Redyellow'un Kervan'ı 1367 (12.09.2015) Hainleri Kendimize Güldürmeyelim!

redyellow

Kıdemli Üye
Katılım
20 Nis 2010
Mesajlar
2,260
Tepkime puanı
874
Puanları
113
Konum
ankara
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1367 (12.09.2015) Hainleri Kendimize Güldürmeyelim!
Ve Cizre’de günlerdir uygulanan sokağa çıkma yasağı bugün sona eriyormuş.


Eli kanlı hainlere inşallah büyük darbe vurulmuştur.


Sokağa çıkma yasağı devam ederken acaip yalanlar birbiri ardına sıralandı.


Filistinde İTrail tarafından öldürülen bebek fotoğrafını cizrede diye sundu kansızlar!


Devlet elektriği kesti diyorlar ama bir tarafdan da BAŞKA ÜLKEDEKİ buzdolabındaki bebek fotoğrafını Cizre diye sunuyorlar, elektrik yoksa dolap nasıl çalışıyor acaba?


Ayrıca cizrede kesinlikle devlet tarafından uygulanan herhangi bir elektrik kesintisi uygulamasının olmadığını, bazı yerlerdeki yerel kesintilerin ise çatışmalar sırasında zarar gören trafolar sebebiyle olduğu, bunarla da müdahale edildiği yetkililer tarafından açıklandı.


Yani; çok fazla yalan uyduruyor hainler, DEVLET, ASKER, POLİS ALEYHİNE olan haberlere asla peşinen inanmamak lazım.


Terör olayları sonrası Bergama'da 8 Eylül'de düzenlenen yürüyüşe katılan, Türk Bayrağı ve Atatürk resmi asılı bir otomobilin içindekilerin durumundan şüphelenen güvenlik güçleri, MOBESE kameralarından takibe aldıkları aracın plakasının sahte olduğunun belirlenmesi üzerine Cumhuriyet Caddesi'nde durduruyor.


Otomobilde arama yapan ekipler, terör örgütleri PKK ve DAEŞ adına düzenlenen fotoğraflı kimlikler, bir kuru sıkı tabanca, 2 şarjör ve 25 kuru sıkı tabanca fişeği, 2 cep telefonu, çok sayıda sim kartı, hafıza kartları, 1 gram esrar ile "HDP Bergama 11.03.2015 Tarihli Toplantı Gündem ve Kararlar" yazılı bir kağıt ele geçiriliyor.


İki kişi gözaltına alınıyor, Soruşturmayı derinleştiren Bergama İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, B.P.'in birlikte kaldığı Bergama ilçesindeki babaannesinin evinde de arama yapıyor.


Bu adreste de 2 el telsizi, 1 kelepçe, 1 kar maskesi, terör örgütü PKK/KCK'nın sözde bayrağı, baş bantları ile av tüfeği ve av tüfeği fişekleri ele geçiriliyor!


Ülkemiz üzerinde ne kadar büyük ne kadar kirli ne kadar haince oyunlar oynanıyor görüyorsunuz değil mi?


Terörü protesto eylemlerinde PROVAKATÖRLERE çok dikkat etmeliyiz! Ve asla pkakanın, bölücülerin, ülke düşmanlarının işine yarayacak şeyler yapılmamalı!

podolski_5947.jpgBu görüntü, bu twet İÇİMİZDEKİ BİR ALMANdan!


Gsli futbolcu Podolskiden!


pkakayı kınayamayan, bırakın kınamayı bi de destek veren içimizdeki HAİNLERE kapak olsun!
Cizredeki sokağa çıkma yasağının durdurulması talebiyle DİYARBAKIR BAROSU tarafından anayasa mahkemesine yapıla talep REDDEDİLMİŞ!


Bravo anayasa mahkemesine.


Bu arada BAZI BAROLAR adeta terör örgütü yandaşı gibi davranıyor, asker operasyon yapıyor, sokağa çıkma yasağı konulmuş, koşa koşa gidip bunun kaldırılmasını istiyorlar, bu barolar MİLLETİN, DEVLETİN yanında mı? yoksa terör örgütünün yanda mı?


Sokağa çıkma yasağı operasyonların sonucuna göre zaten kaldırılacak, barolara ne oluyor? (bugün sokağa çıkma yasağının kaldırılacağı açıklandı)


Diğer haberde görüldüğü gibi bir grup avukat cizreye gitmek istiyor, asker engel oluyor, askerle tartışıyorlar!


Allah akıl fikir versin!


Demek ki OKUMAK CEHALETİ KALDIRMIYORMUŞ!
Diyarbakırda polislerin oturup yemek yediği lokantaya silahlı saldırı yapılmış.


Malesef saldırıda lokanta çalışanı bir gariban da hayatını kaybetmiş.


Hainler kudurmuş gibi saldırıyorlar, sonra da bunların yandaşları çıkıyor yok polis sivilleri öldürüyor, yok asker şöyle yapıyor diye yaygara yapıyorlar.


UTANMAZ REZİLLER!


Mekkede Kabe ve çevresindeki inşaatlarda kullanılan vinçlerden birisi yıldırım düşmesi sonucu devrilmiş.


Maalesef aralarında 2 Türk hacısının da bulunduğu çok sayıda hacının (ölü sayısı bazı haberlerde 87 bazı haberlerde 107 şeklinde veriliyor) vefat ettiği ve yaralandığı haber veriliyor.


Çok üzücü bir kaza, ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.İzmirdeki bir şehidin ailesinin "kürt olduğumuz için dün işyerimize saldırıldı, bugün oğlumuzun şehit haberi geldi" şeklinde söylediği sözler yalanlanmış, herhangi bir saldırı olmadı diyor aile.


Demek ki bu da bu tarafdaki medyanın yalanı!


Bu tip şeylere hiç gerek yok, hiç bir şekilde ne olursa olsun yalan haber yapılmamalı, insanlar yanlış yönlendirilmemeli.Bitlisin tatvan ilçesi kırsalında teröristlere hava destekli operasyon başlatılmış.


Hdpliler de hemen canlı kalkan olmak üzere bölgeye gidiyorlarmış!


TERÖRE, TERÖRİSTE DESTEK OLAN DA TERÖRİSTDİR!


Bu CANLI KALKAN soytarıları da terörist kabul edilmeli ve GEREĞİ DE BUNA GÖRE YAPILMALIDIR!Karamanda terörü pretosta yürüyüşü için bir araya gelen grup arasında çıkan silahla kavgada 5 kişi yaralanmış.


terörü protesto için bir araya gel, sonra kavga et, 5 kişi yaralansın!


Allah akıl fikir versin, TERÖRİSTLERİ; HAİNLERİ KENDİMİZE GÜLDÜRÜYORUZ bu saçma sapan davranışlarla!


Yapmayın yahu, etmeyin yahu!


Soysuzu, haini, teröristi, ülke düşmanlarını sevindirmeyelim, KENDİMİZE GÜLDÜRMEYELİM!


Aklınızı başınıza alın!

Akpli şamil tayyar ile chpli aykut erdoğdu sosyal medyada birbirlerine girmişler.


Akpli vekil chpli vekile “PKK masum çorbacıyı katlediyor, saray diyorsun, PKK'nın adını bile anmıyorsun. Ahlaksız vekil bozuntusu” diyor.


Chpli milletvekili de akpli milletvekiline diyor ki: "Ulennn ahlaksız daha düne kadar Oslo'da PKK'nın yatağında fingirdiyordunuz... Viziteniz oyla ödeniyordu..."


İkisi de vekil, DOKUNULMAZLIKLARI var, en iyisi biz karışmayalım, kendi kendilerini yesinler!


 
Üst