Redyellow'un Kervan'ı 1396 (29.10.2015) Nice 92 Yıllara İnşaallah! | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Redyellow'un Kervan'ı 1396 (29.10.2015) Nice 92 Yıllara İnşaallah!

redyellow

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Web sitesi
redyellow.besaba.com

pkakalı hainler yine kudurmuşluklarına devam ediyor.

Ve sonunda TELEVİZYON KARARTMA olayı da gerçekleşti.

Hem de 2 televizyon kanalı birden karartıldı.

CHP genel merkezi önünde ateş eden şahıs YAKALANMIŞ.

Ve bilahare SERBEST BIRAKILMIŞ!

Televizyon kanalları kapatılıyor.

pkakalı hainler kudurmuş gibi tuzaklar kuruyor, saldırılar yapmaya devam ediyor.

Chp genel merkezi önünde ATEŞ EDEN kişi SERBEST BIRAKILIYOR.

Bir iki sene önce bizzat Türkiye cumhuriyet başbakanının milyonların gözü önünde DÖN GEL; BİTSİN BU HASRET dediği fethullah gülen ise pkaka terör örgütünün ele başlarıyla birlikte arananlar listesinde!

Burası TÜRKİYE!

Bunu yazınca bazı akp yandaşları PARALEL, HAŞHAŞİ vs. diyorlar.

Halbuki Müslümanlık neydi: HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSMAMAK!

YANLIŞ KİME KARŞI YAPILIRSA YAPSIN; KİM YAPARSA YAPSIN YANLIŞ DEMEK!

Sırf beni desteklemiyorsun, sırf bana karşı yayın yapıyorsun diye televizyon kanallarının karartılması yanlıştır!

Cemaat 28 şubatta Erbakan hocaya karşı, Refah-yol hükümetine karşı yanlış yapmıştır, postal yalamıştır, bugün cemaate karşı bu yapılanlar da hukuksuzluktur, bu da yanlıştır, bunu söylemek gerekir.

Bu da chpnin hukuksuzluğu!

Yalovada muharrem ince bir cafede propoganda yapmak istiyor.

Cafe sahibi izin vermiyor.

Vayyy, sen misin izin vermeyen!

CHPLİ YALOVA BELEDEYESİ zabıta ekipleri bugün itibariyle sözkonusu işyerine kapatıyor!

Akp televizyon kapatıyor, chp cafe kapatıyor.

AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE!

Gelecek yıl avrupanın her ülkesine vizesiz gidecekmişiz!

Kim söylüyor: Başbakan Davutoğlu.

Koskoca başbakan yalan söyleyecek değil ya, gelecek yıl avrupanın bütün ülkelerine vizesiz gideceğiz, hazırlanın!!!!

Eski genel kurmay başkanı ilker başbuğ İÇ SAVAŞ TEHLİKESİ GÖRMÜYORUM diyor, İŞİDİ AMERİKA KURDU diyor.

Her ikisine de aynen katılıyorum.

Türkiye düşmanları bir iç savaş istiyorlar, pkakayı kullanıyorlar, Türk-kürt çatışması provakasyonu yapıyorlar, alevi-sunni çatışması provakasyonu yapıyorlar ama millet bu oyuna gelmiyor, gelmeyecek de inşaallah.

İşid denen soytarılarsa her yaptıkları İslama ve Müslümanlara zarar veren kesinlikle ve kesinlikle İslam düşmanlarının, müslüman düşmanlarının kuklası olan soytarılar.

Eski cumhurbaşkanı abdullah gül "hdpnin tbmmde olmasının Türkiye için olumlu olduğunu düşünüyorum. Her zaman sorunların partileri dışlayarak değil, onlarla ilişkilenerek çözülmesi gerektiğine inandım." demiş.

Genel kanaat olarak hdpnin siyasette olmasını, normalleşme için olumlu gören insanlar çoktu, a.gül gibi düşünen insanlar çoktu.

Fakat hdp bu fırsatı iyi kullanamadı, terörle arasına mesafe koyamadı, pkka terörünü lanetleyemedi ve artık tbmmde olmayı hak etmiyorlar.

TÜRK askerini, TÜRK polisini şehit eden hainlere sahip çıkanların, askerle, polisle çatışırken gebertilenlerin cenazelerine katılanların TÜRKiye Büyük Millet Meclisinde ne işi olabilir ki?

Başbakan Davutoğlu, Türkiye’nin suriyedeki gelişmeler karşısında henüz kartını oynamadığını söylemiş.

Allah aşkına özellikle suriyede oynacak kartınız mı kaldı yahu?

Suriye politikanız BAŞARISIZZZZZZ!

Bunu kabul edin artık, kartla martla uğraşmayın!

http://www.terorarananlar.pol.tr/detaylar/Sayfalar/kirmizi.aspx

Bu sayfa emniyet tarafından oluşturulan ve aranan teröristlerin isimlerinin ve resimlerinin bulunduğu sayfa.

Burada fethullah gülen pkkalılarla, işidcilerle birlikte yer alıyor.

Ve aynen şöyle yazılı:

"GÜLEN FETULLAH

ERZURUM-1941 DOĞUMLU

FETÖ/PDY Terör Örgütü"

Fetö fethullah terör örgütü de bu PDY nedir bilen var mı?

Akp yeni bir terör örgütü daha mı icat etti acaba?

(Bu arada gülen kırmızı listede, kırmızı listede olanları ihbar edenlere 4 MİLYON TL ödül verilecekmiş, Tayip Erdoğan, Bülent Arınç vs. başta olmak üzere AKPLİLERİN HEMEN HEPSİ GÜLENİN NEREDE OLDUĞUNU BİLİYORLAR, ister misiniz 4 milyon TL’yi bir akpli kapsın?)

Şike davasında gerekçeli karar açıklanmış.

Yok dinlemeler hukuksuzmuş yok felanmış, suç kesinlikle yoktur denmiyor da hukuksuz dinlemeler delil sayılmazmış da felanmış da filanmış!

Akp ve cemaat kavga etti şike bitti!

Türkiyede içerde hiç DARBECİ kalmadığı gibi!

Olay budur!

İstanbulda SAHTE RAKI içen çok sayıda kişi hastaneye kaldırılmış, şu ana kadar 9 kişi ölmüş, çok sayıda kişi de yoğun bakımdaymış.

Ankaradaki bombalı katliamdan ÖNCE "bomba ankarada patlayacak" diye yazan, katliamdan sonra gözaltına alınan ancak salınan, daha sonra tekrar gözaltına alınan kişi dün tutuklanmış.

Bizim bu al-sal işlerini bir türlü anlamıyorum, aynı adam gözaltına alındı, sonra salındı. Tekrar alındı, bu sefer tutuklandı.

Birkaç günde acaba ne değişti de 180 derece farklı karar alındı???

Yeni cumhurbaşkanlığı sarayı CUMHURİYETİN SEMBOLÜymüş!!!

Dikkat edin CUMHURİYETİN SEMBOLÜ!

Ben demiyorum o diyo!!!