Redyellow'un Kervan'ı 965 (01.07.2014)

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Haberler akpli yanlısı habervaktim sitesinin haberleri.

Yoksulluk sınırı: 3.772 TL

12 senedir tek başına hükümet olan akp hükümetinin asgari ücrete yaptığı zam 45 TL

Bu 45 tl ile birlikte asgari ücretin yükseldiği miktar: 891 TL

Bu tabloya bakıp AKP’nin baş harfindeki ADALET kelimesinin bu partiye yakıştığını kim söyleyebilir???

EL İNSAF AKP!

Akpnin cumhurbaşkanı adayı bugün açıklanıyor.

Arınç dünyanın tanıdığı bir isim olacak demiş.

Büyük ihtimalle tayyip erdoğanın ismi açıklanacak gibi.

Ben Erdoğanın başkanlık sistemine geçmeden köşke çıkmayacağını, bir dönem daha başbakanlık yapacağını, başkanlık sistemine geçmeden köşke çıktığı takdirde akpnin bölünebileceğini, akpnin aleyhine olacağını, akpnin anap gibi olacağını düşünerek köşke arınç gibi bir ismin çıkacağını tahmin etmiştim ama yanıldım herhalde.

Yine de bekleyelim, belki yanılmam :)

HDP cumhurbaşkanı adayı olarak eşbaşkan selahattin demirtaşı göstermiş.

Ben ilk baştan beri cumhurbaşkanının İLK TURDA SEÇİLEMEYECEĞİNİ, İKİNCİ TURA KALACAĞINI düşünüyordum.

HDPnin resmen aday çıkarmasıyla bu düşüncem iyice pekişti.

BENCE cumhurbaşkanlığı seçimi (Akp tayip erdoğanı gösterirse) ikinci turda belli olur.

Görüntüde bir montaj vs. yoksa çatı adayı ekmeleddin bir zamanlar tayyiple kankaymış!

Aslında garip bir durum yok, gayet normal bir görüntü….Seçimler yaklaştıkca bakalım daha neler çıkacak???

Sol görüşlü Bolivya hükümeti almış bu kararı, bu karara göre kuledeki saat bilinenin TERSİNE çalışacakmış.

Garip olmuş:)

Şanlıurfada akpli belediye başkanı cami minarelerine asılan MAHYAYA KENDİ İSMİNİ YAZDIRMIŞ.

Haber doğru ise gerçekten çok büyük ayıp etmiş başkan, kınıyorum.

Bir terbiyesizlik daha.

Seyyar satıcı biz sana oy verdik diyor, başkan da "vermeseydin lan s..refsiz" diyor.

Haber doğru ise başkanın terbiyesizliği tavan yapmış.

Ramazan ayı gelince bir çok şeye zam gelmiş.

Milliyet "ramazan klasiği" demiş, hayır ramazan klasiği değil, bu bir EDEPSİZLİK KLASİĞİ olabilir, FIRSATÇILIK KLASİĞİ olabilir.

İsrail terör devletinin günlerdir bulmak için terör estirdiği 3 yahudi ölü olarak bulunmuş.

Bu kişilerin ölüm sebebi her ne olursa olsun farketmez israil mutlaka filistini, gazzeyi bombalayacak, terör estirecektir.

Bunların tıyneti bu çünkü.

IŞİD denen soytarılar KABEYİ YIKMA kararı almışlar!

Haberlerde böyle bir şeyden bahsediliyor.

Şahsen bu haberin doğru olduğuna inanmıyorum.

Bayraklarında peygamber mührü taşıyan birileri bunu niye söylesin, MÜSLÜMANLARIN DESTEĞİNE İHTİYACI OLAN BİRİLERİ ŞU ORTAMDA NEDEN KABEYİ YIKMAKTAN bahsetsin?

Çok garip.

Ama haber doğruysa şunu söylüyorum bu soytarılara:

Radikal gazetesi internet sitesinde büyük bir terbiyesizliğe imza atılmış.

Kınıyorum.

Aynen katılıyorum.

Bazı belediyeler, gazeteler, televizyonlar ramazan ayını adeta bir eğlence, bir festival olayına dönüştürüyorlar.

Bu çok yanlış, bu yanlışı yapanları kınıyorum.

Ramazan islamı anlama, islamı yaşama ayıdır, nefsi terbiye ayıdır, fakiri-yoksulu anlama, dertleriyle dertlenme ayıdır.

HTML