Redyellow'un Kervan'ı 967 (03.07.2014)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Eskiden ZAM ZULÜM İŞKENCE İŞTE CHP diye slogan vardı 12 eylülden önce.

Akp bu gidişle chpyi geçecek!

Maaşlara gelince cimri olan akp benzine, gaza vs. zam sözkonusu olunca çatır çatır zam yapmaktan çekinmiyor.

Kahrolasıca İsrail KUDURDU!

İnşaallah en kısa zamanda İTLAF olur!

Sivas KATLİAMININ yıldönümü.

Devletin gerçek anlamda üzerine gitmediği, soruşturmadığı, GERÇEK SUÇLULARIN ortaya çıkmasını istemediği ve göz boyamak için bir kaç kişiyi içeri tıkıp üzerini örttüğü bir katliam.

Bir çok sorunun cevabının BULUNMADIĞI bir katliam.

Ve bu olay üzerinden sürekli olarak Müslümanlara, İSLAMA saldırıların yapıldığı, leke çalınmaya çalışıldığı bir katliam.

Bu olay üzerinden İSLAMA kim leke çalınmasını İSTERSE bilin ki bu katliamın gerçek müsebbipleri işte o ZİHNİYETTİR.

Bu olaydan bahsederken direk İSLAM dinine saldıranların derdi madımak, aleviler vs. değildir, bunların derdi içlerindeki İslama, din’e olan kini kusmaktır.

Bunlar da en az o insanları yakan hainler kadar haindir!

Gerçek anlamda Sivas katliamı için, orda ölen insanlar için üzülen herkes bu hainlere karşı dikkatli olmalı ve bunların oyununa gelmemelidir.

Sadece brandın programının değil BİR ÇOK ŞEYİN SANSÜRLENDİĞİNİ düşünüyorum, bir çok şeyin GİZLİ kaldığını düşünüyorum sivas katliamı olaylarında.

Madımak anmasına tomayla müdahale edilmiş.

Sözcü gazetesi de HAKLI OLARAK 21 yıl önce sıksaydınız keşke diyor.

Gerçekten de sorulması gereken sorulardan birisi de budur: 21 YIL ÖNCE, SİVASTA SAATLERCE SÜREN PROTESTOLARA NEDEN MÜDAHALE EDİLMEMİŞTİR???

SOLCU bir partinin HÜKÜMET ORTAĞI olduğu bir iktidar döneminde saatlerce eylem yapılıyor, olaylar oluyor ve müdahale yok!

Eylemlerin yapıldığı televizyonlardan, radyolardan bas bas bağırılıyor, olaylar çıktığı haber yapılıyor ama İKTİDAR kanadından ÇIT YOK!

MÜDAHALE YOK!

Kişileri DAĞITIN diye bir şey yok!

GARİP DEĞİL Mİ?????

" Eski hükümetler, milletin malının % 80'ini yiyorlar ve kalan % 20 ise yol parasına bile yetmiyordu. Tayyip Beyin hükümetleri ve bürokratları ise, % 20'ini yediler; "

AKpye yakınlığıyla bilenen ahmet akgündüz akpyi öveyim derken bunları söylemiş!

PES!

020720140958116757134_3.jpg

Yeni asya gazetesi risale-i nurların basımı ile ilgili sıkıntıdan dolayı yayınladığı karikatürde ismet inönünün BİZİM YAPAMADIĞIMIZI SEN YAPTIN diyerek TAYYİP ERDOĞANIN ayaklarına kapadığını resmetmiş!

mevlit.jpg

muharrem-ince-ataturk-olmasaydi-adiniz-dimitri-olurdu-muharrem-ince-664x354.jpg

Muharrem incenin bodrumda RAMAZAN ayında bira içerken görüntüsü yayınlanmış.

DOĞRU mu, bir hile vs. var mı bilemiyorum.

DOĞRU İSE: Seçimlerden önce camide vs. görüntü veren muharrem incenin ramazanda bira içmesi en azından İKİYÜZLÜLÜK olmaz mı?

Yalan ise muharrem ince bu haberi yapanlara dava açmalıdır, ama dünden bu yana bu yönde bir açıklama gelmedi inceden.

Emine Ülker tarhandan oldukca sert açıklamalar var cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda... ÇATI ADAYI'na karşı chpdeki tepkiler hala bitmemiş anlaşılan.

Chpde asıl gürültü bence cumhurbaşkanlığını kazanamazlarsa çıkacak, bugün ses çıkaran chp içi muhalefet asıl büyük gürültüyü o zaman çıkartır diye düşünüyorum.

Tüm emekliler derneği Saadet partisini ziyaret ederek emeklilerin sorunlarına gösterdikleri ilgil için saadet yönetimine teşekkür etmişler.

Keşke AKP de emeklilere, asgari ücretlilere vs. gereken ilgiliyi gösterse de bu dernekler akpye de teşekkür etse!

Halk T'v'de Ceyda Karan'ın sunduğu Yol Haritasına katılan Sinan Meydan programda Ekmeleddin ihsanoğlunu Atatürk'ün nutkunu çarpıtmakla suçlayınca yayın birden kesilmiş, reklama gidilmiş, reklamdan sonra da programa dönülmemiş!

SANSÜRün kralını uygulamışchpnin kanalı halk tv!

Külahımın demokratları!

Teravih namazı yok vs. diye açıklama yapan abdulaziz bayındıra diyanet işleri başkanlığının güzel bir cevabı gelmiş.

Diyanet İşleri Başkanlığı insanların kafasını karıştıran bu tür sözlere karşı güzel bir açıklama yapmış.

İSRAİL HURMASI ALMAYIN kampanyası başlatılmış.

AYNEN KATILIYORUM.

İsrail hurması almak Filistinlilerin katili israile para aktarmak demektir! İsraile al parayı vur filistinliyi demektir.

İsrail hurması müslümanın boğazından geçmemeli!

Müslüman harcarken de, yerken de dikkatli olmalı.

İSRAİL mallarına, ÇİN mallarına ABD mallarına her zaman boykot uygulamalı.

İngiltere'nin ünlü yayın kurumu BBC, Londra'daki genel merkezinin önünde, İsrail yanlısı yayın yaptığı gerekçesiyle protesto edilmiş.

BBC'nin israil yanlısı yayın yapmasına şaşırdım mı?

HAYIR.

BBC tam bir yahudi uşağıdır, tam bir islam düşmanıdır.

Cumhurbaşkanı adayı tayyip erdoğanın başbakanlıktan istifa etmesi gerektiği yönündeki istekleri akp sözcüsü hüseyin çelik HAYIR, İSTİFA YOk şeklinde açıklama yapmış.

Çelik belediye başkanlarını örnek veriyor ve mesela diyor izmir belediye başkanı chpli aziz kocaoğlu hem görevine devam etti hem adaylığını devam ettirdi diyor.

Örnek olarak doğru ama ben GENEL OLARAK aday olanların görevlerinden ayrılmaları gerektiğini düşünüyorum.

Başbakan, belediye başkanı, devlet memurları tamamı aday olunca görevlerinden ayrılmalılar.

MEMURLAR aday olunca istifa ediyor ama belediye başkanları, başbakan, bakanlar için böyle bir yasa yok.

BU BİR EKSİKLİKTİR ve düzeltilmelidir.