Redyellow'un Kervan'ı 1348 (23.08.2015) Aminnnnnnnnnnnn!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

askerden_operasyon_oncesi_namaz_1440245923_8397.jpg

Nerede çekildiği bilinmeyen bir fotoğrafda askerlerimiz cemaatle namaz kılarken görülüyormuş.

Bu fotoğraf sanal alemde çok ilgi çekmiş.

Aslında gayet normal, hiç haber bile olmaması gereken bir fotoğraf.

Adını İslam Peygamberi MUHAMMED'den (sav) alan ve islam peygamberine hürmetin MEHMETCİK denilen askerimizin namaz kılması kadar doğal bir şey olamaz değil mi?

Allah kabul etsin.

Allah yar ve yardımcıları olsun mehmetciklerimizin, cenabı hak her türlü kötülükten, hainlikten muhafaza eylesin.

Memura ve memur emeklisine 2016 yılında 6+5 2017 yılı için 3+4 zam yapılacakmış.

Zamların oranları (sadaka gibi) bir yana bu hükümet neden gelecek senenin hatta öbür senenin zammını belirliyor ki?

Yakında seçim var, seçimden sonra gelecek hükümete bırakılsa daha iyi olmaz mı?

GÜNÜN TEBRİĞİ:

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, askerlik hizmetini yerine getiren er ve erbaşlara asgari ücret düzeyinde harçlık verilmesi için hazırladıkları kanun teklifini TBMM'ye sunmuş.

Bunu ben de daha önce defalarca yazdım, ya tam profesyonel askerliğe geçilmeli, ya da askerlik yapan tüm er ve erbaşlara asgari ücret düzeyinde maaş bağlanmalıdır demiştim.

Chpyi tebrik ederim.

Dilerim akp ve mhp de buna destek verirler bu yasa çıkar.

TBMM erken seçime gitmeden bu hayırlı işi sonuçlandırırsa çok iyi bir şey yapmış olur.

Suriye ordusuna ait savaş uçağının başkent Şam'ın Doğu Guta bölgesinde muhaliflerin denetimindeki Duma'da pazar yerine "vakum bombasıyla" düzenlediği saldırıda ilk belirlemelere göre 50 kişinin öldüğü bildiriliyormuş.

Katil esed, hain esed deyince kızıyor bazıları, iyi de yazmayım mı_?

Yahu PAZAR YERİ niye bombalanır?

Hangi mantıkla, hangi vicdanla açıklanabilir bu zalimlik?

Ülkede adeta kan gövdeyi götürürken, her gün şehit haberleri gelirken adeta ateşe benzin dökerek özerklik açıklaması yapan 2si belediye başkanı 5 kişi tutuklanmış.

Doğru karar, iyi olmuş.

GÜNÜN ŞERRREFSİZİ:

Yılmaz Fırtına isminde iki ayaklı bir yaratık!

Hakkaride şehit olan Uzman çavuş ibrahim taş'ın şanlıurfanın harran ilçesinde yaşayan ailesinin yanına gidiyor.

Ben ibrahimin komutanıyım diyor, aile de bu namussuza bilmeden büyük hürmet gösteriyorlar, evlerinde konuk ediyorlar.

Daha sonra ibrahimin başka komutanları başsağlığına gelince aile bu sahtekar KOMUTANI yeni gelenlerle tanıştırmak istiyor ve bu sayede bu namussuzun foyası ortaya çıkıyor.

İhbar üzerine ve gelen jandarmalar tarafından gözaltına alınan Yılmaz Fırtına'nın dolandırıcı olduğu ve kendisini asker olarak tanıttığı, bir otelde konaklayıp bazı lokantalarda da yemek yiyerek ücret ödemediği belirleniyor.

BURAYA DİKKAT:

Bu karaktersiz sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere SERBEST BIRAKILIYOR!

Yüreğimden gelenleri yazsam belki de suç olur, en iyisi yazmayım!

SUSMAK BAZEN EN BÜYÜK HAYKIRIŞTIR!

Erzurum şehit aileleri derneği başkanı idamın geri getirilmesini, başta apo olmak üzere hainlerin yöneticilerinin idam edilmesini ve tbmmnin bölücülerden temizlenmesini istemiş.

Aynen KATILIYORUM.

Sırtımızı YPG'ye dayıyoruz diyen hdplilere cüppeli hocadan cevap gelmiş: O SIRTINIZI BİR DE LPG DAYAYIN DA PATLASANIZ demiş!

İyi demiş, ağzına sağlık hocanın.

GÜNÜN ALKIŞI:

Beşiktaşlı futbolcular ısınmak için sahaya özel hazırlanmış ŞEHİTLER ÖLMEZ yazılı tişörtle çıkmışlar.

Tebrikler beşiktaş.

Bu vesile ile tekrar tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad edelim, Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.

Askerimize, polisimize, vatanımıza, milletimize kirli ellerini uzatanların elleri, kirli dillerini uzatanların dilleri kurusun inşaallah.

Bölücü terör örgütü pkaka’nın gasp ederek Ağrı Dağı’na götürdüğü 4 otomobille bomba yükleyerek intihar saldırılarında bulunacağı duyumları alınması üzerine, Korhan Yaylası yoluna iş makineleri ile hendek kazılarak önlem alınmış.

pkakalı hainlerin kazdığı hendeklere hiç ses çıkartmayan, hatta belediyelerinin araçlarının bu hendeklerin kazılmasında kullanıldığı iddia edilen hdp devletin aldığı bu önleme karşı çıkmış!

Eeee tıynet meselesi!!

Devlet bahçeli "yalıda oturup viskini yudumlayıp hdpye oy veren şerrrefsizler" demişti.

Hdpli selo İzmirde BARIŞ!!! toplantısında yaptığı konuşmada bahçelinin bu sözlerine "Hadi bize oy veren ********, peki sizin seçmeninize ne diyeceksin? MHP’li seçmene ne diyeceksin? Oyunu MHP’ye vermiş, gönlünü bize vermiş olana ne diyeceksin?” diye cevap vermiş.

"Binlerce MHP’li CHP’li seçmen bize ‘Allah razı olsun’ dedi. Hadi bize oy veren ********, peki sizin seçmeninize ne diyeceksin? MHP’li seçmene ne diyeceksin?" diyor.

CHPli seçmen vermiştir de mhpli seçmenin hdpye oy verdiğini hele hele ALLAH RAZI OLSUN dediğini, GÖNLÜNÜ HDPYE VERDİĞİNİ neye göre sallıyor bu selo acaba?

pkakalı hainler tarafından şehit edilen yüzbaşımızın babası diyor ki:

"ALLAHIM BU İŞE BULAŞANLARIN OCAĞINA DA ATEŞ DÜŞSÜN!"

Ben de diyorum ki:

AMİNNNNNNNNNNNNNN!