Redyellow'un Kervan'ı 1439 (13.12.2015) Cennette Yemek Yemek...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Adını yazmaya bile değmez bir hdpli MİLLETVEKİLİ polisimize ağır hakaretler yağdırmış.

Haber sitesinin dediği gibi nasılsa dokunulmazlık var, saydır!

Bu DOKUNULMAZLIK olayı çok yanlış anlaşılıyor bizim ülkemizde.

HAKARET olayında asla dokunulmazlık olmamalı.

Bu tip kişiler cezalandırılmalıdır.

Irakta bazı soytarılar Türk bayrağını yakmışlar.

Bu ahlaksızlığı tüm ırak halkına mal etmemek lazım.

Bunlar ülkelerini işgal eden amerikan köpeklerine sesini çıkarmayan soytarılar, şimdi tutmuşlar Türk bayrağı yakıyor.

Kurban olun siz o al bayrağa.

Afrika ülkelerinden Gambiya Devlet Başkanı Jammeh, ülkesinin bundan böyle "İslam devleti" olduğunu ilan etti

Öncelikle hayırlı olsun, dilerim ki gerçek manada İslamın uygulandığı bir devlet olur, gerçek manada İslamın güzelliğinin uygulandığ, yayıldığı, yaşandığı bir güzel ortam olur.

Ama şu da var:

İSLAM adını duyunca tüyleri diken diken olan emperyalistler ve onların uşakları çok yakında özellikle de medya aracılığıyla İslam Devleti ilan eden devlet başkanını YAMYAM olarak gösterirler.

Ülkede iç karışıklık çıkartıp, işte müslüman devleti böyle derler.

Olmadı kimyasal silah üretiyorrrr diyerek işgal ederler!

Rusya suriyede köye füze atıyor 4 ölü var.

Bizde tek bir trafik kazasında 11 ölü.

Bizim kazalarımız füzelerden daha ölümcül, daha KATİL.

oe_8205.jpg

"BEN ÇOK AÇIM"

Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Suriyeli kız, çizdiği resimle tabutun içinde kendini tasvir ederken, ailesine yazdığı vasiyette,

"Bu benim vasiyetimdir.

Canım annecim!

Senden benim güzel gülüşlerimi hatırlamanı ve yatağımı olduğu gibi bırakmanı istiyorum.

Ve sen ablacığım!

Arkadaşlarıma de ki:

"O açlıktan öldü..."

Ve sen abiciğim!

Üzülme; ama, ikimiz birlikte, ’Biz açız!..’ dediğimizi hatırla.

Ey Ölüm meleği! Acele et ve ruhumu al ki artık Cennette yemek yiyeyim.

Ben çok açım.

Ve ey ailem!

Benim için korkmayın.

Ben sizin yerinize de Cennette yiyebildiğim kadar çok yiyeceğim"
diyerek, okuyanların yüreklerini parçaladı.

YORUMSUZ!

2016 Avrupa futbol şampiyonasında Türkiye, İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan aynı grubda yer aldılar.

Fatih Terim "çok sert gruba düştük" demiş.

Katılıyorum, çok zor bir grup oldu, işimiz çok zor.

CHPli haluk koç istanbulda bir lokantada bilal erdoğanla fotoğraf çektiren bir kaç tane SAKALLI vatandaşın görüntüsünü güya bilal erdoğanın işidle ilişkisini ispatlamak için kullanmıştı.

Şimdi özür diliyor o insanlardan.

Özür tabi ki güzel bir erdem, hatadan dönmek tabi ki güzel bir şey ama asıl olan özür dileyecek duruma düşmemektir, siyasetcilerin bir şey söylemeden, bir iddiada bulunmadan önce iyice araştırıp, kılı kırk yarıp öyle konuşmaları lazım.

O insanlar haluk koçun o iddiasından sonra, basında çarşaf çarşaf resimlerinin çıkıp işidci ilan edilmelerinden sonra kimbilir ne zorluklar yaşadılar, özür bu yaşadıklarını geri getirir mi?

Amerika...

Rusya...

Batı....

Esat...

Öso…möso..

vs.vs.

FİLLER TEPİŞİR; OLAN ÇİMENLERE OLURMUŞ.

Olan Suriye halkına oluyor.

Türkiye'nin en pahalı üniversitelerinden Koç Üniversitesi ÖZ YÖNETİM paneli düzenlemişti.

Bu da büyük tepki almış, haberlere sözkonusu olmuştu.

Ancak üniversite geri adım atmamış ve sözkonusu panel yapılmış.

Panele POLİS TOKATLAYAN HDPLİ KADIN SABAHAT da katılmış ve "son zamanlarda PKK'nın şehir yapılanması olan YDG-H'lilerin hendekleri neden kazdıklarını, hendek kazılan bölgede öz yönetimin nasıl geliştirildiğini" anlatmış.

O kadar haber yapıldı, tepki gösterildi ama kimse bu soytarılığa müdahale etmedi, iptal ettirmedi.

AKP sırf cemate yakın diye HASTANE KAPATIYOR ama KOÇ üniversitesine ve bölücülerin bu yaptıklarına ses çıkarmıyor.

Yazıklar olsun.