Redyellow'un Kervan'ı 1425 (29.11.2015) Tahir Elçinin Eşi: Katil Pkk!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Diyarbakır baro başkanı tahir elçi başından vurularak öldürüldü.

Polise yapılan saldırıda da 2 polisimiz şehit oldu.

Şimdi ikiye ayrılacak insanlar, bir taraf pkk yaptı diyecek bir taraf devlet yaptı diyecek.

Hedef direk tahir elçi mi tam net değil, polise saldırı oluyor, silah sesleri geliyor, o arada tahir elçi de vuruluyor.

Sanki pkakalı hainler polise saldırıyorlar, polis karşılık veriyor, çatışma esnasında da tahir elçi vuruluyor gibi.

Direk hedef Tahir elçi ise, geçenlerde “pkk terör örgütü değildir” demiş, büyük tepki almıştı, hatta gözaltına da alınmış, bilahare serbest bırakılmıştı.

BUNU KULLANMAK isteyenler olabilir, “bakın pkk terör örgütü değil dedi diye öldürüldü” izlenimi vermek için bu alçaklığı yapanlar olabilir.

Tabi bunu da pkaka yapar.

Dilerim olay en ince detayına kadar aydınlatılır.

İNSAN HAYATI sonuçta… Fikirlerini sevmeyebiliriz, düşüncelerini sevmeyebiliriz ama asla ve asla bir insanın bu şekilde katledilmesine onay verilemez….

Böyle bir alçaklık İNSANİ de değildir, İSLAMİ de değildir…

Tahir Elçiye ve Polisimize yapılan bu aşağılık saldırıyı, cinayeti şiddetle kınıyorum, şehit edilen polislerimize de Allahdan rahmet diliyorum.

Tahir Elçinin ilk otopsi raporuna göre uzaktan atış ile öldürülmüş.

İki ihtimal oluyor bu durumda:

1- Hedef elçi ise keskin nişancı ile uzaktan vurulmuş olabilir.

2- Elçi hedef değildi, polise pkakalı hainlerin saldırısı oldu, çatışma sırasında Elçi vuruldu.

Tahir Elçiyi ve 2 polisimizin şehit olduğu olayı araştırmak üzere olay yerine giden inceleme heyetine de ateş açılmış, 2 polisimiz daha yaralanmış.

Hem de ROKETLİ saldırı.

Bu da gösteriyor ki birileri olayın incelenmesini, gerçeklerin ortaya çıkmasını istemiyor!

Polise ateş açacak, polisi sehit edecek, olayı inceleyen savcıya ve beraberindekilere saldıracak kim var bu ülkede???

Tabi ki PKAKA denen hainler!

Allah kahreylesin bunları.

Rusyanın Türkiyeye karşı yaptığı uygulamalar Türkiyeden misilleme gelmiş ve dışişleri rusyaya seyahatleri erteleyin çağrısı yapmış.

Doğru karar, Rusya ne yaparsa misliyle karşılık verilmeli, rüzgar eken fırtına biçer!

izmir_5467.jpg

İzmirde sağnak yağış hayatı adeta felç etmiş, bir çok araç yolda kalmış.

Büyük geçmiş olsun.

Kamuda PARALEL MEMUR TEMİZLİĞİ manşetiyle verilen bir haber.

2010 kpss sınavı soruşturması çerçevesinde ismi geçen binlerce memur araştırılıyormuş.

“PARALEL MEMUR…”

Araştırılıyor, sonuçta CEMAATLE İLİŞKİSİ var diye bir kısım memurlar işten atılacak vs.vs.

Peki bu insanları oraya alanlar, suç varsa o suçun işlenmesine göz yumanlar, yani bakanlar, hükümet vs.vs. ne olacak?

Diyarbakırda öldürülen Tahir Elçi'nin cenazesinin kaldırıldığı Diyarbakır Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi morgu önüne gelen Elçinin eşi Türkan Elçi KATİL PKK diye bağırmaya başlamış.

Etrafda bulunan bazı hdpliler de bundan rahatsız olmuşlar!

Elçinin eşine aynen katılıyorum.

KATİL PKAKA!

Meşhur mit tırlarının durdurulması soruşturmasında ikisi general bir emekli albay 3 subay gözlatına alınmış, ifadeleri alınıyormuş.

Çok uzadı bu olay.

Ne soruşturulacaksa soruşturulmalı, ne yapılacaksa bir an önce yapılmalı, durmadan durmadan birileri gözaltına alınıyor, durmadan birileri suçlanıyor, bu çok yanlış.

Soruşturma, inceleme bir an önce bitirilmeli, suç varsa suçlu varsa cezasını çekmeli.

Ben o dönemde de yazmıştım:

Tırların durdurulması ve daha sonra gelişen olaylarda ısrarla insani yardım malzemesi var dediler ama tırların içini, içindekileri bir türlü kimseye gösteremediler.

Daha sonra da bazı basın organları tırların içinin görüntüsünü yayınladılar ve silah var dediler.

İki durumda da bence yetkililer suçludur, hatalıdır.

Silah yoksa, insani yardım malzemesi varsa niçin kamuoyundan sakladınız, niye işte malzemeler vs. demediniz?

Yok tırlarda silah varsa o tırların güvenliğini neden tam olarak sağlamadınız, neden tırların durdurulmasını engellemediniz?

Tahir Elçinin öldüğü, 2 polisimizin de şehit olduğu olaylardan sonra dün gece Diyarbakırda olaylar çıkmış, ortalığı karıştırmış terör yandaşları.

Polise pkakalılar saldırıyor, çatışma çıkıyor, 2 polisimiz şehit ediliyor, tahir elçi öldürülüyor, bütün bunların sorumlusu pkakalı hainler ama yandaşları yüzsüzce, utanmazca sokaklara çıkıp olaylar çıkartıyorlar.

Bu kadar utanmazlar, bu kadar reziller bu hainler.

CHP milletvekili ilhan kesici "CHP adına konuşuyorum, rus uçağının düşürülmesi doğruydu" demiş.

Katılıyorum, bence de doğruydu.

Rus güvenlik güçleri Akkuyu Nükler Santrali'nde çalışmak üzere Rusya'da eğitim almaya gelen Türklerin kaldığı bir devlet yurduna K9 köpekleri ile girerek baskın yapmışlar.

Bir grup öğrenciyi gözaltına almışlar, daha sonra serbest bırakmışlar.

BASKI POLİTAKASI, BEZDİRME POLİTİKASI uyguluyorlar yani.

Bunlar bu kadar seviyesiz, bu kadar aciz, bu kadar çocuk ruhlular işte.

Şu yapılana bakın yahu, Allah aşkına bir devlete yakışıyor mu bu soytarılıklar?