Redyellow'un Kervan'ı 1226 (04.04.2015) İnsan aranmaktan neden gocunur??

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1226 (04.04.2015) İnsan aranmaktan neden gocunur??

Savcımızı öldüren teröristlerin adliyeye giriş görüntüleri yayınlanmış.

AVUKAT CÜBBESİ... ve AVUKAT KİMLİĞİ.

Hal böyle iken hala bazı avukatlar üstümüzü aratmayız vs. diyerek adeta ter ter tepiniyorlar.

Biz milletvekilleri dokunulmaz sanıyorduk, meğer bu ülkede ne kadar çok DOKUNULMAZ varmış yahu????

Bir insan, sıfatı ne olursa olsun, bir avukat, bir hakim vs.vs. aranmaktan neden gocunur ki?

Bu konuda asla geri adım atılmamalı, mutlaka ama mutlaka avukat, hakimler, savcılar da dahil herkes aranmalıdır, herkes güvenlik şeridinden geçmelidir.

Enflasyonun yükselişinden bahsediliyor. Gerçekten de özellikle son aylarda meyve-sebze, mutfak enflasyonu hayli yüksek, hemen her şeyin fiyatı arttı.

Ama akpye sorsak maaşlara fazla zam yapmamak için kesin enflasyon düşük diyecektir!

İstanbul emniyetine saldırırken GEBERTİLEN teröristin tuncelideki cenazesinden bu görüntü!

YAKIŞMIŞ!!!

C.Başkanı erdoğan özel güvenlik sektörü tümden kaldırılmalıdır, onlar korkarlar vs. demişti.

Bu sözlere özel güvenlik kuruluşlarından tepki gelmiş.

Dersaneleri kaldıracağız dedi cemaatle kıyamet koptu.

Özel güvenlik sektörünü kaldıracağız diyor, bakalım bu sefer ne olacak??? Kimlerle kıyamet kopacak acaba?

Bu arada bu konu iyi düşünülmeli, kamu kurum ve kuruluşlarındaki güvenlik olayında özel güvenlik kaldırılabilir, emniyete devredilebilir, bu gayet makul, ancak günümüzde çok sayıda özel kurumda, işyerinde de özel güvenlik var, emniyet tedbirleri vs. var.

Bunlar ne olacak, buraların güvenliği nasıl sağlanacak, bu konu netliğe kavuşturulmadan alelacele ben yaptım oldu mantığıyla hareket edilmemeli.

Televizyonda çok izlenen bir dizinin (küçük gelin ve daha önce de genco dizisinde) başrol oyuncularından orhan şimşek babasını boğazını keserek öldürmüş ve jandarmaya teslim olmuş.

Para, şan, şöhret, mal, mülk vs.vs. hiç bir şeyin kıymeti yok, Allah kimseyi şaşırtmasın.

Lüzumsuz işlerin baş aktörü ümit kocasakal sahnede!

Avukatları armaya kimsenin hakkı yokmuş!

Bu adam da bir HUKUKCU!

Çok merak ediyorum; Bu avukatlar, bizi arayamazsınız diye avukatlar adliye dışında bir yere gittiklerinde de “heyyyyyt biz avukatız, bizi kimse arayamaz” diyorlar mı, yoksa kuzu kuzu aramadan geçiyorlar mı?

Görüntülere bakıp da sakın bu bir düğün salonunda düğün görüntüsü felan sanmayın!

Bu görüntüler güya bir SEMA gösterisiymiş!!

Yalova’nın Termal İlçesi’nde Türk Musikisini Araştırma ve Tanıtma Grubu tarafından ‘3 Gün 3 Gece Sema’ adı altında bir rezalet sergilenmiş.

Ilımlı islamdı, yok felandı derken her şeyi sulandırıyorlar, her şeyi aslından uzaklaştırıp soytarılaşıyorlar.

Allah ıslah etsin.

Savcı için adliyede kuran okutulmuş, dua edilmiş.

Bu vesile ile hem savcımıza hem şu ana kadar vefat eden bütün müslüman kardeşlerimize rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun, bizlerin de arkasından böyle güzel kuranı kerimler, dualar edenler olsun inşaallah.

Amin.

HDP, genel seçimlerde Altan Tan, Aysel Tuğluk, Emine Ayna ve Sabahat Tuncel gibi isimleri yeniden aday göstermeyecekmiş.

Bence doğru karar. Altan tan dışındakilerin tümü son derece itici, son derece çirkin davranışlarda bulunan kişilerdi, iyi olmuş.

Tabi bunların yerine aday gösterilecekler bunlardan daha itici olmazlarsa!

Yine bir kabasakal haberi!

Üstünü aratmak istemeyen ÜSTÜN zekalı avukatlara destek için adliyeye gelen ve BENİ DE ATIN BENİ DE ATIN diyen kossssskoca bir baro başkanı!

Kabasakal!

Ve polis de kabasakalı kırmamış, atmış!

Ellerine sağlık polisin!

Fransada düşen ve 150 kişiye mezar olan uçağın ikinci polot tarafından kasıtlı olarak düşürüldüğü kesinleşmiş.

Çok şükür ki bu pilot MÜSLÜMAN değil!

Düşünebiliyor musunuz bu pilot müslüman kimlikli birisi olsaydı neler olurdu???

İSLAMİ TERÖRRRRRRRR diye ter ter tepinirdi bazıları!

Birisi akp yandaşı yenişafakın haberi, fethullah gülene ÇANTALARLA para geliyordu diyor.

Öbürü Halk TV’de bir programa konuk olan CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı gazeteci Barış Yarkadaş'ın iddiası, "Egemen bağış ingilterede iki bavul dolusu para ile yakalandı" diyor.

Artık ayakkabı kutuları vs. iddiaları kesmiyor, ÇANTA ÇANTA PARALAR!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İç Güvenlik Yasası'nı onaylamış.

Chp tepki gösteriyor, aymye götüreceğini söylüyor.

Hangi konulara tepki gösteriyorlar bilemiyorum ama kim ne derse desin ben bu molotof atana ceza verilmesini, yüzleri maskeli olanlara ceza verilmesini kesinlikle ve kesinlikle onaylıyorum.

Hatta bu cezalar az bile, bilhassa molotof atan CİNAYETE TEŞEBBÜSDEN yargılanmalıdır ve cezalandırılmalıdır.

Adam gibi, insan gibi bir şeyi protesto edecek olan çıkar molotof vs. atmadan, etrafa zarar vermeden, YÜZÜNÜ GİZLEMEDEN yapar bunu.

Bir insan yüzünü niye gizler ki?

Yüzünü gizliyorsa bir halt yiyecek demektir!