milleti suçluyorlar!

BU KAFAYI DEĞİŞTİRİN BU KAFAYI!

Ve TARAF OLUN!

HAKLIDAN, MAZLUMDAN, GARİBANDAN TARAF olun. Yoksa BERTARAF OLURSUNUZ!

Mısırdaki faşist darbenin üzerinden tam bir yıl geçmiş.

Ve birinci yıldönümünde protesto ediliyor.

KAHROLSUN BÜTÜN DARBECİLER, BÜTÜN CUNTACILAR!

Ağzına sağlık Mehmet Şevket Eygi...

Teşekkürler.

cprkzl0uk1qn28stl.gif

Bütün Müslümanların cumalarını tebrik ediyorum.

HAYIRLI CUMALAR!

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Vicdanın kurusun AKP!
sizinde soyunuz kurusun ....

Baktılar Türkiye devletinin kurtaracağı yok, biz bari serbest bırakalım dediler herhalde!

Bırakmalarına devletin sebep olmadığını nereden biliyorsunuz

böyle çirkeflik olmaz
paylaşımlarınız daima böyle saptırmacalarla iftiralarla dolu
resmen fitne saçıyor

Ebu Computer

Kıdemli Üye
sizinde soyunuz kurusun ....

Bu söz bir müslümanın diğer bir müslümana söyleyeceği söz olamaz...

Bence müslüman kardeşinizden özür dileyiniz, helallik isteyiniz...

Bırakmalarına devletin sebep olmadığını nereden biliyorsunuz

böyle çirkeflik olmaz
paylaşımlarınız daima böyle saptırmacalarla iftiralarla dolu
resmen fitne saçıyor

Farklı görüşlere ihtiyacımız var.

Herkes aynı şekilde düşünemez, düşünmemelide.

Hepimiz aynı görüşte olsak bu forumda kim ne yazardı, forumun tadımı olurdu.

Hükümetin bulabildiği bütün kanallar ile rehineleri kurtarmaya çalıştığına inanıyorum.

Büyük bir çaba sarf ettiğine inanıyorum.

Ama İŞİD şoförleri kendiside bırakmış olabilir.

İhtimaller dahilindedir.

Doğrusunu Allah bilir.

Selam ve dua ile...

Ebu Computer

Kıdemli Üye

Yine başladılar akpnin ekmeğine yağ sürmeye.

Kafaya bakar mısınız:

Çatı adayına göre filistin-israil meselesinde taraf tutmamalıymışız, TARAFSIZ OLMALIYMIŞIZ!

Yuh!

Ortada apaçık bir işgal var, apaçık bir ZULÜM varken bir insan nasıl olurda tarafsız kalabilir yahu?

Yazık sana ekmeleddin yazık.

TARAF OLMAYAN BERTARAF OLUR!

Bu kafayla mı cumhurreis seçileceksin?

Bu kafayla siyaset yapıyorlar sonra da millet oy vermeyince milleti suçluyorlar!

BU KAFAYI DEĞİŞTİRİN BU KAFAYI!

Ve TARAF OLUN!

HAKLIDAN, MAZLUMDAN, GARİBANDAN TARAF olun. Yoksa BERTARAF OLURSUNUZ!

İşte bu yüzden oyumuzu Tayyibe vereceğiz...

İsrail ağzı ile konuşan Cumhurbaşkanı istemiyoruz...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
[/COLOR][/CENTER]
[/SIZE][/COLOR]
İşte bu yüzden oyumuzu Tayyibe vereceğiz...

İsrail ağzı ile konuşan Cumhurbaşkanı istemiyoruz...

Bir üstte terbiyesiz birine yazdığınız uyarı için teşekkür ederim, HERKES KENDİSİNE YAKIŞANI YAPAR üstad, sağol.

Tayyib konusuna katılmıyorum.

İsrail ağzı ile komunuşuyor ekmeledin doğru.. peki tayyip ne yapıyor: Kükrüyor ama icraat??? SIFIR.

Bakın van minit oldu, o kadar gürültü patırdı kütürdü oldu hala israile ekonomik olarak milyon dolarları aktarmaya devam ediyoruz, inatla ekonomik ilişkileri, diplomatik ilişkileri kesmediler, kesemediler.

(Ki ben her forumda van minit olayını destekledim, savundum, bu doğruydu dedim ama sonra icraatla van minit desteklenmedi)

İsrail ağzı ile konuşanla israille bu kadar büyük gürültüye rağmen ilişkileri kesemeyen yani icraat olmayan sadece lafı olan bir iktidar arasında ne kadar fark var sizce?

dostluk

Kıdemli Üye
Akp ve partizanlik hazimsizlik yapmis bazilarinda birde yillarin kinide eklenince her haberi rwsmi kopy paste yapistir..yalansa soyyle dogruysa boyyle yaz..

32 Türk TIR şoförü, Irak'ın Musul kentinde, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarınca 23 gün alıkonulduktan sonra
MİT'in başarılı operasyonuyla serbest kaldı. Şoförler Türk Hava Yollarına (THY) ait özel uçakla Erbil'den Şanlıurfa'ya getirildi.

DAVUTOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Musul'da IŞİD tarafından 10 Haziran'da kaçırılarak rehin alınan 32 Türk tır şoförünün serbest bırakılması ile ilgili açıklama yaptı.Davutoğlu, "23 gündür gece gündüz takiplerimiz ve yaptığımız çalışmalar sonucu 32 şoförümüz, Başkonsolosumuz tarafından teslim alındı. Erbil'e doğru yola çıktılar. Şoförlerin sağlık durumları iyi. Sadece bir şoförün kontröle ihtiyacı olabilir. Şu anda bir THY uçağı Erbil'e yola çıktı. Akşam saatlerinde şoförler ile birlikte Ankara'ya geri dönecek.""Bütün şoförlerimize ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi ifade etmek istiyorum. Umarım bir daha böyle ayrılıklar yaşanmaz.""Umarım kısa süre içerisinde, yaptığımız çalışmalar sonucunda konsolosluk çalışanlarımızı da sağ salim ülkemize getireceğiz. Günlerdir tek düşüncemiz, vatandaşlarımızı ülkemize geri getirmek, aileleriyle kavuşturmaktır" dedi.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Sayin @DeliŞair

Dairenin disina cikin.

Dairenin icinde kalmayin.

Redyellowda sizde bende inaniyorsak kardesiz.

AKP elestirilmezde degildir, oyumu AKP veriyor olmam AKP yi elestirmemi engellemez.

Iftar vakti baska birsey yazmayacagim.

Kimsenin kalbini kirmayiniz.

Selam ve dua ile...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Akp ve partizanlik hazimsizlik yapmis bazilarinda birde yillarin kinide eklenince her haberi rwsmi kopy paste yapistir..yalansa soyyle dogruysa boyyle yaz..

32 Türk TIR şoförü, Irak'ın Musul kentinde, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarınca 23 gün alıkonulduktan sonra
MİT'in başarılı operasyonuyla serbest kaldı. Şoförler Türk Hava Yollarına (THY) ait özel uçakla Erbil'den Şanlıurfa'ya getirildi.

DAVUTOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Musul'da IŞİD tarafından 10 Haziran'da kaçırılarak rehin alınan 32 Türk tır şoförünün serbest bırakılması ile ilgili açıklama yaptı.Davutoğlu, "23 gündür gece gündüz takiplerimiz ve yaptığımız çalışmalar sonucu 32 şoförümüz, Başkonsolosumuz tarafından teslim alındı. Erbil'e doğru yola çıktılar. Şoförlerin sağlık durumları iyi. Sadece bir şoförün kontröle ihtiyacı olabilir. Şu anda bir THY uçağı Erbil'e yola çıktı. Akşam saatlerinde şoförler ile birlikte Ankara'ya geri dönecek.""Bütün şoförlerimize ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi ifade etmek istiyorum. Umarım bir daha böyle ayrılıklar yaşanmaz.""Umarım kısa süre içerisinde, yaptığımız çalışmalar sonucunda konsolosluk çalışanlarımızı da sağ salim ülkemize getireceğiz. Günlerdir tek düşüncemiz, vatandaşlarımızı ülkemize geri getirmek, aileleriyle kavuşturmaktır" dedi.

Bu açıklamadan benim anlamam gereken şey ne?

dostluk

Kıdemli Üye
Bu açıklamadan benim anlamam gereken şey ne?

Siz ne demissiniz yukardaki haberi verirken??

Sanki turkiye hukumeti sayesinde serbest kalmadilaeda kendiliginden biraktilar soforleri..

Ayip gercekten inaan biraz vicdanina danisarak yorum yapar..resmen tahrik ediyorsunuz insanlari..

Insan derken akp yani sayin erdogani sevenleri ve sayanlari diyorum..hani insandan sayiyorsaniz..

IŞİD soytarıları tarafından kaçırılan türk kamyon şoförleri serbest bırakılmışlar

Büyük geçmiş olsun.İnşaallah diğer diplomatlar da en kısa zamanda kurtulurlar.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com

Sanki turkiye hukumeti sayesinde serbest kalmadilaeda kendiliginden biraktilar soforleri..

Ayip gercekten inaan biraz vicdanina danisarak yorum yapar..resmen tahrik ediyorsunuz insanlari..

Insan derken akp yani sayin erdogani sevenleri ve sayanlari diyorum..hani insandan sayiyorsaniz..

IŞİD soytarıları tarafından kaçırılan türk kamyon şoförleri serbest bırakılmışlar

bu ve benzeri üslubu tavırları paylaşımlarında her zaman sergilemektedir
bunun provokatörlük ve fitnecilik ten başka bir tarifi olamaz
verdiğiniz alıntı bunun çok güzel bir örneğidir
sözde insanlık (Müslümanlık) adına buna göz yumulması görmezden gelinmesi insanlık dışıdır
nasıl hayra vesile olan hayrı yapmış gibiyse böyle fitneciliğe(şerre) vesile olmakta şerden başka bir şey kazandırmaz .gerçekten yazık

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Birincisi benim yaptığım orda bir latife, bir kinaye, bir espri vs.vs.

Ama diyelim ki son derece ciddiyim.

Eee ben öyle demiştim, peki senin aktardığında benim dediğimin TERSİNİ İSPATLAYACAK bir şey var mı?

Kesinlikle yok.

MİTİN BAŞARILI OPERASYONUYLA lafı haber sitesinin yorumu, davutoğlu bu yönde tek bir kelime edebilmiş mi? BİZ KURTARDIK diyebiliyor mu?

HAYIR.

Madem bizim devlet bıraktırdı veya KURTARDI hani nerede diplomatlar sayın arkadaşım?

Madem mit şoförleri kurtaracak güçte neden diplomatlar kurtarılmıyor?

Ayrıca ELEŞTİRİYE niçin bu kadar tahammülsüzsünüz?

Olabilir, diyelim ki benim eleştirim yanlış, gelirsiniz eleştirin şu noktada yanlıştır, haksızdır, doğrusu şudur dersiniz.

Bakın yukarda bir EDEPSİZ AHLAKSIZ var, ağzına gelen küfürleri sıralıyor bana, neden: SADECE AKPYİ ELEŞTİRDİĞİM İÇİN!

AKp haşa kuran mı? din mi? İslam mı? Peygamber mi?

Akp eleştirilemez mi?

Mesela sen NEDEN ONA TEK KELİME TEPKİ GÖSTERMİYORSUN da bana tepki gösteriyorsun? Onun küfürleri benim eleştirimden daha mı güzel?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Akp milletvekilleri danışmanlarına:

3fb210032ca017af50a93740df7f35ae_ed24f1379d1fe4c78526d348cdbfbd46_resize_300_.jpg

Milletvekillerine:

milletvekillerine_rekor_zam_h78.jpg

Mİlletvekil emeklilerine:

8104.jpg

Bu zamları yapmadı mı?

YAPTI.

Herkes de gördü.

Milletvekillerine, vekil emeklilerine, vekil danışmanlarına bu zamları yapan akp asgari ücrete:

images

HaberRes_34967.jpg

Sadece 45 TL zam yapmadı mı?

Bütün bunlar olurken ben de vicdanın kurusun akp demişim.

Sırf bunu dedim diye adam küfür üstüne küfür yağdırıyor.

Ayıp değil mi yahu?

Partizanlık bu kadar insanın gözünü kör eder mi?

Ve bu ahlaksız küfürler yağdırırken sadece @ebucomputer; arkadaş tepki gösteriyor bu edepsize.

Yazık çok yazık.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Aşağıda vereceğim haber akp yanlısı haber7 ve habertürk sitelerinin haberi.

http://www.haber7.com/guncel/haber/1176763-isidden-turk-tir-soforlerine-sok-itiraf
isidden_turk_tir_soforlerine_sok_itiraf_1404543196_6957.jpg

Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütü tarafından Musul’da rehin alınan ve 23 gün sonra serbest bırakılan 32 Türk şoförü ailelerine kavuştu. Şanlıurfa Havalimanı’na getirilen TIR şoförleri, gece yarısı yaşadıkları şehirlere dağıldı.

‘SİZİ BURADA UNUTTUK, ÖZÜR DİLERİZ’

Servet Karakan ise şunları kaydetti: "Bırakılmadan 1 gece önce Musul’dan, IŞİD’in üst düzey bir komutanı geldi. Akşam saat 7’de bizi topladılar. Bu komutan bize Arapça bir konuşma yaptı."

"Savaşta, sizi burada unuttuğumuz için özür diliyoruz. Daha önce bırakacaktık, ama çatıştığımız için sizi burada unutmuştuk. Yarın kurban kesip birlikte iftarımızı açıp sizi memleketinize göndereceğiz’ dedi."
"Ama sabahleyin aynı kişi gelip ‘Bize yukarıdan emir geldi, sizi bugün hemen bırakacağız’ diye konuştu. Ailelerimize kavuştuk."

http://www.haber7.com/guncel/haber/1176763-isidden-turk-tir-soforlerine-sok-itiraf

Sırf ben "Baktılar Türkiye devletinin kurtaracağı yok, biz bari serbest bırakalım dediler herhalde!" dedim diye kızan arkadaşlar ne diyecke bu habere çok merak ediyorum!

Buyrun.. bırakılmışlar mı, yoksa mit vs. mi kurtarmış siz karar verin!

dostluk

Kıdemli Üye
Birincisi benim yaptığım orda bir latife, bir kinaye, bir espri vs.vs.Ama diyelim ki son derece ciddiyim.Eee ben öyle demiştim, peki senin aktardığında benim dediğimin

TERSİNİ İSPATLAYACAK bir şey var mı?Kesinlikle yok

.MİTİN BAŞARILI OPERASYONUYLA lafı haber sitesinin yorumu,
davutoğlu bu yönde tek bir kelime edebilmiş mi? BİZ KURTARDIK diyebiliyor mu?HAYIR

.Madem bizim devlet bıraktırdı veya KURTARDI hani nerede diplomatlar sayın arkadaşım?Madem mit şoförleri kurtaracak güçte neden diplomatlar kurtarılmıyor?Ayrıca ELEŞTİRİYE niçin bu kadar tahammülsüzsünüz?Olabilir, diyelim ki benim eleştirim yanlış, gelirsiniz eleştirin şu noktada yanlıştır, haksızdır, doğrusu şudur dersiniz.Bakın yukarda bir EDEPSİZ AHLAKSIZ var, ağzına gelen küfürleri sıralıyor bana, neden: SADECE AKPYİ ELEŞTİRDİĞİM İÇİN!AKp haşa kuran mı? din mi? İslam mı? Peygamber mi?Akp eleştirilemez mi?Mesela sen NEDEN ONA TEK KELİME TEPKİ GÖSTERMİYORSUN da bana tepki gösteriyorsun? Onun küfürleri benim eleştirimden daha mı güzel?

Yazik yazik demekki mesajimi okumadiginiz gibi haberleei okudugunuz dinlediginiz yerlerdede bu bolumlerine gozleriniz kor kulaklariniz tikali..

Davutoglu ne zaman aciklama yapmamis..haberlwrde tum kanallarda dahi cikti..

Demekki sadece kuran elestirilebilr oyylemi? O zaman sayin erbakanida elestirelim elestirenlerede tahammul gosterelim heleb birak sayin erbakani kamalagi elestirelim bundan sonra bol bol..kinaye konusalim saka yapalim nasilsa adam kuran degol ya..

Diyecek aslinda xok sey varsa allah islah eyylesin deyip botiriyorum..

DAVUTOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Musul'da IŞİD tarafından 10 Haziran'da kaçırılarak rehin alınan 32 Türk tır şoförünün serbest bırakılması ile ilgili açıklama yaptı.

Davutoğlu, "23 gündür gece gündüz takiplerimiz ve yaptığımız çalışmalar sonucu 32 şoförümüz, Başkonsolosumuz tarafından teslim alındı.

Erbil'e doğru yola çıktılar. Şoförlerin sağlık
durumları iyi. Sadece bir şoförün kontröle ihtiyacı olabilir. Şu anda bir THY uçağı Erbil'e yola çıktı. Akşam saatlerinde şoförler ile birlikte Ankara'ya geri dönecek.""Bütün şoförlerimize ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi ifade etmek istiyorum. Umarım bir daha böyle ayrılıklar yaşanmaz.""Umarım kısa süre içerisinde, yaptığımız çalışmalar sonucunda konsolosluk çalışanlarımızı da sağ salim ülkemize getireceğiz. Günlerdir tek düşüncemiz, vatandaşlarımızı ülkemize geri getirmek, aileleriyle kavuşturmaktır" dedi.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com

Yazik yazik demekki mesajimi okumadiginiz gibi haberleei okudugunuz dinlediginiz yerlerdede bu bolumlerine gozleriniz kor kulaklariniz tikali..

Davutoglu ne zaman aciklama yapmamis..haberlwrde tum kanallarda dahi cikti..

Demekki sadece kuran elestirilebilr oyylemi? O zaman sayin erbakanida elestirelim elestirenlerede tahammul gosterelim heleb birak sayin erbakani kamalagi elestirelim bundan sonra bol bol..kinaye konusalim saka yapalim nasilsa adam kuran degol ya..

Diyecek aslinda xok sey varsa allah islah eyylesin deyip botiriyorum..

sözde eleştirmek adı altında
iftira atma , saptırmak , kara çalmak yayın ilklerine uymadığından görmüyor göremiyor görmezden geliyor olmasın !!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
13.sıradaki yazım bakidir.

AKP YANDAŞI haber sitelerini haberi: IŞİDİN BIRAKTIĞI diyor açık bir şekilde.

Davutoğlunun açıklamasını okumadın mı diyenlere: Davutoğlu KONSOLOSUMUZ TARAFINDAN TESLİM ALINDI diyor, KURTARILDI demiyor iyi okuyun.

Yandaş gözlüğünüzü bırakıp da okuyun!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Ben:

"Bakın yukarda bir EDEPSİZ AHLAKSIZ var, ağzına gelen küfürleri sıralıyor bana, neden: SADECE AKPYİ ELEŞTİRDİĞİM İÇİN! AKp haşa kuran mı? din mi? İslam mı? Peygamber mi?Akp eleştirilemez mi?"

Dedim.

Benim bu kadar açık, bu kadar net yazıma Sayın dostluk ne yazıyor:

"Demekki sadece kuran elestirilebilr oyylemi?"

diyor:)

Yazıları nasıl okuyorsunuz Allah aşkına???

Ben akp kuran mı ki eleştirilemesin diyorum, bütün TÜRKÇE bilenler bilir ki burda KURAN ELEŞTİRİLEMEZ, AKP ELEŞTİRİLİR demektir:)

Ve devam ediyor:

"O zaman sayin erbakanida elestirelim elestirenlerede tahammul gosterelim heleb birak sayin erbakani kamalagi elestirelim bundan sonra bol bol."

:)

Akpnin bir yanlışını, bir eksiğini yazan herkese ERBAKAN diyorlar yahu:)

Ya arkadaş Erbakan öldü!

Vefat etti!!!

Sağ ike kurtulamadı sizden ölüsünü bari rahat bırakın be!

Erbakana değil YAZILANA bakın, YAZILANA cevabınız varsa verin.

Yazılana verecek cevabınız yoksa Erbakan diyerek kurtulamazsınız, haklı olamazsınız.

dostluk

Kıdemli Üye
Davutoğlu 2 günde bir bizi aradı

"">“Gizli tuttuğumuz telefonlar sayesinde yetkililerle irtibat kurabiliyorduk. Davutoğlu 2 günde bir bizi arayıp moral ve destek verdi.”"">Irak'ın Musul kentinde terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) tarafından 23 gün alıkonulduktan sonra serbest bırakılan tır şoförlerİ aileleriyle hasret gideriyor. Yakınları ve komşularının yalnız bıraktığı şoförler, ziyaretçilerine 23 gün boyunca yaşadıklarını anlatıyor. Kardeşiyle beraber alıkonulan Müslüm Görmez, rehin tutuldukları süre içerisinde herhangi bir eziyet veya işkenceye maruz kalmadıklarını söyledi.

Türkiye'nin çok büyük bir devlet olduğunu ifade eden Görmez, “Başta Ahmet Davutoğlu olmak üzere Allah tüm devlet birimlerinden razı olsun. Başbakanımız sayesinde kurtulduk. Gizli tuttuğumuz telefonlar sayesinde ailelerimizle görüşüyor, yetkililerle irtibat kurabiliyorduk.

Dışişleri Bakanlığı ve Bakan Davutoğlu ile sürekli temas halindeydik. Ama Türkiye'deki yayınlar bizi riske atıyordu. Bu nedenle yayın yasağı hayatımızı kurtardı. Televizyonları izledikten sonra bize 'telefonları çıkarın' diye başımıza silah dayıyorlardı. Çünkü Türkiye ile irtibat kurduğumuzu anlıyorlardı” dedi.

Hüseyin Görmez ise Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun 2 günde bir kendilerini aradığını söyledi. “Devletimizin kararlı bir devlet olduğunu, bizi burada bırakmayacağını biliyorduk” diyen Görmez, Geyara havaalınına alıkonuldukları süre boyunca Dışişleri Bakanı Davutoğlu'n6un kendilerine verdiği moral ve destek için,” Allah ondan razı olsun, çok yardımcı oldu. Gecesiyle gündüzüyle” dedi. Görmez, Davutoğlu'nun hatırlarını sordurduğunu ve “Korkmayın biz arkanızdayız mesajını” kendilerine ulaştırdığını söyledi. Vehbi Demir, ise herhangi kötü muameleye maruz kalmadıklarını belirterek, “Kendileri aç kaldı, bizi aç bırakmadılar” diye konuştu. Dini yönde hiçbir baskı uygulanmadığını da kaydeden Demir, “Bize sadece 'namaz kılmak isteyen kılabilir' dediler” ifadelerini kullandı.

Rehin tutulan konsolosluk çalışanlarının otelde kaldığını söyleyen Demir, “Bizim yerimiz açık alandı, onların durumu daha iyiydi” dedi.

: ))
Hey gidi yandas gozlugu ..

He davutoglu gidecekti ellerinden tutup getirecekti..

Konsoloslugumuz turkiyeyi temsil etmiyor..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
bi de NASIL KURTARDIĞIMIZI anlatsan da biz de okusak :)

Nasıl bir operasyon yapmışlar sayın dostluk? Kaç komonda ile kurtarmışız bunları?

dostluk

Kıdemli Üye
paylaştıklarımı okuyun yeterli..içinde herşey var..mantık yürütüp hayal etmesenizde olur..somut olanları açıklananları okuyalım yeter..