Redyellow'un Kervan'ı 1426 (30.11.2015) Dualarla...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Diyarbakırda pkakalı hainlerin saldırısı sonucu şehit edilen 2 polisimiz sonsuz aleme uğurlandı.

SESSİZCE uğurlandılar.

Milyonların DUALARIYLA uğurlandılar.

Allah bütün şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin. Onlara minnettarız, Allah vatanımızı, milletimizi her türlü hainlikten, kötülükten muhafaza eylesin, kem gözlere fırsat vermesin inşallah.

pKAKALI hainlerin polislerimize yaptıkları ve 2 polisimizin de şehit olduğu çatışmada öldürülen diyarbakır baro başkanı tahir elçinin cenazesi "pKAKA PAÇAVRALARI" eşliğinde defnedilmiş.

Haber sitesi güzel yazmış: HER KATİL OLAY MAHALLİNE GERİ DÖNER!

Aynen öyle.

Türkiye domuz ihracatcısı oluyormuş!

MÜSLÜMAN Türkiye ve domuz ihracatı.

Vah ki vah!

Rus ayılarının uçakları suriyede bir PAZAR YERİNE saldırmışlar, 40 sivil öldürülmüş.

Rus aşıkları ve esat aşıkları buna da mutlaka bir kulp bulacaktır!

Vicdanı olmayana bahane çok nasılsa!

“Vallahi de billahi de o tırlar Türkmenlere gitmiyordu” diyen başbakan yardımcısı Tuğrul türkeşe o sözleri hatırlatılmış.

Ne dese beğenirsiniz: HİÇ BİR CEVAP VERMİYORUM!

Ulen KOLTUK ne kadar tatlısın!!!

Savaş uçaklarımız tarafından düşürülen rus uçağının pilotunun cenazesi Türkiyeye teslim edilmiş, Türkiye de Rus makamlarına teslim edecekmiş.

Akpnin TIR ÖFKESİ devam ediyor.

2 general, 1 emekli albay için TUTUKLAMA talebi var.

Tutuklarlar mı bilemiyorum, şu ana kadar açıklanmadı karar ama aha buraya yazıyorum, şu çok net:

Tutuklansalar bile bir süre sonra tahliye olurlar, akp de Ergenekonda olduğu gibi, Balyozda olduğu gibi, Şike davasında olduğu gibi “CEMAAT BİZE KUMPAS KURDU; PARALEL BİZİ KANDIRDIIII, ASLINDA BİR BU GENERALLERİ İÇERİ ATMAK İSTEMEMİŞTİKKKKKK” vs. der!

AB-TÜRKİYE zirvesi başlamış.

Davutoğlu tarihi bir gün diyor, tabi şu tarihde girecez, şöyle olacak böyle olacak anlamında diyor.

Ben de diyorum ki, keşke; BİZ ABYE GİRMİYORUZ; ABYE GİRMEKTEN VAZGEÇTİK; BİZ (Türki cumhuriyetlerle ve katılmak isteyen müslüman ülkelerle) TÜRK-İSLAM BİRLİĞİNİ KURACAĞIZ deseler, işte o zaman tam anlamıyla TARİHİ BİR GÜN OLURDU.

GÜNÜN İCADI:

d48csnr0bv0pcrdnr.jpg

Tembel çaycılar için.

Rusyanın Türk ürünlerine boykot vs.vs. gibi olayından sonra Araplardan Türk ürünlerine büyük destek kampanyası başlatılmış, sanal alemde yapılan ve çok büyük ilgi gören kampanyada özellikle insanlar TÜRK ÜRÜNÜ ALIN diye teşvik ediliyormuş.

Arap ülkelerinin başındaki KUKLALAR; UŞAKLAR ne der bilemiyorum ama arap halklarının bu desteği çok güzel, teşekkürler.

fft16_mf6338859.Jpeg

Gürcistan-Rusya üzerinden Türki cumhuriyetlere giden Türk tırlarının ruslar tarafından gümrükte bekletilmesi üzerine Azerbaycna kapıları açmış ve yukardaki güzergahın kullanılması gündeme gelmiş.

Bir teşekkür de Azerbaycana.

Bu güzergah rus güzergahından çok daha kısa ama burda yüksek tutarda ücretler alınıyormuş, şimdi bunların düşürülmesine çalışılıyormuş, inşaallah Azeri yetkililer bunu da düşünürler ve bu güzergah kullanılmaya başlar.

Almanyada top koşturan Hakan Çalhanoğlu maç esnasında sahaya atılan bir EKMEĞİ farkediyor, alıyor, üç kere öpüyor ve saha kenarına götürüyor.

Almanlar bunu konuşuyorlarmış.

Aferin hakan... demek ki hala bizim örfümüzü, ananelerimizi, güzelliklerimizden biri olan ekmeğe, nimete saygıyı unutmamış.

O ekmeği sahaya fırlatan karaktersize de yazıklar olsun, o ekmeğe kurban ol sen edepsiz kişi!

Bir iki gün önce elinde TÜRKMEN BAYRAĞI ile görüntülenen genç dün rus ve esat saldırısında şehit olmuş.

Elindeki Türkmen bayrağı kabrinin üzerine serilmiş.

Allah Türkmenlerin yardımcısı olsun.

Mustafa Denizlili Galatasaray iki defa öne geçtiği maçta kasımpaşa ile HAKEMLERİN YARDIMIYLA 2-2 berabere kaldı.

Beşiktaş İstanbulda Akhisarspora 2-0 mağlup oldu.

Yani: Dün herkes Fenerbahçeye çalıştı!

Ve son dakika gelişmesi olarak tır soruşturmasında 2 general ve 1 emekli albay TUTUKLANMIŞLAR.

Yukarda dediğim gibi mahkemeye vs. çıkarılmadan bir süre yatarlar, sonra tahliye olurlar.

Akp de "biz aslında tutuksuz yargılansınlar isterdik ama cemaat, paralel bize kumpas kurdu" vs.vs. der.

Ebu Computer

Kıdemli Üye

pKAKALI hainlerin polislerimize yaptıkları ve 2 polisimizin de şehit olduğu çatışmada öldürülen diyarbakır baro başkanı tahir elçinin cenazesi "pKAKA PAÇAVRALARI" eşliğinde defnedilmiş.

Haber sitesi güzel yazmış: HER KATİL OLAY MAHALLİNE GERİ DÖNER!

Aynen öyle.

Öldüren kendileri cenazeyi kaldıran kendileri.

Bu ne yaman çelişki.

Allah ıslah etsin.

Ya HDP'nin her toplantısında her eyleminde HDP'li gibi davranan CHP millet vekiline ne demeli.

Muhtemelen bu adam gelecek seçimde HDP'den aday olur.

Aday olmasına gerek yok, CHP'li olsa da HDP'li gibi davranıyor zaten.

Ebu Computer

Kıdemli Üye

“Vallahi de billahi de o tırlar Türkmenlere gitmiyordu” diyen başbakan yardımcısı Tuğrul türkeşe o sözleri hatırlatılmış.

Ne dese beğenirsiniz: HİÇ BİR CEVAP VERMİYORUM!

Ulen KOLTUK ne kadar tatlısın!!!
Biz gerçekten enteresan bir milletiz.

İstiyoruz ki her şeyi bilelim.

Ama nasıl sizin yatak odanızın bir gizliliği bir mahremiyeti varsa devletinde bir gizliliği mahremiyeti var.

Bazı şeyler beni de aşar senide aşar Tuğrul TÜRKEŞ'i de aşar.

Tuğrul TÜRKEŞ'in daha önce söylediklerinin bir kıymeti harbiyesi yok.

Şimdi söylediği ''Hiç bir cevap vermiyorum.'' cümlesi daha tutarlı.

Ayrıca olay oldukça karışık.

Bana göre bu tır meselesi açığa çıkmaması gereken bir mesele idi.

Ama sağ olsun içimizdeki hainler rahat durmadı.

Şimdi resmi olarak ''Tırlarda silah vardı.'' desek olmuyor ''Tırlarda silah yoktu.'' desek olmuyor.

İki ucu...

Selam ve dua ile...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Biz gerçekten enteresan bir milletiz.

İstiyoruz ki her şeyi bilelim.

Ama nasıl sizin yatak odanızın bir gizliliği bir mahremiyeti varsa devletinde bir gizliliği mahremiyeti var.

Bazı şeyler beni de aşar senide aşar Tuğrul TÜRKEŞ'i de aşar.

Tuğrul TÜRKEŞ'in daha önce söylediklerinin bir kıymeti harbiyesi yok.

Şimdi söylediği ''Hiç bir cevap vermiyorum.'' cümlesi daha tutarlı.

Ayrıca olay oldukça karışık.

Bana göre bu tır meselesi açığa çıkmaması gereken bir mesele idi.

Ama sağ olsun içimizdeki hainler rahat durmadı.

Şimdi resmi olarak ''Tırlarda silah vardı.'' desek olmuyor ''Tırlarda silah yoktu.'' desek olmuyor.

İki ucu...

Selam ve dua ile...

Burda konuşulması gereken tırda ne olduğu değil bence Tuğrul Türkeşin tavrı.

O kadar net ifadelerde yemin billah ederek tırlar türkmenlere gitmiyordu diyordu, şimdi o suçladığı partinin vekili, hem d ebaşbakan yardımcısı.

Siyasetci bu kadar 180 derece farklı davranmamalı.

Ya o yeminleri yalan, ya şimdiki bulunduğu yer yanlış. Her halükarda tuğrul yanlış bir adam.