Redyellow'un Kervan'ı 1234 (12.04.2015) Aminnnnnnnnnnnnnn!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

pKAKA Ağrıda askerlerimize ateş açmış, 4 yaralımız var.

Askerlerimize acil şifalar diliyorum.

Bu kansızlar çözüm süreci demiyor, barış süreci demiyor saldırıyor ama hükümet bu hainlere neden müdahale edilmiyor, bunlara çok yüz veriliyor vs.vs. dendiği zaman hemen sürece zarar veriyorlarrrrr diye yaygara yapıyor.

ELİNDE SİLAH OLAN HAİNLER çözümden mözümden anlamazlar, bunların anladığı tek dil KÖTEKDİR!

İçişleri bakanı açıklama yapmış ve askerlerimize saldıran 25 hainin ETKİSİZ HALE GETİRİLDİĞİNİ açıklamış.

Etkisiz hale getirmek nedir keşke bunu da açıklasaydı.

GEBERTİLDİLER mi, yakalandılar mı, yoksa kaçıp gittiler mi?

Bilahare genel kurmay da açıklama yapmış ve 5 teröristin öldürüldüğünü belirtmiş.

Bakan 25 terörist etkisiz hale getirildi diyordu, genel kurmay 5 inin gebertildiğini açıklamış, diğerleri???

Mısırda SİSİ faşistinin zulümleri devam ediyor. 14 kişiye idam cezası onanmış.

Bu zalim sanıyor ki zulümle ayakta kalırım, ağababası hüsnü kalmadı ki sen kalacaksın ayakta!

Sen de bir gün mutlaka ama mutlaka bu zulümlerinin ceremesini çekeceksin faşist sisi!

Burada veya ötede ama mutlaka!

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi arasında gerçekleşen MİLLİ İTTİFAKIN aday listesi açıklanmış.

İlk günde söylediğim gibi bu ittifak belki barajı aşamayabilir ama yüzde 5 ve üzeri her oran çok başarılı sayılır bu ittifak için ve GELECEK için umut verici olur.

Ayrıca bu ittifaka zarar verebilmek için AKP MEDYASI elinden gelen her türlü çirkefliği yapacaktır, bunu da yazayım.

Hayırlı olsun.

BÜYÜK ŞEYTAN abd yeni firavun sisi yönetimine füze satıyor!

Eeee hacı hacıyı mekkede, ..k ..k'u kenefde bulurmuş!

Bu necasetler de birbirlerini bulmuşlar!

Müslümanlara yönelik zulmün devam ettiği bir başka yer de Bengladeş.

Katil bengladeş hükümeti idamlara devam ediyor.

Ve sözde insan hakları savunucuları susuyor!

çünkü idam edilen MÜSLÜMAN!

Milli ittifak listesinde İdris Naim Şahinin de olacağı iddia ediliyordu akp medyasında, bu iddia yalan çıkmış, Şahin listede yer almamış.

Akp medyası özellikle bu tür balonları yazıyor, sırf "bu ittifak cemaatin, paralelin isteğiyle oldu" iftirasını atabilmek için!

Yalancının mumu...

Ataması yapılmayan sağlıkcılar eylem yapmışlar ve TAŞERON ZULMÜNÜ YIKACAĞIZ demişler.

Kolay gelsin, bu yolda başarılar dilerim.

Bu taşeron sistemi mutlaka iptal edilmelidir, taşeron sistemi bazı kodamanların, bazı şirketlerin işçinin sırtından beslenmesi, vampir gibi işçiyi sömürmesi demektir.

Ve beklenen meşhuuuuur söz gelmiş: AMAÇLARI ÇÖZÜM SÜRECİNİ BALTALAMAK!

Baltalıyorlarsa vurun kafalarına, elinize vuran mı var sayın c.başkanı? Laf üretmeyin, bahane üretmeyin, icraat yapın.

MHPnin seçim beyannamesi belli olmuş.

Sözcünün haberine göre mhp apo denen haini imralıdan çıkartıp, normal bir cezaevine nakletmeyi, çözüm sürecini sonlandırmayı vaat ediyormuş seçim beyannamesinde.

Bu haini idam etmeyecekseniz imralıdan çıkarılması yanlıştır, İmralı bir ada olduğu için herkes kolay kolay gidemiyor, ama bu haini normal bir cezaevine naklederseniz bunun yandaşı hainler iki de bir cezaevine yürüyüş yaparlar, eylem yaparlar vs.vs.

MHPnin bu düşüncesi bence çok yanlış.

Selahattin demirtaş diyor ki: "PKKLILAR DA BİZİM CANIMIZ!"

Ve yine aynı demirtaş diyor ki: "SİLAHDAN BESLENEREK OY TOPLAYAN KİM VARSA ALLAH BİN BELASINI VERSİN"

En içten bir şekilde: AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN diyorum, AMİNNNNNNNNNNNNNNN!

menzil5453

Doçent
Pkk'da olsa insanlara "geredilermi" diye tabir kullanmak hiç doğru değil.

Ben bu olay için keşke hiç yaşanmasaydı diye üzüntü duydum. Kürtler ile yani pkk ile devletin çatışması bize hiçbir şey kazandırmaz. Aksine bizi geri getirir. Bize lazım olan ülkece barış ve huzurdur.

Ağrıdaki dünkü olaya gelince, tam neden oldu bilmiyoruz. Pkk'nın bir kışkırtması mı yoksa hükümetin kontrolsüz bir güç kullanımı mı belli değil sanırım.

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Pkk'da olsa insanlara "geredilermi" diye tabir kullanmak hiç doğru değil.

Ben bu olay için keşke hiç yaşanmasaydı diye üzüntü duydum. Kürtler ile yani pkk ile devletin çatışması bize hiçbir şey kazandırmaz. Aksine bizi geri getirir. Bize lazım olan ülkece barış ve huzurdur.

Ağrıdaki dünkü olaya gelince, tam neden oldu bilmiyoruz. Pkk'nın bir kışkırtması mı yoksa hükümetin kontrolsüz bir güç kullanımı mı belli değil sanırım.

20-25 tane karaktersiz benim askerime saldıracak, vatani görevini yapmaktan başka hiç bir suçu günahı olmayan 20 yaşındaki delikanlıma saldıracak, saatlerce ateş edecekler, çatışacaklar, 5 tanesi geberecek ve ben gebermişler deyince doğru olmaycak öyle mi?

Kusura bakmayın: doğru değilse de ben yaptım doğru oldu! Elinde silah benim askerime, polisime, sivilime saldıran bütün alçaklar GEBERSİNLER.

"KÜRTLER ile YANİ PKK'NIN" demeniz de bir acaip, kürtler=pkk demek sadece ve sadece pkknın ekmeğine yağ sürer.

menzil5453

Doçent
20-25 tane karaktersiz benim askerime saldıracak, vatani görevini yapmaktan başka hiç bir suçu günahı olmayan 20 yaşındaki delikanlıma saldıracak, saatlerce ateş edecekler, çatışacaklar, 5 tanesi geberecek ve ben gebermişler deyince doğru olmaycak öyle mi?

Kusura bakmayın: doğru değilse de ben yaptım doğru oldu! Elinde silah benim askerime, polisime, sivilime saldıran bütün alçaklar GEBERSİNLER.

"KÜRTLER ile YANİ PKK'NIN" demeniz de bir acaip, kürtler=pkk demek sadece ve sadece pkknın ekmeğine yağ sürer.

Çoğunluğunu kürtler oluşturuyor. Bu bir gerçek.

abdullah birisi

Kıdemli Üye

kimlerden oluştuğunun önemi yok..... Pkk içindeki ermeniler, kürtlerden fazladır sanırım.... kaldıki, müslüman olmadıktan sonra, kürt olsa ne olur, arap olsa, türk olsa ne olur... geberdiler İnşaAllah...

menzil5453

Doçent
kimlerden oluştuğunun önemi yok..... Pkk içindeki ermeniler, kürtlerden fazladır sanırım.... kaldıki, müslüman olmadıktan sonra, kürt olsa ne olur, arap olsa, türk olsa ne olur... geberdiler İnşaAllah...

O zaman hdp'ye oy verenlerin çoğu ermeni. Desenize Türkiyede milyonlarca ermeni var.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Olabilir...ama KÜRTLERİN ÇOĞUNU PKKLILAR OLUŞTURMUYOR.

Kaldı ki pkknın içinde bir sürü yabancı var, ermenisi bilmem nesi vs.vs.

Tekrar edeyim: KÜRTLERİN TÜMÜNÜ PKKLI GÖSTERMEK PKKNIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRER.