Redyellow'un Kervan'ı 1225 (03.04.2015) Gözünüzü Ancak Toprak Doyurur!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1225 (03.04.2015) Gözünüzü Ancak Toprak Doyurur!!!

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda avukatların aranarak içeri alınmasına tepki gösteren bir grup kadın avukat ile çevik kuvvet polisleri arasında gerginlik yaşanmış.

Bazı SOYTARILAR da hemen fırsattan istifade soyunmuş! Üstümüzü aratmayız ama soyunuruz diyor bu sözde avukatlar!

Bu tepki gösteren avukatların çoğunluğunun kadın olması da ayrı bir ilginçlik.

Bir avukat aranmaktan neden gocunur anlamıyorum.

Ben bir vatandaş olarak adliyeye gireceğim zaman aranıyorum, sesim de çıkmıyor, çıkmaz da. Peki sen kimsin, senin özelliğin ne? Sen üstün ırk mısın ki beni arayamazsınızzzzz diye ter ter tepiniyorsun?

Ayıp yahu!

Saklanacak bir şeyin yoksa, gocunacağın bir şey yoksa aran kardeşim, arama senin güvenliğin için aynı zamanda.

Allah akıl fikir versin.

Teröriste terörist diyemeyen teröristlerin Allah belasını versin!

Gökçek Arınca saldırmıştı, sus emri gelince pıstı.

O da işin kolayına kaçmış, Ankaraya asılan Saadet partisi afişlerini ve posterlerini indirtiyormuş gökçek!

Allah akıl fikir versin!

Tüm türkiyeyi karanlığa boğan elektrik kesintisinin neden kaynaklandığına dair hala resmi ve mantıklı bir açıklama yok.

Düşünebiliyor musunuz, koskoca bir ülkenin neredeyse tümünde elektrikler kesiliyor, işler duruyor, karanlığa boguluyor ama sebebini bulamıyorlar!

Vah ülkeme vah!

CHP İstanbul Milletvekili ve eski Cumhuriyet Savcısı Ali Özgündüz, Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın otopsi raporunu açıklamış, Özgündüz, Savcı Kiraz'ın teröristlere ait 7,65 milimetre çapındaki tabancadan çıkan 5 mermi ile şehit edildiğinin yüzde 99 olduğunu söylemiş.

Bazılarının olayı başka yöne çekme hevesleri kursaklarında kalmış yani!

İtalya'nın dünyaca ünlü kulübü Milan'ın yüzde 75'lik hissesi Çinli yatırımcılara satılmış, milanın başkanı ve sahibi Silvio Berlusconi'nin bu satışdan 1 milyar Euro kazanacağı belirtiliyormuş.

Vay anasını.. .paraya bak: 1 milyar Euro!

Bizim Galatasarayın hisselerini de çinlilere mi satsak ne yapsak???

Savcı kirazın evine taziyeye giden kılıçdaroğlu bazı kişiler tarafından yuhalanmıştı, bende dün bunun yanlış olduğunu, cenazelerin siyasete alet edilmemesi gerektiğini yazmıştım.

Savcı kirazın babası da kılıçdaroğluna "o yuhlar size değil bize oldu, kusura bakmayın" demiş.

Bravo.

Çok metanetli, çok aklı selim bir insan sayın savcımızın babası.

Tebrik ederim.

Başbakan yardımcısı bülent arınç israil televizyonuna konuk olmuş.

Konu: İSRAİLİN GÜVENLİĞİ

İsrailin güvenliği için Türkiye iyi bir partner olabilirmiş!

Ben demiyorum Arınç diyo!

VAN MİNİT VAN MİNİT! de dedi mi acaba????

BBP genel başkanı mustafa destici mhp ve saadet partisi ile ittifak yapmaya hazırız diye durmadan konuşuyor, açıklama yapıyor.

Bu kadar ısrar bence yanlış bbp açısından.

Bir kere söyledin, iki kere söyledin, yeter, bekle.

Durmadan biz hazırız biz hazırız dersen kendinin değerini düşürürsün sayın destici.

ABD başkanı obama "iranla nükleer konusunda tarihi bir anlaşmaya vardık" açıklaması yapmış.

Anlaşmanın içeriği tam olarak nedir henüz bilemiyoruz.

Fakat çok ilginç değil mi?

Abdde nükleer silah var, rusyada var, çinde var, amerikanın yavrusu İTrail de var, varoğlu var yani.

Ama yatıp kalkıp iranın nükleer çalışmaları konuşuluyor, irana baskı yapılıyor, olmazzzzzzz nükleer silah yapamazsınnnnn diye ter ter tepiniyorlardı!

DÜNYADAKİ BÜTÜN NÜKLEER SİLAHLAR İMHA EDİLSİN diyemiyorlar!

İKİYÜZLÜ ve REZİL ABD ve BATI!

Bakalım bu anlaşmanın tam olarak içeriği nedir, biraz bekleyelim, umarım iran ahmedinejat dönemindeki gibi dik durmuştur ve geri adım atmamıştır.

cxg5ttvovld12eflq.jpg

Hayırlı cumalar dostlar.

İstanbul emniyetine saldıran kudurukların görüntüleri ortaya çıkmış.

Gazete "kadın teröristin VURULMA anı" demiş, "GEBERTİLME anı" deseydi daha doğru olurdu!

Bazı geri zekalılar polis niye vuruyor vs. diyorlardı, buyrun görüntü. Çekmiş silahı ateş ediyor, vurmasın mı bu namussuzları polis?

ELLERİNE SAĞLIK POLİSİN!

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez diyor ki: DİN VE MEDYA İLİŞKİSİ İÇLER ACISI!

Kesinlikle haklı.

Ülkemizdeki medyanın çok büyük bir çoğunluğu din konusunda hem CAHİLLER hem de UKALALAR.

Hem bilmezler, hem bilmediklerini bilmezler, din konusunda ahkam keserler.

C.başkanı erdoğanın o sektör tarih olmalı,tamamen kaldırılması için teklif sunacağım dediği sektör ÖZEL GÜVENLİK sektörü.

Özel güvenlik olayının tamamen kaldırılmasını, bu işlerin polis tarafından yapılmasını istiyor.

Devlete ait, kamuya ait yerlerde (adliyelerde, devlet dairelerinde) tamam, polis yapar bu işi, peki özel yerlerdeki özel güvenlikciler, onların yaptığı iş ne olacak?

Her isteyen özel kuruma, şirkete emniyet genel müdürlüğü polis mi verecek?

Ve şu an özel güvenlik denilen şirketlerde çalışan elemanların neredeyse tamamı asgari ücretle, 1000 kusur TL ile çalıştırılıyor ve yüzbinlerce insan var çalışan, bunların durumu ne olacak?

SAN ATÇI!!!!! Tarık Akan savcıyı öldüren teröristlere, "terörist" demiyor.

''Ben öyle bir laf kullanmak istemiyorum'' diyen Tarık Akan ''Yapılan eylem yanlış oraya girmeleri yanlış diyorum. Ben onlar için terörist lafını kullanmam'' diyor.

Berkin Elvan için sokağa çıkma çağrısı yapan klipte oynayan CHP'den milletvekili aday adayı olan Tayfun Talipoğlu da ''Berkin Elvan için yapılan bir klibin benzeri şehit edilen savcı Mehmet Selim Kiraz için de yapılsa oynar mısınız?'' sorusuna ''Hayır oynamam'' cevabını veriyor.

Bunlar SAN ATÇI!

Kusura bakmayın ama size sanatçı diyenin suratına tükürmek lazım!

VAH ÜLKEME VAH!

Yazıklar olsun!

Tüm türkiyede elektrik kesildi ya.

Sanayi durdu, çalışmalar durdu, üretim durdu ya.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş, bir günlük kesintiden kaynaklanan üretim kaybının telafi edilebilmesi için İŞÇİLERİN BİR CUMARTESİ ÜCRETSİZ ÇALIŞMASInı istemiş!

Hasbünallah!

Ya bu kafa nasıl bir kafa?

İşçiler mi kesti elektriği?

Fazla çalışılsın ama ücretsiz demek ne demek ya?

Gözünüz hiç doymuyor değil mi?

SİZİN GÖZÜNÜZÜ ANCAK KARA TOPRAK DOYURUR!

Yuh olsun!

can feda

Profesör
501_EYLEMCI.jpg

oda bir şey mi mübarek @redyellow
-teröristlerin bebek katilinden imralı ya nasıl evrildiğini gördü bu millet...
-Başbakan yardımcısının ''Öcalan'ı zor duruma düşürüyorsunuz'' dediklerine şahit oldu bu millet...
-Öcalan ölmeyi değil yaşatmayı seçti diyen gazetecilere şahit oldu bu millet...

%C3%B6calan-%C3%B6lmeyi-de%C4%9Fil-ya%C5%9Fatmay%C4%B1-se%C3%A7ti_722477.jpg

Velhasılı kelam...en azından yukarı da teröriste eylemci diyenler...pirincin içindeki siyah taşlar diyelim...asıl beyaz taşlardan korkmak gerek...

53a_SAADET.jpg

Bu zat-ı muhterem...Belediyecilik yapmaktan çok herşeyi yapar hale geldi...
Hani parsel parsel satmıştı Ankara'yı...nerede hesap sormalar...nerede...Bülent Arınç yalan mı söylüyor yoksa...
Herşeyi bir şekilde unutturuyorlar...

ab8_ELEKTRIK.jpg

Bir Efkan Ala...birde bu adam...hala BAKAN konumunda ya...yazıklar olsun...
Fuat Avni geçen twit attı gene...2 kere daha kesecekler...en son seçim günü olmak üzere 4 kere Türkiye geneli elektrik kesintisi olacak dedi...bakalım bu da gerçek çıkacak mı...zaman gösterecek...

Israil-Bulent-Arinc.jpg

---İsrail'e vergi muafiyeti sağlanır...Başkaları paralel...işbirlikçi olur...
---İsrail ile ticaret artar...petrol vs....Başkaları paralel...işbirlikçi olur...
---İsrail izin verirse gazzeye enerji üreten tanker göndereceğiz der Bakan...Başkaları paralel...işbirlikçi olur...
---Yahudi Cesaret madalyası alacaksın...Başkaları paralel...işbirlikçi olur...
---Mecliste gelecek konuşturma yaptıracaksın...Başkaları paralel...işbirlikçi olur...
---Biri Amerikan askerleri sağ sağlim dönsün diye dua eder...
---İsrail'in güvenliği SANA MI KALDI BE ADAM...SEN ÖNCE SAVCINI KORU...MİLLETİNİ KORU...

GORMEZ-MANSET.jpg

Diyanet işlerinin de durumubence içler acısı...1 trilyonluk makam arası manşetleri süsledi ya sayenizde...o kadar ayeti çarpıttılar...peygambere gurur atfettiler tek laf edemediniz...yazıklar olsun...

elektik-fatura-439713.jpg

bu geldi aklıma... 800lira büyük para...geçinirsiniz...

Ebu Computer

Kıdemli Üye

BBP genel başkanı mustafa destici mhp ve saadet partisi ile ittifak yapmaya hazırız diye durmadan konuşuyor, açıklama yapıyor.

Bu kadar ısrar bence yanlış bbp açısından.

Bir kere söyledin, iki kere söyledin, yeter, bekle.

Durmadan biz hazırız biz hazırız dersen kendinin değerini düşürürsün sayın destici.
Destici'yi kimsenin kaale aldığı yok.

Rahmet Yazıcıoğlu'ndan sonraki BBP oyları da hızla düşmeye devam ediyor.

Destici'nin yapmaya çalıştığı barajı geçecek bir parti ile ittifak yapıp meclise milletvekili sokabilmek.

Yada en azından kendi milletvekilliğini garanti altına almak.

Selam ve dua ile...