Redyellow'un Kervan'ı 1230 (08.04.2015) Biraz zor ama hayırlı olsun!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Ve partilerin milletvekili aday listeleri belli oldu.

Aday olamayanlar, yerini beğenmeyenler, hayal kırıklığı yaşayanlar vs.vs.

Bu bir kaç gün sancılı geçer partiler için.

Vatanımıza, milletimize ne kadar hayırlı olacak bilemiyoruz, biraz zor ama biz yine de hayırlı olsun diyelim.

Koskoca türkiye cumhuriyetinin neredeyse tümünde elekrikler kesiliyor. Saatlerce üretim duruyor, metrolar duruyor, bilgisayarlar duruyor, adeta hayat felç oluyor.

Ama bu kesintinin sebebi bulunamıyor, makul bir açıklama yapılamıyor.

NE SAKLANIYOR ACABA?

Yöneticiler millete neden makul ve mantıklı bir açıklama yapmak yerine kem küm edip duruyorlar_?

Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi ittifak yaparak seçimlere katılma kararı almışlar ve listelerini buna göre hazırlanarak 10 Nisana kadar teslim edilecekmiş.

Vatanımız, milletimiz için hayırlı olsun.

Benim bu seçimlerde listelerde çok yamuk yumuk kimseler olmazsa OYUM SAADET PARTİSİ+ BBP ittifakına olabilir.

AKP'nin milletvekili emeklilerine tek seferde aylık 740 TL ZAM yapmasının yankıları devam ediyor.

Millete kürdan ucuyla, kendilerine kepçeyle!

ADALET ve kalkınma partisinin ADALET anlayışı!

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin çatı adayı ekmeleddin ihsanoğlu chp ve mhpnin milletvekilliği adaylığı tekliflerini geri çevirmiş, siyasete atılmayacağını açıklamıştı.

Ama dünki listelerde ihsanoğlu mhp adayı olmuş.

Melih Gökçekin oğlu osman gökçek liste dışı kalmış.

Melih gökçek köşke yağ çekmek için bület arıncı saldırmıştı ama öyle görünüyor ki dimyada pirince giderken evdeki bulgurdan da olacak!

C.başkanı erdoğanın damadı berat albayrak da aday olmuş akpden.

Bilal de aday olsaydı tam olurdu!!!

CHP hüseyin aygün ve kamer genci ve bazı mevcut vekillerden bazılarını tekrar aday göstermemiş.

Özellikle bu ikisine Çok iyi olmuş.

Chp sözcüsü haluk koç kamer gencin hasta olduğu için aday gösterilmediğini söylemiş, buna çok sinirlenmiş kamer amca, haluk koç yalan söylüyor diyor!

Benim tahminim bu kamer bağımsız aday olur, tunceliden aşiret oylarıyla yine gelir!

Fatih Erbakan Akpden bizden aday ol teklifi geldiğini, MHPden de aynı şekilde tekilf aldığını bunları kabul etmediğini, bu tekilfler için teşekkür ettiğini, belirtiyor.

Ayrıca saadet partisi genel merkezinden ise adaylık teklifi gelmediğini, saadet partisi destekli bağımsız aday olma talebinin de kabul edilmediğini açıklamış.

Bu durumda da bu seçimlerde aday olmama kararı aldığını belirtmiş.

Akpnin Fatih Erbakana teklifi normal de MHPnin Fatih Erbakana teklifi çok ilginç geldi bana.

Artı: Saadet partisinin Fatih Erbakanı aday göstermemesi çok çok yanlış, hala vakit var, saadet partisi bu yanlışını düzeltmelidir.

dundar_6844.jpg

CHPnin aday listesi "araştırmacı gazeteci" uğur dündar amcayı çok kızdırmış.

“CHP'de Umut Oran'ın desteklenmesi gereken dönemde dışlanması, buna karşın paraşütle gelenlerin aday gösterilmeleri, vicdanları kanatır” diyor.

“Fransızların 'Siyasetin kulisi ile sosis üretimi toplum önünde yapılamaz, çünkü ikisi de iğrençtir' demelerine şimdi daha da hak veriyorum” diyor.

Çok bozulmuş uğur amca!

Melih gökçek oğlunun aday gösterilmemesi üzerine bir açıklama yapmış.

Önce davası gelirmiş, önce partisi gelirmiş vs.vs.

Ve diyor ki: AKPNİN AKRABALARI ADAY GÖSTERMEME PRENSİBİ gereği oğlu aday gösterilmemişmişmişmiş!

Gökçek öyle diyor!

Twetterda Gökçek'in kendisine de yazdım: Peki BERAT ALBAYRAK kim?

Sarayın DAMADI değil mi?

Yoksa DAMATLAR AKRABA SAYILMIYOR MU ARTIK BU ÜLKEDE?

Gökçek kendini avutuyor!

pKAKA kurucuları hdp listesinden aday olmuş.

Dilerim hdp barajı aşamaz ve tbmm daha fazla kirletilmez!

Erdoğana "Allahın bütün sıfatlarını toplamış lider" diyen kişi yeniden akp adayı olmuş!

Yakışırrrrrrr!!!!

ÖSYM eski başkanı ali demir tutuklama talebiyle mahkemeye sevkedilmiş.

Bu ali demir'i o çok tartışmalı dönemde o zaman başbakan olan tayyip erdoğan canla başla savunuyordu.

Akp ile cemaat kavga etti, dün canla başla savundukları kişiler şimdi durmadan gözaltına alınıyor, mahkemeye çıkartılıyor.

ÖKÜZ ÖLDÜ, ORTAKLIK BOZULDU!

can feda

Profesör
912711.jpg

Benimde bir akrabam aday adayı olmuştu...ama seçilemedi...Seçilseydi bile akp ye oy atmayacaktım tabi ki o ayrı :)

aslinda.png

Millet olarak...alıştık artık...AKP bizim millete alışmayı kabullenmeyi öğretti...sorgulamayı silmeyi başardı...Halat koptu diye adam intihar ediyor...301 madenci bir yerde 18 madenci bir yerde vefat ediyor...Bizimkiler 2 gün aynı gömleği giydi simit yedi diye üzülüyor...YAZIK tek kelime ile yazık...

113.jpg

b6d_ITTIFAK.jpg

MILLI_ITTIFAK.jpg

Allah'a şükür diyelim...iki partiyi de seviyordum...birlik olmaları hoş oldu...inşAllah hayırlara vesile olur...az zaman kaldı...inşAllah meclise girebilirler...

emekliye_24_lira_milletvekili_emeklilerine_740_lira_zam_ikisi_de_emekli_ama_h55781_c9d59.png

yazık...gerçekten bu millete yazık...az daha fazla verseler bir asgari ücrete yaklaşacaklarmış...ellerini korkak alıştırmasınlar yahu...

912800.jpg

bir yazık da buna demek istiyorum...hakaret eder gibi...efkan ala...bu zat...mehmet metiner nasıl tekrar aday olur...bunlar kutsala laf atmadılar mı Allah aşkına...