Redyellow'un Kervan'ı 1366 (11.09.2015) Selam Olsun Benim Kardeşime!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Bir tarafdan şehitlerimizi uğurluyoruz, diğer tarafdan yeni şehit haberleriyle kahroluyoruz.

Hatayda Suriye tarafından açılan ateş sonucu bir askerimiz şehit olmuş.

Bütün şehitlerimize rahmet olsun, onlara minnettarız.

Onlara uzanan bütün kirli eller de inşallah kurusun.

Önceki gün izmirde terörü protesto eylemleri sırasında işyerleri sadırıya uğrayan bir MUŞlu aile.

Ve bugün akşam üzeri Hatayda Suriye tarafından açılan ateş sonucu ŞEHİT olan bir ASKERİMİZ!

İşte bu askerimiz önceki gün işyeri saldırıya uğrayan ailenin çocuğu!

Şehidin amcası Kutbettin Çakır Kürt kökenli olduklarını bildirerek, yeğeninin bir hafta önce asker kıyafetleriyle çekildiği fotoğrafı gönderdiğini ve "Ben vatanın namusunu koruyorum" dediğini söylüyor.

Kürt oldukları için dün işyerlerine saldırı girişiminde bulunulduğunu ifade eden Çakır,"Dün işyerlerimize Kürt olduğumuz gerekçesiyle saldırı girişiminde bulundular. Bugün ise oğlumuzun şehit olduğunun haberi geldi, ocağımız yıkıldı. Biz Kürdüz ama hain değiliz. Benim bir yeğenim de Dağlıca da asker. Benim soy ismimi taşıyan şu anda 7 tane daha askerim var" diyor.

Sırf kürt diye, sırf doğulu diye, doğu plakalı diye insanlara, araçlara, işyerlerine saldıran ÇAPULCULARA duyurulur!

Hakkını helal et şehidimiz!

MekanınIZ cennet olsun.

Selam olsun benim o KÜRT ŞEHİDİME ve bütün şehitlerime!

Selam olsun bu vatana, bu toprağa, bu BAYRAĞA bağlı olan Türk-Kürt herkese!

Selam olsun benim KARDEŞİME!

Siyonist İsrail yönetimi, dört yıl aradan sonra Kahire Büyükelçiliği'nin yeniden açılması konusunda mısırın cuntacı faşist lideri sisi'ye teşekkür mesajı yayınlamış.

Bir tarafda siyonist, diğer tarafda faşist!

Yakışmışlar birbirlerine!

hdpliler terörist cenazesiri katılmışlar.

Hacı hacıyı mekkede, it it'i dakkada bulurmuş!

fft16_mf6044251.jpeg

Son günlerde ülke sıkıntılı, ülke puslu.

ve kurt puslu havayı sever sözünün doğruluğu bir kez daha ortaya çıkıyor.

Her taraf, özellikle de internet aleme provakatör kaynıyor.

Sanal alemde bazı hainler "eskişehirde gariban bir işçi, tek suçu kürt olmak" vs. diyerek bir fotoğraf paylaşıyorlar, fotoğrafda eli yüzü kan içinde bir şahıs.

Ama bu hainlerin, bu yalancıların mumu yatsıya kadar da yanlıyor, gerçek ortaya çıkıyor: Meğer dayak yedi diye sunulan resim fi tarihinde Suriyenin başkenti Şamda bir hırsızlık olayında çekilen fotoğrafmış!

Aman ha; Her taraf hain ve provakatör kaynıyor, her habere balıklama atlamayalım!

Almanya'ya giriş yapan Müslüman göçmenlere, "Hristiyanlığa geçmeniz halinde oturum izni alacaksınız. Aksi durumda burada kalıcı olmanız mümkün değil" dendiği belirtiliyor.

Hakikaten bunu söylemişlerse bunlar tamamen insanlıklarını kaybetmişler demektir, yok batıymış, yok gelişmiş ülkeymiş. yok medeniyetmiş hepsi laf!

HDP'li osman baydemir Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ağır hakaretlerde bulunmuş, Polisi ise tehdit etmiş.

Polisi tehdit etmesine bi şey demezler de (daha önce polisi tokatladı bu soytarılar kimse bi şey yapmadı çünkü) ama erdoğana ağır hakaret etmiş baydemir.

Buyrun; Şehit yakınları, şehit aileleri erdoğana hakaret etti diye ceza alıyordu, hadin baydemire de ceza verin!

Cizrede günlerdir operasyon yapılıyor, çatışmalar var.

Ama bazı hainler, bazı yandaşlar cizrede siviller öldürülüyormuş gibi bir hava vermek istiyorlar. Bakanlık da eli silahlı hainlerin görüntülerini yayınlamış.

Ayrıca Davutoğlu da içişleri bakanı da bölücü hainlere destek vermek için cizreye girmek isteyen bölücü yandaşlarının asla cizreye sokulmayacağını açıklamışlar.

Bu konuda aynen destekliyorum davutoğlunu ve içişleri bakanını.

Bu terör yandaşları asla cizreye sokulmamalı.

ÇOK ISRAR EDENLERE MÜDAHALE EDİLMELİ; BİBER GAZININ TADI TATTIRILMALI!

Çünkü:

NUSH İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKTİR;:
TEKTİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR!

6XIf4_1441918272_9096.jpg

Y2Cfs_1441918718_5271.jpg

Hdp ve terör yandaşlarının bir başka yalanı daha.

cizrede ölen, defnine izin verilmediği için buzdolabında bekletilen küçük çocuk diye sunulan fotoğraf meğer İTrailin Gazzede yaptığı katliam sırasında morglarda yer kalmaması sebebiyle dolapta bekletilen bir fiistinli bebek fotoğrafıymış!

YALANCI HAYSİYETSİZLER!

caps_9058.jpg

Cizreye gireceğiz diyen ancak cizreye sokulmayan hdpliler idile geri dönmüşler.

DEVLET bu konuda çok doğru yaptı, bunlara yüz vermeyeceksin, yüz verirsen gelip halıya mıçıyorlar çünkü!

d1ze153374fgzhpev.jpg

Bugün CUMA.

Vatanımız, miletimiz ve ŞEHİTLERİMİZ için dua edelim inşaallah.