Redyellow'un Kervan'ı 1345 (20.08.2015) Aklınızı Başınıza Alın!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Maalesef yine kara bir gün.

Yine şehitlerimiz var.

Yine yürekler yanıyor, analar ağlıyor, ocaklar sönüyor.

Allah bu güzel ülkeye bu acıları yaşatan hainleri kahreylesin.

Şehitlerimizin mekanları cennet olsun.

Kederli ailelerinin, sevenlerinin başı sağolsun, Allah sabırlar versin.

Yukardaki haberin birisinde asker teröristleri çeviriyor, bu arada olay yerine araçlarla 100-150 kişilik bir grup geliyor ve hainlere CANLI KALKAN oluyorlar.

İşin tuhafı canlı kalkan olan namussuzlar var diye bizim askerimiz ateş etmiyor ama hainler ateş ediyorlar ve 4 askerimizi şehit ediyorlar.

Allah aşkına bu nasıl bir iş?

Teröriste kalkan olan da teröristtir, neden vurmadınız o hainleri?

Bir tane evet bir tane askerimizin bırakın şehit olmasını ayağının bir parmağının tırnağına bile zarar gelmemesi için teröristlerin ve onlara arka çıkacak, canlı kalkan olacakların yüz tanesini gebertmek için gereken her türlü emir verilmelidir!

Bahçeli yine KONUŞMUŞ, sıkıyönetim vs. demiş.

Ve ERKEN SEÇİM İÇ SAVAŞIN FİTİLİNİ TETİKLER demiş.

Bahçeli zaten sadece konuşuyor, icraat namına hiç bir şey yok, ülkenin şu ortamında elini taşına altına koymak gibi bir sıkıntısı yok, sadece konuşuyor, laf üretiyor.

Madem erken seçim iç savaşın fitilini tetikler o zaman çözüm üret bahçeli.

Akp ile hükümet kur: OLMAZ!

Chp ile bir çözüm üret: OLMAZ!

Geriye mecburen erken seçim kalıyor: OLMAZ!

Eeee?

Bu da bir başka haber.

MHP-AKP görüşmesinde bahçelinin 4 şartı kabul edin, uzlaşalım, hükümeti kuralım dediği, akpnin buna yanaşmadığı söyleniyor.

Durum gerçekten böyle ise hükümet kurma çalışmalarında (chp görüşmesinde olduğu gibi) akp ipe un seriyor demektir.

Ülkenin kan gölüne döndüğü şu ortamda BÜTÜN partiler bazı şartlarından geri adım atmalı ve ülkeyi hükümetsiz (hdpsiz) bırakmamalıdır.

Ülkeyi hükümetsiz bırakıp seçime zorlamak vebaldir.

Hakikaten şaka gibi.

Ben bu bizim siyasetcileri bir türlü anlamıyorum.

Davutoğlu görevi aldı 40 gündür oyaladı milleti, chp ile toplantı üstüne toplantı yaptılar, en son toplantıda SÜRELİ TEKLİF yapınca pat diye bitti olayı, süreli teklif yapacaksınızmadem ne diye 40 gündür toplantı yapıp duruyorsunuz yahu?

Şimdi de kılıçdaroğlu görevi almalı diyorlar, ne olacak alınca?

MHP hdpli hiç bir olayda yokuz dediğine göre chp mhp de yetmediğine göre kılıçdaroluna görev verilse ne olur verilmese ne olur?

Milletle dalga geçiyorlar.

Zekeriya Öz ve diğer savcılar hakkında kırmızı bülten çıkarılacakmış!

Ülkede kan gövdeyi götürüyor her gün şehit haberi yağıyor ama iktidar savcılarla uğraşıyor.

Kırmızı bülten çıkaracaklarmış.

Diğer taraftan okullara, dershanelere baskınlar devam ediyor!

Gerçekten kafayı sıyırdı bu akp!

Yahu siz önce şu askerimizi, polisimizi şehit eden hainleri halledin.

Ayıp ya!

Burası Türkiye Cumhuriyeti toprakları!!!

Eli kanlı hainler yol kesiyorlar.

Kimlik kontrolü yapıyorlar!

Hatta ellerinde liste bulunan PKK'lılar, bazı partilere üye ve asker ile çalıştıklarını iddia ettikleri bazı kişilerin bulunup bulunmadığını araştırıyorlar!

Ve bütün bunlar olurken bu hainlere müdahale eden bi Allahın kulu devlet görevlisi yok ortalıkta.

Şu haberlere, şu haberlerdeki vahşiliğe, çirkinliğe bakın.

Ülke eski teksası da geçti!

Erdoğan dün demiş ki ZAMAN ZAMAN SERT OLABİLİYORUM!

Adamın birine sormuşlar adın ne: MÜLAYİM demiş.

Demişler: SERT OLSAN NE ÇIKAR!

Erdoğanın ki de o hesap, sert olabiliyormuş, kime karşı?

Madem sert olabiliyorsanız buyrun askerimizi, polisimizi şehit eden, ülkeyi karıştıran hainlere karşı sert olun biz de size destek verelim!

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı HDPli Gültan Kışanak, "Devlet, gelip benim belediye başkanımı gözaltına alırsa, ben de özerklik ilan ederim" diyor.

Bu kadar küstahlaşabiliyorlar.

Yani açıkca TEHDİT EDİYOR ve yine açıkca ATEŞE BENZİN DÖKÜYOR!

Akpnin çözüm süreci denilen süreçte yaptığı en büyük hatalarından birisi de işte bu tiplere çok yüz vermesi, bunları muhatap alarak bu şekilde şımartması olmuştur.

C.Başkanı erdoğanınn SABAH ve AKŞAM yaptığı iki ayrı konuşmadan iki ayrı cümle almışlar.

Yorumsuz!

1-20150820005454.jpg

Ve yine burası TÜRKİYE dedirtecek iki görüntü daha.

Askerimize kurşun sıkan, askerimize ateş eden ve gebertilen bir itin cesedini hdpli belediye TÖRENLE taşıyor!

Araçların üzerinde pkk paçavraları!

Bir diğer haberde bir MİLLETVEKİLİ yine devletin aracıyla gebertilen bir haninin evine ziyarete gidiyor!

Hem de SIRITARAK!

Maalesef bunlar DEVLET ARABASI! Devletin vekili, devletin belediyesi!

Yani devletin askerine kurşun atanlara devletin belediyesi, devletin araçlarıyla tören yapıyor!

Davutoğlu gönlüm rahat, ELİMDEN GELENİ YAPTIM demiş.

Ben buna katılmıyorum.

Özellikle CHP İLE GÖRÜŞMELERDE akp elinden geleni asla yapmadı.

Chp hemen hemen bütün kırmızı çizgilerini yok saydı ama akp uzun süreli GERÇEK BİR HÜKÜMET kurmaya yanaşmadı.

Kim ne derse desin koalisyon görüşmeleri sırasında ülke için en makul tavrı chp gösterdi.

Akp ile başka planlar peşinde.

Akp başka planlar peşinde olmasaydı çok rahatlıkla hükümet kurulurdu.

Chp seçim hükümetinde yokuz diyor.

MHP seçim hükümetinde yokuz diyor.

HDP seçim hükümetine varız (canlarına minnet) diyor.

Akpli numan kurtulmuş hdpli hükümette ULUSAL GÜVENLİK ENDİŞEMİZ OLMAZ! diyor.

Ülkeyi seçim hükümetine mecbur bırakmak DEVLETİN BAKANLIKLARINA HDPYE VERMEK DEMEKTİR!

Hükümeti kurmayıp, ülkeyi seçim hükümetine mahkum eden ve devletin bakanlıklarına, devletin imkanlarını hdpye teslim etmek vatana ihanetle eşdeğer bir şeydir.

Yukarda hdpli belediyelerin yaptıkları soytarılıklara dair haberler var, bi de devletin bakanlıklarının bunlara teslim edildiğini düşünün!

Akpsi, chpsi, mhpsi: AKLINIZI BAŞINIZA ALIN!