Redyellow'un Kervan'ı 1222 (31.03.2015) Yalanı da ellerine yüzlerine bulaştırdılar!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1222 (31.03.2015) Yalanı da ellerine yüzlerine bulaştırdılar!!!

Türkiyede sadece bir yılda çöpe atılan EKMEK paralarıyla tam 18 tane havaalanı yapılabilirmiş!

Sadece EKMEK!

Diğer israf edilen yiyecekler hariç!

Düşünebiliyor musunuz israfın büyüklüğünü!

Yazık, çok yazık.

NE OLUR İSRAF ETMEYELİM!

Ekmeği de, suyu da, hiç bir nimeti israf etmeyelim.

O NİMETİ BULAMAYACAK HALE DÜŞEBİLİRİZ!

AKP gene GÜNCELLEME yapmış!!!

Çok merak ediyorum bu benzin zamları için akpliler ne zaman "biz yapmadık PARALEL YAPTIIII" diyecekler?

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’ün yaklaşık 300 bin euroluk makam aracı siyasilerden ve vatandaşlardan tepki görmüş.

Gelen tepkiler üzerine "" İlgili araç belediyenin bir bankada bulunan mevduatından dolayı ilgili banka tarafından belediyemize tahsis edilmiştir. Belediyemiz yakıt masrafını karşılamaktadır." açıklaması" açıklaması yapılmış.

Vay be… belediyenin bankada ne kadar parası varsa artık, 1 milyon liralık araç tahsis etmiş banka!

Diyanet işleri başkanının makam aracıyla ilgili epey bir gündem oluşmuştu, bakalım araç chpli başkanın olunca aynı gündem, aynı yayınlar yapılacak mı?

Haberin tamamını okumadım.

Özet verilen bölüm çok net:

AMERİKA OLMADAN İSRAİL YAŞAYAMAZ!

İSRAİL BATI EMPERYALİZMİNİN BİR UÇ KARAKOLUDUR!!!

Her kim söylemişse çok doğru söylemiş, aynen katılıyorum.

GÜNÜN TEBRİĞİ HAKEDENİ:

Genel kurmay başkanlığı devrim gibi bir karar almış.

Buna göre orduevleri, askeri gazinolar, sosyal tesislerle TSK özel, özel/yerel ve kış eğitim merkezlerine üyeler sakallı girebileceklermiş.

Bu kararı alan genel kurmay başkanlığını tebrik ederim.

Türkiye için bir yüz karası olan, bir utanç verici olay olan bu faşizm kokan rezaleti sonlandırmışlar, teşekkürler.

C.Başkanı erdoğan slovenyaya hareket etmeden önce türkiyede saat 10.05 de havalimanında bir gazetecinin “Başkanlık sisteminin hükümetin seçim bildirgesine girdiği söyleniyor” cümlesi üzerine, “Ben de bizzat orada kendim de okudum, kendi kanaatlerimi de ifade ettim” diye açıklama yapıyor.

Anadolu Ajansı’nın da servis ettiği, muhalefetin çok sert tepki gösterdiği bu açıklamadan yaklaşık 5 SAAT SONRA Erdoğan bir kez daha basının karşısına çıkmış ve “Ben AKP'nin seçim bildirgesini okudum demedim" diyor.

Eeee 5 saat epey uzun bir süre!!!!

DEĞİŞEREK GELİŞTİK der sık sık erdoğan, okuyup okumadığına dair fikirleri de baya değişmiş o kadar uzun süre içinde demek ki!

Yemende hava saldıraları devam ediyor.

ve her zamanki gibi SİVİLLER ÖLDÜRÜLMEYE devam ediyor.

Irak...suriye...afganistan...yemen.

Sonuç değişmiyor:

FİLLER TEPİŞİYOR, OLAN ÇİMENLERE OLUYOR!

Bülent Arınçın erdoğanı eleştirmesi üzerine erdoğan yanlılarının bülent arıncı linç harekatı başlamıştı, bu linç olayına şimdi de kadır mısıroğlu karışmış.

Erdoğanın en ufak bir şekilde bile olsa eleştirilmesi yandaşları çıldırtıyor.

Eleştiren herkes linç ediliyor, eleştiren herkes paralel, fethullahcı ilan ediliyor!

Yazıklar olsun.

Arnavutluk-Ermenistan futbol karşılaşması oynanıyor.

Arnavut seyirciler trübünlerde TÜRK BAYRAĞI açıyorlar.

Bunu gören ermeni seyirciler adeta çıldırıyorlar!

CEHENNEMİN DİBİNE KADAR YOLUNUZ VAR!

Kurban olun siz o AL BAYRAĞA!

Maçı Arnavutluk takımı 2 - 1 kazanmış, maç sonrası galibiyet Arnavutluk ve Kosova'da coşkuyla kutlanmış.

Ellerine ve ayaklarına sağlık arnavutların!

Amerikada ulusal güvenlik merkezine saldırı olmuş, bir kişi öldürülmüş.

Amerikanın yine bir yerleri işgal etmesi için bahanesi oldu desenize!

TBMM Başkanı Çiçek, komisyonda kabul edilen kanun teklifinin Meclis seçim tatiline girmeden önce Genel Kurul'da ele alınması için harekete geçiyor. Teklif vekilin ölümü halinde 12 maaş ölüm yardımı öngörüyormuş!

Çiçek, milletvekillerinin özlük haklarını düzenleyen kanun teklifine destek için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi arayacakmış, MHP'nin evet demesi durumunda AKP, CHP ve HDP'nin karşı olmadığı teklif Genel Kurul'da ele alınacakmış

Emekliye iki ikramiye vereceğim diyen chp liderini yerden yere vuruyorlardı akpliler, Babanın parasını mı dağıtıyorsun vs. diyorlardı.

Vekillere kıyak geliyormuş.

Ben de akplilere diyorum: BABANIZIN PARASINI MI DAĞITIYORSUNUZ VEKİLLERE?????

Tabir dikkat çekici olay da hemen her yasada, kanunda birbirlerini yiyen akpnin, chpnin, hdpnin bu kıyak olayında kanka olmaları! MHP de evet derse tam olacak!!!

Yazıklar olsun!

Dün akp yanlısı yenişafak gazetesinde fethullah gülenin mason olduğuna dair haber vardı, bir takım belgeler konmuştu.

Bu haber masonlar derneği tarafından yalanlanmış.

Masonların yalanlamasını pek dikkate almam, çünkü yandaşlarını korumak için yalan söyleyebilirler.

Ancak; Yeni şafakın yayınladığı ve belge dediği şeyler o kadar acemice hazırlanmış gibi, photoshop olduğu o kadar açık ki, cıyak cıyak bağırıyor beni sahteyim ben sahteyim diye!

Yani akp medyası yalanı da becerememiş!

Yalanı da ellerine yüzlerine bulaştırmışlar!