Redyellow'un Kervan'ı 1237 (15.04.2015) Nasıl şenlik bu??

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Sapanca gölü manzaralı 15 dönümlük hazine arazisi c.başkanı erdoğanın oğlu bilalin vakfı TÜRGEV'e tahsis edilmiş.

Bilahare de imara açılmış.

cxs7e0v00xfwuyo3i.jpg

Yukardaki haberi okuyunca nedense bülent arınç aklıma geldi!!!

Orman Bakanı’nın makam aracı 2012 model Mercedes S 500 L’ye 4 yılda ödenen kira bedeli 904 bin TL’ye ulaştı.

Aracın sıfır fiyatı ise 887 bin TL!

Yuh artık!

Bu nasıl bir saçmalıktır, bu nasıl bir vicdansızlıktır anlamak mümkün değil.

Daha önce de defalarca yazdım: Devlet bu ARAÇ VE BİNA KİRALAMA işini tümden iptal etmelidir!

Bu araç ve bina kiralama işi birilerini zengin etme, birilerine kıyak çekme olayına dönüşmüş durumda!

Ayıp ya.

VEBAL VAR VEBAL!!!

Belçikada bir IRKÇI parti müslümanları ülkeden gönderme kampanyası başlatttı.

Normaldir, adı üstünde IRKÇI yani FAŞİST!

Üstüne bi de İSLAM-MÜSLÜMAN düşmanlığını eklemişler!

Bunlardan normal, İNSANİ bir şey beklenmez ki!

Fotoğrafda görünen genç kız İzmit - Kandıra karayolunun Çayırköy mevkiinde 22 Ocak’ta dövülerek öldürüldükten sonra kimliğinin belirlenmemesi için elleri bileklerinden baltayla kesilmiş halde bulunmuştu.

Katil zanlıları olan kişi ve sevgilisi kadın yakalanmış, ifadeleri adeta kan donduracak cinsten.

Zanlılardan biri Nuran Dutlu’nun ellerini bileklerinden kestikten sonra, küçük parçalara bölüp klozete atarak sifonu çektiklerini söyledi.

Bu nasıl bir vahşet yahu?

BU VAHŞİLERE İDAM CEZASI VERİLMELİ, HALKA AÇIK BİR ALANDA İDAM EDİLMELİ dediğim zaman bazıları kızıyor bana.

Ya Allah aşkına bu vahşilere idamdan başka hangi ceza verilebilir?

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı Etyen Mahçupyan "Bosna ve Afrika’da soykırım kabul edilirken Ermenilere yapılana soykırım dememek imkânsız" diyor.

Ermeni soykırımı zırvasını tekrarlayan papaya da tepkiler devam ediyor.

Aslında bizim kendi içimizde bile bunu söyleyenler var, hatta chp bunlardan birini vekil yapıyor, akp yine bunlardan birini vekil yapıyor.

Hal böyle iken papaya vs. kızmanın bir anlamı kalmıyor diye düşünüyorum.

Ayrıca papaya tepki gösteren c.başkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet davutoğlu gibi isimler akpnin ermeni soykırımı diyen adayına, başbakanın başdanışmanı etyen mahcupyana da tepki gösterebilirler mi?

Yine bir MÜLTECİ gemisi, yine bir facia.

Libyadan İtalyaya giden bir mülteci gemisi akdenizde batmış, yaklaşık 400 kişi ölmüş.

İstanbul'ün büyük bölümü akşam saatlerinde karanlığa bürünmüş, İddiaya göre kesintiye Hasdal'da patlayan bir trafo (Hasdal'da yüksek gerilim hattına yıldırım düşmesi sonucu)
neden olmuş.

Son günlerde elektrik konusunda ciddi bir sıkıntı var anlaşılan, geçenlerde de neredeyse türkiyenin tümünde elektrik saatlerce kesilmişti.

Şimdi de istanbulun büyük bölümünde kesinti oluyor ve bir trafo neden oldu deniyor.

Koskoca istanbulun büyük bölümü tek bir trafo yüzünden elektriksiz kalır mı?

Garip şeyler oluyor.

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırının failleri yakalanana kadar maçlara çıkmayacağız diyen fenerbahçe kulübü maçlara çıkacağız açıklaması yapmış.

İlk gün demiştim; “büyük lokma ye ama büyük konuşma, bu lafınızı yemek zorunda kalırsınız” diye.

Düşünmeden taşınmadan konuşursanız, sonucu nereye varır bakmadan sallarsanız böyle tükürdüğünü yalamak zorunda kalırsınız.

Tunceli’de 1938 yılındaki askeri harekat sırasında Hozat İlçesi’ne bağlı Karabayır Köyü’nde Canan ve Baran ailelerine mensup 24 kişinin kurşuna dizilerek toplu olarak gömüldüğü iddialarıyla ilgili, mahkeme kararıyla dün kazı çalışması başlatılmış.

Kazılarda, bazı kemikler bulunurken, bu kemiklere DNA testi yapılarak akrabalarıyla karşılaştırılacağı belirtilmiş.

Alkolün az içildiğinde kalbe yarar sağladığına dair iddialarla ilgili Dünya Sağlık Örgütü Başkanı’ndan açıklama gelmiş ve alkol yalanı ortaya çıkmış.

Dr. Margaret Chan, her yıl 2,5 milyon insanın alkol sebebiyle hayatını kaybettiği gerçeğini hatırlatarak,“Alkolün kalbe yarar sağlaması söz konusu değildir” diye konuşmuş.

Yaradan bir şeyi haram kılmışsa onda mutlaka bir hikmet vardır, bunun aksini savunanlar yalan söyler.

AkP’nin İzmir’den milletvekili adayı gösterdiği Avrupa Parlamentosu’nun (AP) Sosyal Demokrat Partili Milletvekili Ozan Ceyhun "Bana ‘fırıldak’ diyorlar ama aslında Avrupa sosyal demokrasisinin hedefleri ile Ak Parti’nin yaptıkları aynı. Ermenilerle diyalog konusu, çözüm süreci konusu, Kıbrıs konusu... Tüm bunlara bakınca Ak Parti’ye bakışım değişti" diyor.

Kendisine “dönek” denildiğini söyleyen Ceyhun, “Ak Parti’ye geçti ‘fırıldak’ diyorlar. ART niyetli insanlar bunlar ama yine de ağrıma gidiyor. 1987’de Yeşiller Partisi’ne üye oldum, 1989’da aktif siyasete başladım. Ben üye olduğumda Yeşiller Partisi’nin içeriğini bilmiyordum." diyor.

Adam yeşiller partisine üye olmuş, üye olduğumda İÇERİĞİNİ BİLMİYORDUM diyor!

İşte bu adam bizi yönetecek!

Hah... papadan sonra amerika da devreye girmiş ve ermeni soykırımının gerçek olduğunu açıklamış.

Yahu soykırım sözkonusu olunca, vahşet sözkonusu olunca, işgal sözkonusu olunca herkes konuşsun ama bu abd denen dünyanın en büyük teröristi hiç konuşmasın!

Dünyanın hemen her köşesinde işgal yapan, milyonlarca insanın ölümüne sebep olan bir kansız devlet abd!

Utanmadan sıkılmadan başkalarına soykırım vs. diyorlar.

REZİLLER!

Ağrıdaki çatışmalarla ilgili yorumlar, haberler devam ediyor.

PKAKA denen hainlerin ellerinde silahlarla bahar şenliği adı altında silahlı propaganda yaptıklarına dair görüntüler çıkmış ortaya.

Bazıları adeta pKAKAnın saldırı vs. yapmayacağını, suçun devlette olduğunu, askerin durup dururken operasyon yaptığını vs.vs. söylüyorlar, ima ediyorlar.

Bunlara gazeteci akif beki bir soru sormuş: "Uzun namlulu silahlarla, ağır cephaneyle pkknın bahar şenliğinde ne işi vardı?" diyor.

Gerçekten de doğru bir soru.

BAHAR ŞENLİĞİ deniliyor, ellerinde silahlarla teröristler propaganda yapıyor.

Bu rezalete müdahale olunca da askerimize ateş ediyorlar ve bazıları utanmadan sıkılmadan devleti suçluyor!

NASIL ŞENLİK BU YAHU???