Redyellow'un Kervan'ı 1448 (22.12.2015) Örümcek Ağı...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Yine maalesef şehit haberleri var.

Diyarbakırda ve Bitlisde askerlerimize hain saldırı ve 3 askerimiz şehit.

Mekanları cennet olsun, kederli ailelerinin ve sevenlerinin başısağolsun.

Hainlerin Allah belasını versin.

Akpli ömer çelikin İSRAİL DEVLETİ TÜRKİYENİN DOSTUDUR açıklamasına tepkiler devam ediyor.

Akp yandaşları çelikin sözünün üzerini örtmeye çalışıyorlar, yok onun kişisel görüşüymüş yok felanmış filanmış diyorlar ama asıl dikkat çeken: Ahmet davutoğlu ve tayip erdoğandan ömer çelikin bu açıklamasına net bir tepki gelmedi, hayır biz katılmıyoruz vs. demiyorlar.

Hatta ömer çelik GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR diyor ama daha önce İSRAİL TERÖR DEVLETİDİR diyen erdoğandan hiç ses çıkmıyor.

TERÖR DEVLETİYLE YANİ TERÖRİSTLERLE GÖRÜŞME YAPIYORLAR ama bu yanlıştır vs. diye bir ses yok akp kanadından!

Tekrar edelim: İSRAİLDEN TÜRKİYEYE VE MÜSLÜMANA DOST OLMAZ!

Görüntüdeki kuyruk piyango kuyruğu.

İHA "UMUT KUYRUĞU" demiş.

Bu çok yanlış.

Haramdan umut olmaz... bu olsa olsa HARAM KUYRUGU olabilir.

Şişli belediyesinin yeni yönetimi mustafa sarıgüllü eski dönem hakkında çok ciddi suçlamalar içeren bir rapor yayınlamış.

Hukuka aykırı işlemler yapıldığı iddia ediliyor ve bunun boyutunun da 300 MİLYON DOLAR civarında olduğu belirtiliyor haberde.

Mustafa sarıgül nasıl bir tepki verecek bilemem ama ortalık biraz karışacak gibi.

Büyükşeytan amerikanın başı obama "işidi yok edene kadar durmayacağız" demiş.

YALAN.

Amerika da rusya da diğer emperyalistler de KULLANIM SÜRESİ DOLMADAN işidi yoketmezler, zarar vermezler.

İşid onların kuklası zaten.

Ancak emperyalistler alacaklarını tamamen alırlar, emellerine kavuşurlar, işidin miadı dolar o zaman kullanılmış bir mendil gibi çöpe atarlar.

Gerisi hikaye.

Televizyon dünyasından bir kaç haber.

Ve dün Okan Bayülgenin söylediği sözler:

Dün okan bayülgen haklı demiştim.

Yukardaki acaip şeyleri okuyunca bir kez daha evet okan bayülgen sonuna kadar haklı diyorum: TÜRKİYE TELEVİZYONLAR ARACILIĞIYLA AHLAKEN KORKUNÇ BİR ÇÖKÜNTÜYE SÜRÜKLENİYOR!

Tabi bu sözünde haklı ama maalesef bu çöküntüye kendisi de alet oluyor.

Aydında amatör maçta rakibine sert giriyor, rakibi yerde, hakem kırmızı gösteriyor faul yapana, bu sefer iyice sinirleniyor yerde yatan adamın suratına tekme atıyor.

Bazen insanlar belgesellerde izlediğimiz aslanlardan, sırtlanlardan vs.vs daha vahşi diye düşünüyorum.

Türkiyenin düşürdüğü rus uçağının kara kutusuyla ilgili gelişmeler var.

Ruslar "karakutu çok zarar görmüş, okunması, deşifre edilmesi çok zor" diyorlarmış.

Günlerdir kara kutu kara kutu diyorlardı, şimdi zarar gördü, imkansız, çok zor vs. diyorlar.

Çok mu zor yoksa istediğiniz şeyler mi çıkmadı???

Karakutunun kayıtlarında İŞİNİZE GELMEYEN ŞEYLER olunca mı imkansız oldu okumak acaba???

Meşhur jetfadıl lakaplı fadıl akgündüz hakkında savcı dolandırıcılıktan tutuklama istemiş, mahkeme serbest bırakmış.

Daha önce şöyle bir söz okumuştum:

TÜRKİYEDE KANUNLAR ÖRÜMCEK AĞI GİBİDİR;

BAL ARILARI TAKILIR KALIR;

EŞEK ARILARI DELER GEÇER!

AKPli ömer çelikin İSRAİL DEVLETİ TÜRKİYE İLE DOSTTUR sözüyle ilgili haberler devam ediyor.

Davutoğlunun bizzat kendi ağzıyla meydanlarda bağıra bağıra söylediği İSRAİLLE DOST OLMAYACAĞIZZZZZZ sözleri hatırlatılıyor akpye.

Dilerim akp bu eleştirileri gözönüne alır ve bu İTrail denen zalimlerle dost olmaz.

Bırakın dost olmayı Türkiye bunlarla tüm diplomatik ve ticari ilişkilerini derhal bitirmelidir.

AKPli Kayseri Kocasinan Belediyesi'nin, bir daire parasına 166 Bin m2 arsayı Cemaat'e yakınlığıyla bilinen Burç Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı'na verdiği ortaya çıkmış.

Neyin karşılığında verildi diye sorulmuş.

Neyin karşılığında verildi bilemem ama diyecekler şu: SAFMIŞIZ; KANDIRILDIK!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni anayasa için bu hafta CHP, MHP ve HDP'nin kapısını çalacakmış.

Türkiyenin kesinlikle yeni bir anayasaya, sivil bir anayasaya, maddeleri açı ve kesin çizgilerle belirlenmiş, lastik gibi isteyenin istediği tarafa çekemeyeceği bir anayasaya ihtiyacı var.

Ama Akp "başkanlık sistemini" yeni anayasaya sıkıştırmak istediği takdirde bu meclisten UZLAŞMA ile yeni bir anayasa çıkacağına inanmıyorum.

Başkanlık sevdasını bir kenara bıkarlarsa belki.

d4v60rasviyacy0xq.jpg

Bu gece mübarek MEVLİD KANDİLİ.

Cenabı Hak hayırlı eylesin.

Vatanımız, milletimiz ve hepimiz için hayırlara vesile olsun inşaallah.

Bütün MÜSLÜMANLARIN Mübarek Mevlid Kandillerini tebrik ediyorum, Allah tekrarını nasip eylesin.