Redyellow'un Kervan'ı 1273 (30.05.2015)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Anadolu gençlik derneği pazar sabahı sabah namazında Ayasofyanın cami olarak ibadete açılması talebiyle Ayasofyada buluşma düzenlemiş.

İstanbulda olan, müsait olan ve Ayasofya CAMİİNİN yeniden ibadete açılmasını destekleyen dostlara duyurulur.

Mahinur Özdemir.

Belçika ve Avrupa'nın ilk başörtülü milletvekili olarak tarihe geçen Mahinur Özdemir 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarını tanımadığı için partisinden ihraç edilmiş.

DEMOKRASİYE bak!

Milletvekilinin önüne bir iddia atıyorlar, bunu kabul edeceksin diye baskı yapıyorlar, kabul etmeyince de partiden ihraç ediyorlar!

KÜLAHIMIN DEMOKRASİSİ!

Kamu kurumları tarafından alınan çiçek, düzenlenen toplantı ve yemekler için ilk 4 ayda 51 milyon lira ‘çerez’ parası harcanmış, yani 4 ayda 51 TRİLYON!

Sadece 4 aylık miktar bu miktar.

Son 9 yılda ise bu kalemden harcanan para, 1 milyar 130 milyon TL’yi bulmuş.

1 KATRİLYON 130 TRİLYON!

KAYNAK NEREDE diyenlere gelsin bu haber.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin eski Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in oğlu, AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Kutalmış Türkeş, AKP’den istifa etmiş.

Yeniden aday oldu mu olmadı mı, adaylıkla ilgili bir sıkıntı mı başka bir durum mu var bilemiyorum ama neresinden bakarsanız bakın seçimlere bir hafta kala ilginç bir istifa.

Davutoğlunun afyonda yapacağı miting için valilik kurumlara gönderdiği bir yazıda resmi araçların şoförleriyle birlikte görevlendirildiğini, araçlara SİVİL PLAKA takılması gerektiğini yazmış.

Haberde bir montaj vs. yoksa, hakkaten valilik böyle bir yazı yazmışsa çok garip.

Devletin arabalarını parti mitingine tahsis ediyorsun, yetmiyor şoförlerini de yani devlet memuru olan insanları da görevlendiriyorsun bu da yetmiyor resmi plakaların çıkartılarak sivil plaka takılmasını istiyorsun.

Pes, hakkaten pes!

[/IMG][/URL]

BDDK cemaatin bankası bank asyanın TMSF'ye devrine karar vermiş.

Yani: AKPNİN İNTİKAM OPERASYONU devam ediyor.

ŞIRNAK'ın İdil İlçesi'ne bağlı Kozluca köyünde 2 HÜDA-PAR'lı öldürülmüş.

Daha sonra Silvanda da yine hdpliler ve hüda-parlılar arasında olaylar çıkmış.

Şu seçimler ortalık iyice karışmadan sonuçlansa da daha fazla kan dökülmeden kurtulsak!

Anayasa mahkemesi dini nikah için resmi nikah mecburiyetini kaldırmış.

Ben bu karara katılmıyorum.

Son dönemlerde, özelle üniversite gençliği arasında DİNİ NİKAHLIYIZ diyerek bazı yanlış şeyler oluyor, dini nikahı istismar edenler çıkıyor.

Bu karar bunu daha da çoğaldır.

Bence müftülüklere de resmi nikah kıyma yetkisi verilmeli RESMİ VE DİNİ NİKAH BİR ARADA kıyılmalıdır.

cz1zionczb5dumfzy.jpg

Bunlar AKP yağcısı medyanın dünki haberlerden iki tanesi.

Bartında Saadet Partisi miting yapacakmış, ama hiç kimse gelmeyince miting iptal olmuş, miting alanına sadece güvercinler gelmişmişmişmiş!

Bu da gerçek:

cz1zjr2bpanfzas8u.jpg

Dün Milli İttifakın yani Saadet Partisinin bartında mitingi yokmuş!!!!

Saadet Partisi dün Bartında değil İspartada miting yapmış.

AKP medyasının nasıl ahlaksızca yalan haber yaptığına bakar mısınız, nasıl bu kadar rahat yalan yazıyorlar hayret ediyorum… yazıklar olsun yahu.

Tayyip erdoğan "Geçen hafta MHP'nin Genel Başkanı çıktı, bölücü örgütün partisi Meclis'e giremezse ülkede istikrarsızlık olur, erken seçime gidilir" demiş.

Bahçeli bu sözü müthiş tepki gösteriyor, çok ağır sözlerle cevap vermiş.

"Erdoğan bu sözlerini ispat etmezse, bu sözlerinin kanıtını göstermezse, dünyanın en namert insanıdır. Sarfettiğimi söylediği sözleri açıklığa kavuşturup delillendirmezse alçaktır, ********dir" diyor.

Bakalım Erdoğan bu iddiasını ispatlayacak mı?

bekleyelim.

Meşhur TIR operasyonuyla ilgili görüntüler yayınlanmış, TIRlarda silah ve mühimmat olduğu iddia edilmiş.

Bu iddiayı, görüntüleri yayınlayan cumhuriyet gazetesine ise gizli kalması gereken bilgileri açıklama ve terör örgütünün propagandasını yapmak soruşturma açılmış.

Bir taraf diyor ki tırlarda insani yardım vardı, silah yoktu.

Öbür taraf diyor ki işte görüntüler, işte fotoğraflar tırlarda insani yardım değil, silah ve mühimmat var.

Görüntü yayınlayan, delil ortaya koyana soruşturma açılıyor!

Tırlarda İNSANİ YARDIM VARSA bu neden gizli kalması gereken bilgi olsun ki?

İnsani yardım varsa bu neden terör örgütü propagandası olsun ki?

Garip bir durum.

FAİZCİ ziraat bankasının SÖZDE FAİZSİZ katılım bankası recep tayyip erdoğan tarafından DUALARLA açılmış!!!!

İslamın kesin bir şekilde yasakladığı, haram kıldığı bir FAİZCİ banka ve DUA!

GARİP!!!!