Redyellow'un Kervan'ı 1228 (06.04.2015) Allah "MÜSLÜMANLARA" akıl versin!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1228 (06.04.2015) Allah "MÜSLÜMANLARA" akıl versin!

CB4Ld5mUkAAQayN.jpg

AKP yandaşı yenişafak gazetesi bir kaç gündür sürekil olarak fethullah gülen ile ilgili yayınlar yapıyordu, gülenin mason olduğuna dair İMZASIZ belgeler vs. yayınlıyordu!

Pek gaale alınmamış olmalı ki şimdi de Atatürk ile ilgili bir iddia orta atmışlar, Atatürkün zehirlendiğini, zehirleme olayını da İsmet İnönünün tezgahladığına dair KANITLAR bulunduğunu iddia ediyorlar.

İddia müthiş.

Bir takım belgeler koymuşlar.

İddianın, belgelerin gerçekliği nedir, ne derece doğrudur bilemiyoruz, tarihciler vs. ne yorumlar yapacak acaba?

Bekleyelim.

Tel Aviv Büyükelçiliği Türkiye Maslahatgüzarı Doğan Işık, "Siyasi ilişkilere rağmen biz iki kardeş devletiz ve ayrılamayız" demiş.

Hiç kusura bakmasın maslahatgüzar ama bu İKİ KARDEŞ DEVLETİZ lafını şiddetle reddediyorum!

Kendisinin kardeşi olabilir İTrail ama benim olamaz!

Bunlardan KARDEŞ değil olsa olsa KALLEŞ olur!

Çalışma Bakanı Faruk Çelik TBMM Genel Kurul'da görüşülmekte olan iş sağlığı ve güvenliği kanunu görüşmeleri sırasında yaptığı veda konuşmasına 'Ben bir inşaat işçisinin oğluyum' diye başlamış, konuşmasında gözyaşlarını tutamamış.

Madem sen bir inşaat işçisinin oğlusun o inşaat işçileri için, asgari ücretli için ne yaptınız?

Ağlayacağınıza bu insanlar için adam akıllı bir şeyler yapsaydınız daha iyi olmaz mıydı?

Hdpli selahattin demirtaş Halkların Demokratik Kongresi tarafından "Alevilik: Tarih, Sorun, Tahayyül" başlığıyla düzenlenen Alevi Konferansı'nın açılışında konuşmuş.

Ve hemen ZORUNLU DİN DERSLERİ KALDIRSIN demiş!

Alevi toplantısana, alevi konferansına vs.vs. giden herkes sanki bütün aleviler din derslerine karşıymış gibi, sanki bütün aleviler islam dışıymış gibi hemen zorunlu din dersi kalksınnnnnn diyorlar.

Bu kafa yanlış kafa.

Siyasetciler Alevilerin tümünü İslam dışı görme huylarından vazgeçmeliler!

Ayrıca bu selahattin bu sözleri gidip batmanda, bitlisde söyleyebilir mi?

İlber ortaylı hoca SPİKERLER için diyor ki: NERENİZE NE KADAR AÇTIĞINIZ ÖNEMLİ DEĞİL; NASIL KONUŞTUĞUNUZ ÖNEMLİ!

Cuk oturtmuş ortaylı hoca.

Gerçekten de bazı spikerler var ki sanki haber vs. sunmuyorlar, defile yapıyorlar!

Ağzına sağlık ilber hocanın.

Bedelli askerlik olayında daha öncekinde 30 bin lira verip askerlikten YIRTAN bir çok vatandaş bedelli askerlik için daha sonraki seferde 18 bin lira verilmesinin haksızlık olduğunu belirtip aradaki 12 bin lira farkın geri ödenmesi için dilekçe vermiş.

Hay maşaallah.

Adamlar zeka küpü!

Fakir fukaranın çocuğu karda kışda çatır çatır askerlik yaparken bu beyzadelerimiz, bu tuzu kurular parayı basıyor DEKONT ASKERİ oluyorlar, hem de yüzsüzce geri para istiyorlar!

Bu sivri zekalı vatandaşlar pazardan 3 liraya patates aldılar diyelim, bir hafta sonra başka vatandaşlar patetesi 2 liraya aldı, bu akıllıra patetesciye gidip ver 1 liramı mı diyeceklar acaba?

Bakanlık olumsuz cevap vermiş.

DOĞRU KARAR!

Daha önce "çocuklarımı Türkiyede değil, MEDENİ BİR ÜLKEDE BÜYÜTECEĞİM" diyen bir SAN ATÇI varmış!

Aynı kadın vatandaşımız, bu medeni!!! vatandaşımız dün bir barda garsonla kavga etmiş!

Parayı burda kazanıyorlar, şanı, şöhreti burda kazanıyorlar, ama utanmadan sıkılmadan bu ülkeyi karalamaktan, çamurlamaktan vazgeçmiyorlar.

Kimseyi zorla burda tutan yok!

Gerçi suç bunlarda değil, bunlara hakettiklerinden fazla değer veren, bunları şımartan, bunların saçma sapan dizilerine raiting yaptıran vatandaşda!

Meşhur suriyeye giden tırları durdurma olayında yeni gelişme.

Tırları durduran 34 asker gözaltına alınmış.

Askerler günah keçisi oldu, bu tırların durdurulmasında suç var mı yok mu bir yana bu askerler durdurma olayını herhalde kendi başlarına yapmamışlardır, bunlar emir kulu, eğer bir suç varsa EMRİ VERENlerin gözaltına alınması gerekirdi.

Ayrıca o zaman da yazmıştım, o tırlarda İNSANİ YARDIM varsa aranmasından gocunulmamalıydı, insani yardım değil silah vs. varsa, denildiği gibi türkmenlere silah gönderiliyordu ise o tırların hiç bir şekilde durdurulmaması için tüm önlemler alınmalıydı, yani tırların organizesinde de beceriksizlik var.

Saldırıya uğrayan fenerbahçenin hafta içi oynayacağı kupa maçı ertelenmişti, normaldi.

TFF şimdi de tutmuş fenerbahçenin bir hafta sonra oynayacağı bursaspor lig maçını da ertelemiş.

Ligdeki diğer maçlar ise oynanacakmış.

Bir kere de adam gibi bir iş yapsalar da dişimizi kırsak!

Tek maçın ertelenmesi nedir ya, ya ligi komple bir hafta ertele, ya herkes maçını oynasın.

Fenerbahçenin bir sürü sakat oyuncusu var, şimdi dedikodu olmayacak mı, fenerbahçenin sakatlarının iyileşmesi için bu erteleme oldu denmeyecek mi?

Hatta FENERBAHÇELİ Engin Verel aynen bunları söyledi dün trtde, "fenerbahçenin sakatlarının iyileşmesinin beklenmesi için bu erteleme olmuştur, federasonun, futbolun patronu aziz yıldırımdır" dedi.

Diyarbakır Surp Ermeni Kilisesinde bu yıl 3ncüsü kutlanan Paskalya Bayramında ayin yapılıyor.

Bir kadın ayini yöneten pazara gidiyor ve KUTSANMAK İSTEDİĞİNİ belirtiyor, papaz hristiyan mısın diye sorunca, HAYIR MÜSLÜMANIM diyor, papaz da kutsanma talebini kabul etmeyince de bu kadın papaza tepki gösteriyor.

Bir müslüman kadın kutsanmak istiyor!

ALLAH MÜSLÜMANLARA AKIL FİKİR VERSİN!

Yazık, çok yazık.

can feda

Profesör
1d88460fataturk.jpg

Bence PARALEL yapmıştır...olsa odur yani...Başka bir seçenek gelmiyor benim aklıma :)

911347.jpg

Olur mu canım...adam VAN MİNÜT!!! dedi ya...eee mitinglerde filistin atkısı da taktı...sonra eliyle rabia işareti de yaptı...daha ne istiyorsunuz...

bu amca geldi aklıma :)

087_faruk_celik.png

800tl geçinmek için iyi para demişti zamanındaa bu zat-ı muhterem...bende bir samimiyet uyandırmadı açıkcası...

vergijpg_2692.jpg

MİT tırlarında insani yardım fln yoktu...olsa gösterirsin olur biterdi...ama olmadığı için bunca yaygara koparıldı...ki türkmenlerde kendilerine böyle bir yardım gelmediğini söylediler...At bunu da paralel'e kapat üzerini...

muslumankadinnn.png

ah ablacım ah...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
1d88460fataturk.jpg

Bence PARALEL yapmıştır...olsa odur yani...Başka bir seçenek gelmiyor benim aklıma :)

911347.jpg

Olur mu canım...adam VAN MİNÜT!!! dedi ya...eee mitinglerde filistin atkısı da taktı...sonra eliyle rabia işareti de yaptı...daha ne istiyorsunuz...

bu amca geldi aklıma :)

087_faruk_celik.png

800tl geçinmek için iyi para demişti zamanındaa bu zat-ı muhterem...bende bir samimiyet uyandırmadı açıkcası...

vergijpg_2692.jpg

MİT tırlarında insani yardım fln yoktu...olsa gösterirsin olur biterdi...ama olmadığı için bunca yaygara koparıldı...ki türkmenlerde kendilerine böyle bir yardım gelmediğini söylediler...At bunu da paralel'e kapat üzerini...

muslumankadinnn.png

ah ablacım ah...

Yorumlarınızın hepsine katılıyorum.

Ben de mi paralelci oldum ne? :)